Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 



Split, 29.03.2008.

1. kolo
sprint duatlon


bene
bene
bene
bene



Rezultati:     juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
5km


bicikla
20 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Koceić Marin TK SPLIT S 00:17:30 00:34:03 0:51:33 00:09:09 01:00:42 100
2 Bebić Mijo TK SPLIT S 00:17:31 00:34:05 0:51:36 00:09:51 01:01:27 90
3 Tijardović Krešimir TK SPLIT S 00:18:33 00:38:18 0:56:51 00:09:42 01:06:33 85
4 Jozić Roman HV S 00:18:20 00:39:33 0:57:53 00:09:37 01:07:30 80
5 Šošić Maroje TK SPLIT J 00:18:56 00:38:44 0:57:40 00:10:55 01:08:35 75
6 Ivanagić Dario TK PETAR ZRINSKI S 00:20:55 00:36:51 0:57:46 00:10:59 01:08:45 70
7 Perić Mario TK SPLIT S 00:19:00 00:41:16 1:00:16 00:09:54 01:10:10 65
8 Dumanić Deni TK SPLIT V 00:21:55 00:38:25 1:00:20 00:10:59 01:11:19 60
9 Marukić Maja TK PETAR ZRINSKI S 00:21:51 00:38:34 1:00:25 00:11:00 01:11:25 100
10 Vučemilović Nikola S 00:20:34 00:41:34 1:02:08 00:11:04 01:13:12 55
11 Tucak Branko TK SPLIT V 00:20:31 00:43:32 1:04:03 00:10:22 01:14:25 50
12 Jurić Marko Skradin S 00:22:08 00:42:12 1:04:20 00:13:56 01:18:16 48
13 Luković Mladen TK SPLIT V 00:24:23 00:45:13 1:09:36 00:12:04 01:21:40 46
14 Pavić Marko TK SPLIT J 00:24:05 00:46:57 1:11:02 00:11:38 01:22:40 44
15 Jelić-Mrčelić Gorana TK SPLIT S 00:25:30 00:45:54 1:11:24 00:13:00 01:24:24 90
16 Ramljak Davor TK SPLIT V 00:24:30 00:47:20 1:11:50 00:12:37 01:24:27 42
17 Kukoč Damir TK SPLIT V 00:27:58 00:43:30 1:11:28 00:13:27 01:24:55 40
18 Sajc Budija Drago TK SPLIT V 00:27:55 00:45:25 1:13:20 00:12:00 01:25:20 38
19 Vučemilović Sunčica S 00:27:45 00:47:44 1:15:29 00:14:47 01:30:16 85
20 Vučemilović Boris S 00:27:45 DNF



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
2,5km


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Antonio Tomić TK Split K 0:12:02 0:23:33 0:35:35 0:06:30 0:41:55 100

staza






bene