Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

4. Supetarski triatlon

Supetar (otok Brač), 19.08.2007



Fotogalerija

  











Rezultati
Juniori, seniori, veterani

poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


1 Petković Gordan TK PETAR ZRINSKI M S1 00:11:06 00:33:44 00:44:50 00:16:05 01:00:55
2 Koceić Marin TK SPLIT M S2 00:10:51 00:34:02 00:44:53 00:16:40 01:01:33
3 Ljubas Dejan TK RIVAL M S1 00:11:20 00:35:05 00:46:25 00:16:36 01:03:01
4 Luštica Srđan TK SPLIT M S1 00:11:05 00:34:02 00:45:07 00:18:15 01:03:22
5 Bebić Mijo TK SPLIT M S1 00:11:04 00:35:21 00:46:25 00:17:52 01:04:17
6 Vištica Andrej TK ZAGREB M S1 00:11:40 00:38:39 00:50:19 00:16:40 01:06:59
7 Franić Saša TK PETAR ZRINSKI M S1 00:12:56 00:38:13 00:51:09 00:17:17 01:08:26
8 Novak Bojan TK SPLIT M S2 00:11:56 00:39:36 00:51:32 00:18:26 01:09:58
9 Tijardović Krešimir TK SPLIT M S1 00:12:25 00:39:07 00:51:32 00:18:39 01:10:11
10 Širuček Jaromir SPORTY POD MODRIM NEBEM M V2 00:13:15 00:39:04 00:52:19 00:20:04 01:12:23
11 Uher Jiri SPORTY POD MODRIM NEBEM M V1 00:15:00 00:39:50 00:54:50 00:19:21 01:14:11
12 Dumanić Deni TK SPLIT M V1 00:15:11 00:40:57 00:56:08 00:19:39 01:15:47
13 Šaban Željka TK SWIBIR F S 00:11:26 00:43:45 00:55:11 00:20:53 01:16:04
14 Tucak Branko TK SPLIT M V1 00:12:50 00:43:36 00:56:26 00:20:00 01:16:26
15 Prvan Borko TK ZAGREB M V4 00:11:15 00:43:36 00:54:51 00:22:41 01:17:32
16 Šošić Ivica TK SPLIT M V3 00:14:43 00:43:47 00:58:30 00:19:19 01:17:49
17 Perić Mario TK SPLIT M S1 00:13:44 00:44:53 00:58:37 00:19:31 01:18:08
18 Tomić Iva TK RIVAL F S 00:12:54 00:44:50 00:57:44 00:20:45 01:18:29
19 Širučkova Danijela SPORTY POD MODRIM NEBEM F S 00:13:30 00:45:18 00:58:48 00:22:10 01:20:58
20 Luković Mladen TK SPLIT M V1 00:15:09 00:44:54 01:00:03 00:21:17 01:21:20
21 Kučić Dario TK SPLIT M V1 00:15:44 00:46:04 01:01:48 00:20:28 01:22:16
22 Škare Davor TK SPLIT M V2 00:13:42 00:45:23 00:59:05 00:23:20 01:22:25
23 Makaj Romeo TK SPLIT M V2 00:15:59 00:46:51 01:02:50 00:22:58 01:25:48
24 Kukoč Damir TK SPLIT M V2 00:13:22 00:47:26 01:00:48 00:25:18 01:26:06
25 Jelić - Mrčelić Gorana TK SPLIT F S 00:15:13 00:49:48 01:05:01 00:24:09 01:29:10
26 Korpar Miriam TK ZAGREB F J 00:12:57 00:53:16 01:06:13 00:23:47 01:30:00
27 Ramljak Davor TK SPLIT M V2 00:15:57 00:53:43 01:09:40 00:22:51 01:32:31
28 Miličić Marko TK SWIBIR M S1 00:11:54 00:53:07 01:05:01 00:27:42 01:32:43
29 Čubrilo Marinko TK SPLIT M S1 00:14:26 00:55:44 01:10:10 00:23:36 01:33:46
30 Sajc Budija Drago TK SPLIT M V2 00:14:47 00:56:20 01:11:07 00:23:15 01:34:22
31 Marinić-Kragić Miroslav TK SPLIT M V4 00:19:39 00:53:58 01:13:37 00:23:31 01:37:08
32 Trutanić Pero M V2 00:20:05 00:54:47 01:14:52 00:23:18 01:38:10
33 Žic Solis Željko TK RIVAL M V2 00:18:14 00:56:15 01:14:29 00:26:37 01:41:06
34 Grgat Mario TK SPLIT M S2 00:15:06 00:59:53 01:14:59 00:27:27 01:42:26
35 Pichler Teodor TK ZAGREB M V4 00:19:53 00:58:17 01:18:10 00:25:40 01:43:50
36 Horvat Saša TK ZAGREB M V2 00:21:08 01:00:02 01:21:10 00:24:05 01:45:15
37 Spinneli Armando TK PISTOIA M V5 00:20:14 01:03:47 01:24:01 00:22:37 01:46:38
38 Šumanović Bruno TK SPLIT M S1 00:18:04 01:02:28 01:20:32 00:26:17 01:46:49
39 Glaw Thomas M S2 00:17:16 01:05:23 01:22:39 00:25:15 01:47:54
40 Bratko Kristijan TK PETAR ZRINSKI M J 00:11:03 00:36:05 00:47:08 DSQ DSQ
41 Sajc Budija Luka TK SPLIT M J 00:14:29 DNF DNF DNF
42 Horvat Lobel TK ZAGREB M MJ 00:11:22 DNF DNF DNF


Kadeti

poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


1 Horvat Vjeran TK ZAGREB M K 00:06:31 00:21:49 00:28:20 00:11:47 00:50:07
2 Jakšić Petra TK SPLIT F K 00:06:36 00:21:53 00:28:29 00:12:10 00:50:39
3 Tomić Toni TK SPLIT M K 00:07:28 00:21:41 00:29:09 00:12:01 00:51:10
4 Renić Andrija TK SPLIT M K 00:07:47 00:23:46 00:31:33 00:11:05 00:52:38
5 Pavić Marko TK SPLIT M K 00:08:56 00:23:37 00:32:33 00:12:04 00:54:37
6 Damjanović Dragana TK SPLIT F K 00:07:12 00:25:01 00:32:13 00:13:17 00:55:30
7 Bulić Tin TK SPLIT M K 00:07:52 00:25:34 00:33:26 00:12:59 00:56:25
8 Dragičević-Bralić Nikola M K 00:07:54 00:21:15 00:29:09 00:17:58 00:57:07
9 Žuvić Paul TK SPLIT M K 00:08:20 00:26:51 00:35:11 00:14:35 00:59:46
10 Kliškić Flora TK SPLIT F K 00:09:13 00:27:30 00:36:43 00:13:51 01:00:34
11 Jeličić Karlo TK SPLIT M K 00:06:57 00:27:05 00:34:02 00:17:28 01:01:30
12 Bilić Katja PK OLIMP F K 00:06:47 00:28:45 00:35:32 00:17:51 01:03:23
13 Pavišić Nedo TK SPLIT M K 00:09:24 00:27:38 00:37:02 00:18:33 01:05:35


Štafete

poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


1 Šerić-Bulić-Pavišić O 00:08:32 00:23:16 00:31:48 00:10:06 00:51:54
2 Kuzmanić-Jakšić-Đujić TK SPLIT K 00:07:03 00:28:09 00:35:12 00:12:31 00:57:43
3 Damj-Jakšić-Barhanović O 00:07:27 00:27:54 00:35:21 00:14:33 00:59:54
4 Baričević-Bonačić-Đujić O 00:08:33 00:29:26 00:37:59 00:15:25 01:03:24
5 Jakšic-Marošević-Baričevi TK SPLIT K 00:13:45 00:30:45 00:44:30 00:13:09 01:07:39
6 Bulić-Jakšić-Jakšić K 00:11:22 00:34:25 00:45:47 00:13:27 01:09:14





najava


PROGRAM NATJECANJA

Natjecanje će se održati na otoku Braču (Supetar - Splitska - Škrip) u organizaciji Grada Supetra i Turističke Zajednice, te TK “Split”, prema slijedećem rasporedu:

- 13:30 - 15:00
- 15:30
- 15:40
- 18:30
- 19:00
- prijave i podizanje startnih brojeva
- start utrke
- start utrke za kadete
- večera za sve sudionike "pasta party"
- proglašenje pobjednika, podjela pehara, medalja i drugih nagrada

Plivanje:
- održat će se u centru Supetra
- pliva se 750 m na predjelu uvala Vlačica - 2 x 350m
- kadeti 350 m - 1 krug

Bicikl:
- zona izmjene nalazi se u uvali Vlačica -Riva - Splitska - Škrip -Splitska - Supetar (jedan krug 20 km)
- kadeti Uvala Vlačica - Riva - Splitska - Supetar (10 km)

Trčanje:
- trči se 5 km od uvale Vlačica - hotel Kaktus - Mali most - uvala Vlačica 2 x 2,5km - kadeti 2.5 km (1 krug)


NAGRADE

- Ukupni pobjednici muški - žene i pobjednici po kategorijama:
pehari i medalje, drugi i treći medalje
- nagrade sponzora:
Hoteli Supetar - 7dana za 2 osobe ukupnim pobjednicima u muškoj i ženskoj konkurenciji, lutrija za sve natjecatelje


KATEGORIJE

MUŠKARCI

ŽENE

Kadeti:
Ml.juniori:
Juniori:
Seniori I:
Seniori II:
Veterani 1:
Veterani 2:
Veterani 3:
od 12 - 16 god.
od 17 - 18 god.
od 19 - 20 god.
od 21 - 29 god
od 30 - 39 god
od 40 - 44 god.
od 45 - 49 god.
od 50 god i stariji
Kadetkinje:
Juniorke:
Seniorke I:
Seniorke II:
Veteranke:
od 12 -16 god.
od 17 - 20 god.
od 21 - 29 god
od 30 - 39 god
od 40 god i starije
PRAVILA NATJECANJA

Određena su pravilnikom HTS-a i ITU pravilima. Svi natjecatelji nastupaju na vlastitu odgovornost.


NAČIN NATJECANJA

Natjecati se može pojedinačno ili u štafeti.
Građani mogu nastupati u mješovitim štafetama.


STARTNINA

Natjecatelji bez licence 20 EURa ili 150 KN
Natjecatelji s licencom HTS-a: 100 KN
Juniori 50 KN,
kadeti bez startnine,

za prijave do 12.08.2007.,

a poslije tog roka startnina se uvećava za 30%.


PRIJAVE I INFORMACIJE

Za svakog natjecatelja potrebno je prijaviti:
- ime i prezime, godina rođenja, spol, klub za koji se natječe i kategorija.
Zadnje prijave do 12.08.2007. godine.


Informacije možete dobiti od:

IVAN PAVIĆ,
tel.: 021/ 569-911, mob.: 091/ 518 2636, e-mail: triatlon@tksplit.hr

TAMARA LJUBIČIĆ,
direktorica TZ Supetar
tel.: 021 630 551, mob.: 091 4444 219
e-mail: tzg-supetar@ st.htnet.hr

WEB:
www.supetar.hr, www.tksplit.hr, www.triatlon.hr




najava


najava

najava


najava