Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo

Duatlon-triatlon liga 2006.
Konačni poredak



"SPLITSKA DUATLON - TRIATLON LIGA: REZULTATI 5. UTRKE 13.05.2006."

Kadeti

5. kolo
Rank Prezime i ime Spol Kategorija trčanje 2,5km bicikla 10km trčanje 1,25km Ukupno Razlika
1 Renić Andrija M KADETI (1) 0:10:30 (1) 0:24:10 (1) 0:06:02 0:40:42
2 Pavić Marko M KADETI (2) 0:14:30 (2) 0:28:45 (2) 0:06:45 0:50:00 0:09:18
3 Tomić Toni M KADETI (3) 0:14:30 (3) 0:28:45 (3) 0:06:45 0:50:00 0:09:18

Juniori, seniori, veterani

Rank Prezime i ime Spol Kategorija Ran/kat. trčanje 5km bicikla 20km trčanje 2,5km Ukupno Razlika
1 Bradarić Željko M VETERANI 2 1 (1) 0:19:50 (1) 0:38:20 (1) 0:09:48 1:07:58
2 Dumanić Deni M SENIORI 2 1 (5) 0:22:10 (2) 0:36:40 (2) 0:10:45 1:09:35 0:01:37
3 Lišnjić Goran M SENIORI 2 2 (4) 0:21:42 (3) 0:39:38 (3) 0:10:40 1:12:00 0:04:02
4 Čubrilo Marinko M SENIORI 1 1 (2) 0:21:20 (4) 0:40:40 (4) 0:10:57 1:12:57 0:04:59
5 Brljević Ivan M JUNIORI 1 (3) 0:21:20 (5) 0:40:40 (5) 0:11:55 1:13:55 0:05:57
6 Bjedov Feđa M SENIORI 2 3 (7) 0:22:48 (7) 0:43:35 (6) 0:11:04 1:17:27 0:09:29
7 Šošić Maroje M JUNIORI 2 (9) 0:25:06 (6) 0:38:14 (7) 0:14:12 1:17:32 0:09:34
8 Šošić Ivica M VETERANI 3 1 (10) 0:25:20 (8) 0:41:03 (8) 0:13:07 1:19:30 0:11:32
9 Ramljak Davor M VETERANI 2 2 (6) 0:22:48 (9) 0:47:42 (9) 0:13:07 1:23:37 0:15:39
10 Kučić Dario M VETERANI 1 1 (8) 0:24:40 (10) 0:47:30 (10) 0:14:40 1:26:50 0:18:52
11 Soldo Margita F SENIORKE 1 (11) 0:27:00 (11) 0:46:45 (11) 0:14:45 1:28:30 0:20:32
12 Ligutić Pavao M SENIORI 2 4 (12) 0:27:32 (12) 0:56:18 (12) 0:16:40 1:40:30 0:32:32
Sajc Budija Luka M JUNIORI DNF DNF
Sajc Budija Drago M VETERANI 2 DNF DNF