Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

1. kolo 2. kolo 13. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo 10. kolo 11. kolo
Pravilnik natjecanja

Duatlon-triatlon liga 2007.
Konačni poredak




2. Žrnovski duatlon

Split, 26.05.2007




Fotogalerija

  

Rezultati
SDT Liga: 6. kolo
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
5 km


bicikla
20 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Petković Gordan TK PETAR ZRINSKI S 00:16:41 00:33:33 0:50:14 00:08:52 00:59:06 100
2 Tišljar Mirko TK PETAR ZRINSKI S2 00:17:20 00:34:45 0:52:05 00:08:50 01:00:55 90
3 Šporar Matej SLOVENIJA J 00:16:40 00:35:37 0:52:17 00:08:54 01:01:11 85
4 Koceić Marin TK SPLIT 1 S2 00:17:20 00:35:00 0:52:20 00:08:58 01:01:18 80
5 Bebić Mijo TK SPLIT 1 S 00:18:16 00:35:08 0:53:24 00:09:47 01:03:11 75
6 Ljubas Dejan TK RIVAL S 00:18:15 00:36:05 0:54:20 00:09:36 01:03:56 70
7 Milovan Matia TK PULA J 00:18:40 00:36:10 0:54:50 00:09:07 01:03:57 65
8 Marić Ivo TK PULA J 00:17:23 00:37:29 0:54:52 00:09:14 01:04:06 60
9 Franić Saša TK PETAR ZRINSKI S 00:19:09 00:35:49 0:54:58 00:09:24 01:04:22 55
10 Vučković Zoran TK ZAGREB S2 00:18:42 00:36:16 0:54:58 00:09:39 01:04:37 50
11 Ivandić Tomislav TK PETAR ZRINSKI J 00:19:19 00:35:34 0:54:53 00:10:13 01:05:06 48
12 Frajzman Dinko TK RUDOLF PEREŠIN J 00:18:42 00:37:04 0:55:46 00:09:59 01:05:45 46
13 Tijardović Krešimir TK SPLIT 1 S 00:19:11 00:37:33 0:56:44 00:09:49 01:06:33 44
14 Bijuk Željko TK PULA S2 00:19:43 00:37:01 0:56:44 00:10:07 01:06:51 42
15 Luštica Srđan TK SPLIT 1 S 00:19:42 00:36:07 0:55:49 00:11:02 01:06:51 40
16 Bubanko Mladen TK HIDRAULIKA KURELJA V2 00:19:17 00:38:56 0:58:13 00:11:18 01:09:31 38
17 Bubanko Marko TK HIDRAULIKA KURELJA J 00:19:47 00:38:23 0:58:10 00:11:21 01:09:31 36
18 Mijatović Tomislav TK SPLIT S 00:21:14 00:38:12 0:59:26 00:11:50 01:11:16 34
19 Pešec Ante TK RUDOLF PEREŠIN J 00:21:14 00:40:01 1:01:15 00:10:50 01:12:05 32
20 Perić Mario TK SPLIT S 00:20:19 00:41:10 1:01:29 00:10:47 01:12:16 30
21 Gidak Petra TK HIDRAULIKA KURELJA S 00:20:06 00:41:37 1:01:43 00:10:52 01:12:35 100
22 Dumanić Deni TK SPLIT 2 V1 00:21:19 00:40:08 1:01:27 00:11:22 01:12:49 28
23 Hamilton Danijel TK HIDRAULIKA KURELJA S2 00:21:18 00:40:33 1:01:51 00:11:34 01:13:25 26
24 Tomić Iva TK RIVAL S 00:21:14 00:42:58 1:04:12 00:10:33 01:14:45 90
25 Perković Toni BK SPLIT J 00:22:47 00:38:36 1:01:23 00:14:03 01:15:26 24
26 Šošić Ivica TK SPLIT 3 V3 00:21:08 00:40:38 1:01:46 00:13:47 01:15:33 22
27 Begović-Geceg Sanja TK PULA S 00:22:16 00:41:45 1:04:01 00:11:37 01:15:38 85
28 Lukina Marija TK HIDRAULIKA KURELJA J 00:22:16 00:44:42 1:06:58 00:12:28 01:19:26 80
29 Tucak Branko TK SPLIT 2 V1 00:21:13 00:49:15 1:10:28 00:10:56 01:21:24 20
30 Kučić Dario TK SPLIT 2 V1 00:22:32 00:47:38 1:10:10 00:12:11 01:22:21 18
31 Čapalija Tamara TK PULA J 00:27:39 00:42:35 1:10:14 00:13:34 01:23:48 75
32 Kukoč Damir TK SPLIT 3 V2 00:27:18 00:42:53 1:10:11 00:13:47 01:23:58 16
33 Makaj Romeo TK SPLIT 3 V2 00:25:00 00:46:29 1:11:29 00:13:10 01:24:39 14
34 Budeša Maja TK SPLIT 4 S 00:25:16 00:46:20 1:11:36 00:13:26 01:25:02 70
35 Mandić Bruna TK SPLIT 4 S 00:24:58 00:47:20 1:12:18 00:13:22 01:25:40 65
36 Jelić - Mrčelić Gorana TK SPLIT 4 S 00:24:58 00:49:57 1:14:55 00:13:33 01:28:28 60
37 Ramljak Davor TK SPLIT 3 V2 00:24:44 00:51:17 1:16:01 00:13:58 01:29:59 12
38 Marinić-Kragić Miroslav TK SPLIT V3 00:27:27 00:58:36 1:26:03 00:15:02 01:41:05 10
39 Šumanović Bruno TK SPLIT S 00:30:12 01:02:38 1:32:50 00:17:01 01:49:51 8

poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
2,5 km


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Tomić Toni TK SPLIT K 00:10:00 00:22:34 0:32:34 00:05:24 00:37:58 100
2 Lukina Ivana TK HIDRAULIKA KURELJA K 00:10:13 00:22:20 0:32:33 00:05:26 00:37:59 100
3 Pavić Marko TK SPLIT K 00:10:01 00:22:30 0:32:31 00:05:31 00:38:02 90
4 Škudar Vlatka TK HIDRAULIKA KURELJA K 00:10:42 00:25:11 0:35:53 00:06:21 00:42:14 90
5 Zuvić Paul TK SPLIT K 00:12:08 00:26:01 0:38:09 00:07:04 00:45:13 85
6 Bulić Tin TK SPLIT K 00:12:14 00:26:05 0:38:19 00:07:04 00:45:23 80
7 Jakšić Petra TK SPLIT K 00:12:10 00:27:04 0:39:14 00:06:32 00:45:46 85
8 Zukanović Amela TK PULA K 00:13:12 00:25:18 0:38:30 00:07:43 00:46:13 80
9 Damjanović Dragana TK SPLIT MK 00:12:16 00:28:11 0:40:27 00:06:50 00:47:17 75
10 Džoja Josip K 00:12:56 00:31:28 0:44:24 00:07:25 00:51:49 75
11 Renić Andrija TK SPLIT K 00:09:59 00:31:26 0:41:25 00:10:35 00:52:00 70
12 Klušanin Pave K 00:11:30 00:32:30 0:44:00 00:08:26 00:52:26 65
13 Šošić Ivian TK SPLIT MK 00:16:12 00:34:50 0:51:02 00:10:32 01:01:34 60



najava

Natjecanje će se održati na prostoru mjesta Žrnovnica start i cilj u centru Žrnovnice u
organizaciji O.Š. Žrnovnica, Mjesnog odbora i TK «Split», prema sljedećem rasporedu:

- 12:00. - 14:30. - prijave i podizanje startnih brojeva
- 15:00. - otvaranje zone i provjera bicikli
- 15:30. - start utrke
- 15.35. - start utrke za kadete

- 18:30. - za sve sudionike "pasta party"
- 19.00. - proglašenje pobjednika, podjela pehara, medalja i lutrija


Trčanje:
- održat će se na predjelu mjesta Žrnovnica
- trči se 5 km od centra Žrnovnice - prema Korešnici (okretište na cesti) i nazad 2 x 2,5 km
- kadeti trče 2,5 km od centra Žrnovnice - prema Korešnici (okretište na cesti) i nazad

Bicikli:
- zona izmjena nalazi se na parkingu poviše mjesne crkve odakle kreće biciklistički dio od 20 km
- centra Žrnovnice - prema Korešnici - most - kamenolom - Restoran RUS - Srinjine - okretište
- Restoran RUS - Kamenolom - Korešnica
centar Žrnovnice - zona izmjene ŽRNOVNICA (1 krug 20 km)
- kadeti ista staza (1 krug) - 10 km

Trčanje:
- trči se 2,5 km od centra Žrnovnice - prema Korešnici (okretište na cesti) i nazad
- kadeti trče 1250 m od centra Žrnovnice - prema Korešnici (okretište na cesti) i nazad


Pehari i medalje
- ukupni pobjednici muški - žene pehari i medalje, drugi i trći medalje
- pobjednici po kategorijama pehari i medalje, drugi i treći medalje


Prijave i informacije
Zadnje prijave do 22.05.2007. g.

Sve informacije možete dobiti od Ivana Pavića ne tel: 021/ 569-911, mob: 091/ 518-26 36,
E-mail: triatlon@tksplit.hr

Startnina iznosi 80 kuna,
juniori 50%, kadeti bez startnine, za prijave do 22.05.07. a poslije roka startnina iznosi 100 kuna.


Kategorije:

MUŠKARCI:
Kadeti: od 12 - 15 god
Juniori: od 16 - 19 god
Seniori: od 20 - 29 god
Seniori 2: od 30 - 39 god
Veterani 1: od 40 - 44 god
Veterani 2: od 45 - 49 god
Veterani 3: od 50 god i stariji

ŽENE:
Kadetkinje: od 12 - 15 god
Juniorke: od 16 - 19 god
Seniorke: od 20 - 39 god
Veteranke: od 40 god i starije


Pravila natjecanja:
- određena su pravilnikom HTS -a i ITU pravilima - svi natjecatelji nastupaju na vlastitu odgovornost




Ova utrka se ujedno boduje za plasman za splitsku duatlon-triatlon ligu

Duatlon - triatlon liga 2007.

Split, 26.05.2007

6. kolo