Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo

Duatlon-triatlon liga 2006.
Konačni poredak

"3. triatlonska utrka duatlon - triatlon lige 2006. (sprint - triatlon 12.08.2006.)":

9. kolo
Rank Prezime i ime Klub Spol Kategorija Rnk/kat. Plivanje 750m Bicikl 20km Trčanje 5km Ukupno Razlika
1 Bebić Mijo TK SPLIT M SENIORI 1 (1) 0:10:05 (1) 0:36:10 (1) 0:19:17 1:05:32
2 Tijardović Krešimir TK SPLIT M SENIORI 2 (3) 0:10:25 (2) 0:36:20 (2) 0:19:06 1:05:51 0:00:19
3 Bradarić Željko TK SPLIT M VETERANI2 1 (4) 0:11:51 (3) 0:36:11 (3) 0:18:35 1:06:37 0:01:05
4 Prvan Borko TK ZAGREB M VETERANI4 1 (2) 0:10:15 (4) 0:40:30 (4) 0:23:39 1:14:24 0:08:52
5 Lemo Nikša TK SWIBIR M SENIORI 3 (6) 0:12:24 (5) 0:41:47 (5) 0:23:20 1:17:31 0:11:59
6 Kovačić Ivo TK SPLIT M VETERANI1 1 (12) 0:16:03 (10) 0:42:07 (6) 0:21:20 1:19:30 0:13:58
7 Kučić Dario TK SPLIT M VETERANI1 2 (9) 0:14:33 (9) 0:42:48 (7) 0:22:41 1:20:02 0:14:30
8 Sajc Budija Drago TK SPLIT M VETERANI2 2 (8) 0:13:45 (7) 0:42:58 (8) 0:23:27 1:20:10 0:14:38
9 Makaj Romeo TK SPLIT M VETERANI2 3 (11) 0:14:58 (8) 0:41:51 (9) 0:23:34 1:20:23 0:14:51
10 Kukoč Damir TK SPLIT M VETERANI2 4 (5) 0:12:03 (6) 0:42:23 (10) 0:26:52 1:21:18 0:15:46
11 Soldo Margita TK SPLIT F SENIORKE 1 (7) 0:13:24 (11) 0:45:55 (11) 0:28:19 1:27:38 0:22:06
12 Marinić-Kragić Miroslav TK SPLIT M VETERANI3 1 (13) 0:16:08 (13) 0:47:57 (12) 0:25:43 1:29:48 0:24:16
13 Maksimović Iva TK SPLIT F SENIORKE 2 (10) 0:14:55 (12) 0:47:00 (13) 0:29:45 1:31:40 0:26:08