Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

1. kolo 2. kolo 13. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo 8. kolo 9. kolo 10. kolo 11. kolo
Pravilnik natjecanja

Duatlon-triatlon liga 2007.
Konačni poredak

Split, 15.09.2007




Fotogalerija

  

11. kolo
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Koceić Marin TK Split S 00:09:54 00:33:03 0:42:57 00:17:56 01:00:53 100
2 Bebić Mijo TK Split S 00:09:58 00:33:01 0:42:59 00:19:45 01:02:44 90
3 Tijardović Krešimir TK Split S 00:10:45 00:38:00 0:48:45 00:20:01 01:08:46 85
4 Šošić Ivica TK Split V 00:12:54 00:38:36 0:51:30 00:20:13 01:11:43 80
5 Vučemilović Nikola S 00:12:05 00:39:20 0:51:25 00:20:40 01:12:05 75
6 Dumanić Deni TK Split V 00:14:23 00:36:47 0:51:10 00:21:35 01:12:45 70
7 Perić Mario TK Split S 00:12:38 00:41:58 0:54:36 00:19:22 01:13:58 65
8 Škare Davor TK Split V 00:12:09 00:39:06 0:51:15 00:22:52 01:14:07 60
9 Tucak Branko TK Split V 00:11:32 00:43:03 0:54:35 00:21:20 01:15:55 55
10 Makaj Romeo TK Split V 00:15:07 00:41:10 0:56:17 00:23:26 01:19:43 50
11 Kukoč Damir TK Split V 00:13:10 00:42:27 0:55:37 00:26:39 01:22:16 48
12 Kovačić Ivo TK Split V 00:16:45 00:46:50 1:03:35 00:21:18 01:24:53 46
13 Vujović Draško TK Split V 00:15:35 00:46:53 1:02:28 00:24:00 01:26:28 44
14 Grgat Mario TK Split S 00:13:53 00:51:00 1:04:53 00:25:22 01:30:15 42
15 Marinić-Kragić Miro TK Split V 00:17:58 00:48:44 1:06:42 00:24:00 01:30:42 40
16 Ligutić Pave TK Split S 00:17:40 00:56:55 1:14:35 00:30:05 01:44:40 38
17 Sajc-Budija Drago TK Split V 00:14:07 DNF DNF DNF DNF _


najava