Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo

Duatlon-triatlon liga 2006.
Konačni poredak


"1. Žrnovski duatlon (20.05.2006.)":

REZULTATI su dostupni na ovoj stranici ili ih možete preuzeti u excel tablici.

Slike s ove utrke možete pogledati na dva mjesta: prvo tu i još ovdje.




"Rezultati - 1. Žrnovski duatlon (20.05.2006.)":

Kadeti

6. kolo
Rank Start.br. Prezime i ime Klub Spol Rnk/Kat. trčanje 2,5km bicikla 10km trčanje 1.25km Ukupno Razlika
1 111 Marinić Mateo TK RIVAL M 1 (1) 0:09:52 (1) 0:12:12 (1) 0:20:08 0:42:12
2 105 Fuček Nikolina TK HIDRAULIKA KURELJA F 1 (6) 0:11:32 (3) 0:10:55 (2) 0:20:06 0:42:33 0:00:21
3 108 Dokoza Toni M 2 (2) 0:10:00 (2) 0:12:20 (3) 0:20:15 0:42:35 0:00:23
4 103 Lukina Marija TK HIDRAULIKA KURELJA F 2 (7) 0:11:35 (4) 0:10:55 (4) 0:20:53 0:43:23 0:01:11
5 101 Renić Andrija TK SPLIT M 3 (3) 0:10:56 (5) 0:11:39 (5) 0:22:26 0:45:01 0:02:49
6 104 Filipović Petra TK HIDRAULIKA KURELJA F 3 (8) 0:11:37 (6) 0:18:28 (6) 0:16:22 0:46:27 0:04:15
7 107 Šturlan Kristina TK HIDRAULIKA KURELJA F 4 (9) 0:11:42 (8) 0:19:45 (7) 0:16:36 0:48:03 0:05:51
8 114 Tomić Toni TK SPLIT M 4 (5) 0:11:30 (7) 0:19:35 (8) 0:18:33 0:49:38 0:07:26
9 102 Pavić Marko TK SPLIT M 5 (4) 0:11:29 (9) 0:22:20 (9) 0:17:32 0:51:21 0:09:09
10 106 Klančić Danijela TK HIDRAULIKA KURELJA F 5 (11) 0:12:56 (10) 0:31:15 (10) 0:07:58 0:52:09 0:09:57
11 115 Gizdić Bruno TK SPLIT M 6 (10) 0:12:07 (11) 0:33:39 (11) 0:16:51 1:02:37 0:20:25
12 110 Geab Barbra F 6 (12) 0:13:59 (12) 0:42:39 (12) 0:10:05 1:06:43 0:24:31
112 Brkljač Zlatko M 0:16:51 0:28:56 DNF DNF




Juniori, seniori, veterani

Rank Start.br. Prezime i ime Klub Spol Kat. Rnk/Kat. trčanje 5km bicikla 20km trčanje 2.5km Ukupno Razlika
1 42 Koceić Marin TK SPLIT M S2 1 (2) 0:18:27 (1) 0:40:56 0:10:52 1:10:15
2 45 Mijatović Tomislav BK SPLIT M S 1 (9) 0:20:43 (2) 0:43:01 0:10:48 1:14:32 0:04:17
3 58 Bubanko Mladen TK HIDRAULIKA KURELJA M V2 1 (1) 0:18:26 (5) 0:45:45 0:10:46 1:14:57 0:04:42
4 22 Vučković Zoran TK ZAGREB M S2 2 (7) 0:20:18 (4) 0:43:40 0:12:05 1:16:03 0:05:48
5 27 Fumić Vladimir M V3 1 (10) 0:20:49 (3) 0:43:07 0:12:51 1:16:47 0:06:32
6 56 Tijardović Krešimir TK SPLIT M S 2 (4) 0:20:17 (6) 0:46:24 0:12:36 1:19:17 0:09:02
7 32 Kovačić Ivo TK SPLIT M V1 1 (6) 0:20:18 (8) 0:48:14 0:11:46 1:20:18 0:10:03
8 43 Dumanić Deni TK SPLIT M S2 3 (16) 0:22:11 (7) 0:46:15 0:11:59 1:20:25 0:10:10
9 15 Božić Aleksandar TK ZAGREB M V1 2 (3) 0:19:43 (9) 0:50:02 0:11:27 1:21:12 0:10:57
10 60 Gidak Petra TK HIDRAULIKA KURELJA F S 1 (8) 0:20:19 (10) 0:49:28 0:11:48 1:21:35 0:11:20
11 6 Šošić Ivica TK SPLIT M V3 2 (11) 0:21:17 (11) 0:48:35 0:14:15 1:24:07 0:13:52
12 57 Meštrović Mladen TK ZAGREB M S2 4 (17) 0:23:03 (12) 0:48:09 0:12:59 1:24:11 0:13:56
13 48 Lišnjić Goran TK SPLIT M S2 5 (14) 0:21:40 (14) 0:50:42 0:14:39 1:27:01 0:16:46
14 40 Šošić Maroje BK SPLIT M J 1 (22) 0:23:54 (13) 0:48:02 0:15:05 1:27:01 0:16:46
15 59 Čubrilo Marinko TK SPLIT M S 3 (12) 0:21:30 (15) 0:53:57 0:13:18 1:28:45 0:18:30
16 51 Begović Geceg Sanja TK PULA F S 2 (20) 0:23:33 (17) 0:52:16 0:13:36 1:29:25 0:19:10
17 54 Brljević Ivan TK SPLIT M J 2 (13) 0:21:31 (16) 0:54:13 0:15:52 1:31:36 0:21:21
18 47 Sajc Budija Drago TK SPLIT M V2 2 (18) 0:23:07 (19) 0:57:11 0:14:26 1:34:44 0:24:29
19 30 Luković Mladen TK SPLIT M V1 3 (23) 0:24:17 (18) 0:55:26 0:15:44 1:35:27 0:25:12
20 24 Ramljak Davor TK SPLIT M V2 3 (21) 0:23:37 (21) 0:57:55 0:14:04 1:35:36 0:25:21
21 50 Fuček Maja TK HIDRAULIKA KURELJA F J 1 (24) 0:24:23 (20) 0:56:25 0:15:03 1:35:51 0:25:36
22 36 Bjedov Feđa TK SPLIT M S2 6 (25) 0:24:27 (22) 0:57:40 0:14:00 1:36:07 0:25:52
23 13 Rokov Ernest TK ROVINJ M S2 7 (26) 0:24:55 (23) 0:59:13 0:16:01 1:40:09 0:29:54
24 2 Vukušić Ivan M J 3 (19) 0:23:08 (24) 1:07:22 0:14:46 1:45:16 0:35:01
25 21 Kučić Dario TK SPLIT M V1 4 (29) 0:27:04 (25) 1:13:08 0:17:29 1:57:41 0:47:26
33 Bebić Mijo TK SPLIT M S (5) 0:20:17 0:46:25 DSQ DSQ
44 Mandić Bruna TK SPLIT F J (27) 0:26:18 1:04:19 DSQ DSQ
34 Tucak Branko TK SPLIT M V1 (15) 0:21:51 DNF DNF
18 Lukšić Jelena TK SPLIT F S (28) 0:26:18 DNF DNF
38 Maksimović Iva TK SPLIT F S DNF DNF