Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo

Duatlon-triatlon liga 2006.
Konačni poredak




"SPLITSKA DUATLON - TRIATLON LIGA: REZULTATI 2. UTRKE 25.03.2006"

Kadeti

2. kolo
Rank Start.br. Prezime i ime Kategorija Rank/Kat. Trčanje 2,5km Bicikla 10km Trčanje 1,25km Ukupno
1 100 Pavić Marko K M 1 (1) 0:12:35 (1) 0:37:50 (1) 0:08:54 0:49:19

Juniori, seniori i veterani

Rank Prezime i ime Klub Spol Kateg. Rank/Kat. Trčanje 5km Bicikla 20km Trčanje 2,5km Ukupno Razlika
1 Bebić Mijo TK SPLIT M S1 1 (3) 0:20:13 (1) 0:36:44 (1) 0:09:24 1:06:21
2 Bradarić Željko TK SPLIT M V2 M 1 (4) 0:20:14 (2) 0:36:45 (2) 0:09:51 1:06:50 0:00:29
3 Čubrilo Marinko TK SPLIT M S1 2 (1) 0:19:57 (6) 0:43:36 (3) 0:11:02 1:14:35 0:08:14
4 Tijardović Krešimir TK SPLIT M S1 3 (8) 0:23:43 (5) 0:39:49 (4) 0:11:04 1:14:36 0:08:15
5 Medić Mario HRV. VOJSKA M S1 4 (5) 0:20:37 (3) 0:40:37 (5) 0:13:37 1:14:51 0:08:30
6 Tucak Branko TK SPLIT M V1 M 1 (2) 0:20:06 (7) 0:44:42 (6) 0:10:05 1:14:53 0:08:32
7 Dumanić Deni TK SPLIT M S2 1 (10) 0:23:58 (4) 0:39:29 (7) 0:12:13 1:15:40 0:09:19
8 Ramljak Davor TK SPLIT M V2 M 2 (6) 0:22:55 (10) 0:43:42 (8) 0:11:55 1:18:32 0:12:11
9 Makaj Romeo TK SPLIT M V2 M 3 (7) 0:23:25 (9) 0:43:11 (9) 0:12:06 1:18:42 0:12:21
10 Brljević Ivan TK SPLIT M JM 1 (9) 0:23:49 (11) 0:44:09 (10) 0:12:49 1:20:47 0:14:26
11 Šošić Maroje TK SPLIT M JM 2 (12) 0:24:55 (8) 0:41:16 (11) 0:14:45 1:20:56 0:14:35
12 Lišnjić Goran TK SPLIT M S2 2 (11) 0:24:02 (12) 0:48:22 (12) 0:14:01 1:26:25 0:20:04
13 Kukoč Damir TK SPLIT M V2 M 4 (15) 0:27:56 (13) 0:44:51 (13) 0:14:22 1:27:09 0:20:48
14 Sajc - Budija Luka TK SPLIT M JM 3 (16) 0:29:24 (14) 0:45:53 (14) 0:16:54 1:32:11 0:25:50
15 Marinić - Kragić Miroslav TK SPLIT M V3 M 1 (13) 0:27:00 (15) 0:52:37 (15) 0:13:15 1:32:52 0:26:31
16 Soldo Margita TK SPLIT F S F 1 (14) 0:27:49 (16) 1:03:13 (16) 0:14:50 1:45:52 0:39:31