Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo

Duatlon-triatlon liga 2006.
Konačni poredak




"SPLITSKA DUATLON - TRIATLON LIGA: REZULTATI 4. UTRKE 22.04.2006"

Kadeti

4. kolo
Rank Start.br. Prezime i ime Spol Trčanje 2,5km Bicikla 10km Trčanje 1250m Ukupno Razlika
1 102 Dokuza Toni M (4) 0:12:15 (1) 0:21:45 (1) 0:05:45 0:39:45
2 103 Tomić Antonio M (3) 0:11:40 (2) 0:22:52 (2) 0:06:24 0:40:56 0:01:11
3 101 Pavić Marko M (2) 0:11:40 (3) 0:23:28 (3) 0:06:10 0:41:18 0:01:33
4 119 Renić Andrija M (1) 0:11:08 (4) 0:29:10 (4) 0:05:49 0:46:07 0:06:22

Juniori, seniori, veterani

Rank Start.br. Prezime i ime Spol Kategorija Rank/Kat. Trčanje 5km Bicikla 20km Trčanje 2,5km Ukupno Razlika
1 124 Koceić Marin M S2 1 (1) 0:18:06 (2) 0:34:17 (1) 0:09:05 1:01:28
2 130 Bebić Mijo M S1 1 (2) 0:18:06 (1) 0:34:17 (2) 0:09:17 1:01:40 0:00:12
3 123 Luštica Srđan M S1 2 (4) 0:18:58 (3) 0:34:32 (3) 0:10:55 1:04:25 0:02:57
4 113 Mijatović Tomislav M S1 3 (5) 0:19:17 (4) 0:35:49 (4) 0:10:52 1:05:58 0:04:30
5 107 Tijardović Krešimir M S1 4 (3) 0:18:46 (5) 0:38:14 (5) 0:10:33 1:07:33 0:06:05
6 125 Šošić Maroje M J 1 (10) 0:22:32 (6) 0:37:59 (6) 0:12:29 1:13:00 0:11:32
7 114 Čubrilo Marinko M S1 5 (6) 0:20:20 (7) 0:44:22 (7) 0:11:03 1:15:45 0:14:17
8 109 Ramljak Davor M V2 1 (9) 0:22:19 (8) 0:43:15 (8) 0:11:56 1:17:30 0:16:02
9 115 Makaj Romeo M V2 2 (12) 0:23:21 (9) 0:42:13 (9) 0:12:14 1:17:48 0:16:20
10 110 Bjedov Feđa M S2 2 (11) 0:23:13 (10) 0:45:43 (10) 0:12:01 1:20:57 0:19:29
11 118 Luković Mladen M V1 1 (13) 0:24:37 (12) 0:45:30 (11) 0:12:23 1:22:30 0:21:02
12 117 Brljević Ivan M J 2 (16) 0:27:07 (11) 0:41:49 (12) 0:14:25 1:23:21 0:21:53
13 121 Šošić Ivica M V3 1 (8) 0:20:56 (13) 0:50:34 (13) 0:12:48 1:24:18 0:22:50
14 112 Jelić Gordana F S2 Z 1 (14) 0:25:16 (14) 0:46:19 (14) 0:12:53 1:24:28 0:23:00
15 104 Soldo Margita F S1 Z 1 (17) 0:27:07 (16) 0:45:34 (15) 0:14:39 1:27:20 0:25:52
16 106 Sajc - Budija Drago M V2 3 (20) 0:30:30 (17) 0:42:56 (16) 0:14:22 1:27:48 0:26:20
17 120 Kukoč Damir M V2 4 (19) 0:28:03 (15) 0:44:34 (17) 0:15:18 1:27:55 0:26:27
18 111 Marinić - Kragić Miroslav M V3 2 (15) 0:25:53 (19) 0:49:44 (18) 0:13:18 1:28:55 0:27:27
19 105 Sajc - Budija Luka M J 3 (21) 0:30:35 (18) 0:44:50 (19) 0:18:10 1:33:35 0:32:07
20 108 Ligutić Pave M S2 3 (18) 0:28:03 (20) 0:54:15 (20) 0:14:33 1:36:51 0:35:23
122 Bradarić Željko M V2 0:20:54 DNF DNF