Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

1. kolo 2. kolo 13. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo 10. kolo 11. kolo
Pravilnik natjecanja

Duatlon-triatlon liga 2007.
Konačni poredak

Split, 28.07.2007




Fotogalerija

  

najava

10. kolo
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Koceić Marin TK Split S 00:09:57 00:35:43 0:45:40 00:17:54 01:03:34 100
2 Tijardović Krešimir TK Split S 00:10:26 00:35:21 0:45:47 00:19:43 01:05:30 90
3 Bebić Mijo TK Split S 00:10:01 00:38:39 0:48:40 00:21:26 01:10:06 85
4 Dumanić Deni TK Split V 00:13:47 00:37:07 0:50:54 00:21:13 01:12:07 80
5 Prvan Borko TK Zagreb V 00:10:38 00:40:21 0:50:59 00:23:31 01:14:30 75
6 Perić Mario TK Split S 00:12:20 00:41:06 0:53:26 00:21:09 01:14:35 70
7 Tucak Branko TK Split V 00:11:25 00:42:50 0:54:15 00:21:07 01:15:22 65
8 Kučić Dario TK Split V 00:13:50 00:41:05 0:54:55 00:22:05 01:17:00 60
9 Luković Mladen TK Split V 00:13:24 00:41:55 0:55:19 00:22:06 01:17:25 55
10 Škare Davor TK Split V 00:11:49 00:41:04 0:52:53 00:25:42 01:18:35 50
11 Makaj Romeo TK Split V 00:14:40 00:40:04 0:54:44 00:24:31 01:19:15 48
12 Kukoč Damir TK Split V 00:11:40 00:42:15 0:53:55 00:26:20 01:20:15 46
13 Vujović Draško TK Split V 00:14:05 00:46:35 1:00:40 00:25:56 01:26:36 44
14 Šošić Ivica TK Split V 00:14:50 00:44:30 0:59:20 00:30:00 01:29:20 42
15 Škrjanec Siniša __ S 00:18:55 00:44:50 1:03:45 00:28:22 01:32:07 40
16 Sajc Budija Luka TK Split J 00:14:10 00:44:31 0:58:41 00:34:11 01:32:52 38
17 Sajc Budija Drago TK Split V 00:14:10 00:44:30 0:58:40 00:34:15 01:32:55 36
18 Marinić-Kragić Miroslav TK Split V 00:17:45 00:50:50 1:08:35 00:25:28 01:34:03 34
19 Šumanović Bruno TK Split S 00:17:40 00:48:32 1:06:12 00:28:50 01:35:02 32
20 Grgat Mario __ S 00:13:15 00:54:12 1:07:27 00:29:23 01:36:50 30
21 Soldo Margita TK Split S 00:13:57 00:53:33 1:07:30 00:35:20 01:42:50 100
22 Ligutić Pavao TK Split S 00:16:23 01:03:12 1:19:35 00:32:29 01:52:04 28

poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Jakšić Petra TK Split K 00:06:34 00:23:56 0:30:30 00:10:45 00:41:15 100
2 Žuvić Paul TK Split K 00:08:16 00:23:09 0:31:25 00:10:05 00:41:30 100
3 Pavić Marko TK Split K 00:07:47 00:24:03 0:31:50 00:09:50 00:41:40 90
4 Damjan Dragana TK Split K 00:07:27 00:27:32 0:34:59 00:07:51 00:42:50 90
5 Bulić Tin TK Split K 00:07:40 00:27:10 0:34:50 00:08:09 00:42:59 85
6 Pavišić Nedo TK Split K 00:08:55 00:27:35 0:36:30 00:12:00 00:48:30 75
7 Ligutić Marin TK Split K 00:06:49 00:31:10 0:37:59 00:16:21 00:54:20 70



najava