Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Žrnovnica, 10.05.2008.

4. kolo
sprint duaatlon


3. ŽRNOVAČKI DUATLON





slika01   slika02   slika03   slika04   slika05   slika06   slika07   slika01   slika09   slika10   slika11   slika12   slika13   slika14   slika15   slika16   slika17   slika18  







Sveukupni rezultati 3. Žrnovačkog duatlona - xls.



Rezultati i bodovi za splitsku duatlon-triatlon ligu:     juniori, seniori, veterani

poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
5km


bicikla
20 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Koceić Marin TK Split S 00:17:33 0:34:38 0:52:11 0:08:36 1:00:47 100
2 Bebić Mijo TK Split S 00:17:34 0:34:41 0:52:15 0:09:08 1:01:23 90
3 Šošić Maroje TK Split J 00:17:57 0:38:40 0:56:37 0:09:20 1:05:57 85
4 Radeljić Ivica rekreativac S 00:18:31 0:39:11 0:57:42 0:09:26 1:07:08 80
5 Tijardović Krešimir TK Split S 00:18:41 0:38:40 0:57:21 0:10:02 1:07:23 75
6 Bubanko Mladen TK Hidraulika Kurelja V 00:19:28 0:41:36 1:01:04 0:10:07 1:11:11 70
7 Begović-Geceg Sanja TK Pula S 00:20:48 0:40:35 1:01:23 0:10:01 1:11:24 100
8 Dumanić Deni TK Split V 00:20:53 0:40:12 1:01:05 0:10:24 1:11:29 65
9 Gidak Petra TK Hidraulika Kurelja S 00:19:58 0:41:46 1:01:44 0:10:07 1:11:51 90
10 Meštrović Mladen TK Zagreb V 00:20:22 0:40:58 1:01:20 0:10:50 1:12:10 60
11 Lukina Marija TK Hidraulika Kurelja J 00:21:17 0:40:51 1:02:08 0:10:26 1:12:34 85
12 Hamilton Danijel TK Hidraulika Kurelja S 00:22:30 0:41:36 1:04:06 0:09:30 1:13:36 55
13 Vučemilović Nikola rekreativac S 00:20:30 0:44:13 1:04:43 0:09:09 1:13:52 50
14 Tucak Branko TK Split V 00:20:43 0:43:18 1:04:01 0:10:17 1:14:18 48
15 Belović Valentina TK Hidraulika Kurelja J 00:19:43 0:44:29 1:04:12 0:10:54 1:15:06 80
16 Svrakić Wanda TK Zagreb S 00:23:15 0:41:58 1:05:13 0:12:08 1:17:21 75
17 Šošić Ivica TK Split V 00:22:00 0:40:42 1:02:42 0:14:39 1:17:21 46
18 Parać Zlatko rekreativac S 00:20:47 0:47:20 1:08:07 0:10:27 1:18:34 44
19 Luković Mladen TK Split V 00:22:39 0:45:09 1:07:48 0:11:36 1:19:24 42
20 Kučić Dario TK Split V 00:22:24 0:46:02 1:08:26 0:11:42 1:20:08 40
21 Jurić Marko rekreativac S 00:21:42 0:46:27 1:08:09 0:12:19 1:20:28 38
22 Dokoza Toni TK Split J 00:22:39 0:46:17 1:08:56 0:11:48 1:20:44 36
23 Makaj Romeo TK Split V 00:23:32 0:45:55 1:09:27 0:12:34 1:22:01 34
24 Pavić Marko TK Split J 00:22:41 0:51:29 1:14:10 0:14:52 1:29:02 32
25 Stiplošek Mirko TK Zagreb V 00:25:32 0:50:48 1:16:20 0:13:27 1:29:47 30
26 Kukoč Damir TK Split V 00:28:26 0:47:11 1:15:37 0:14:26 1:30:03 28
27 Vujović Draško TK Split V 00:24:44 0:53:45 1:18:29 0:12:04 1:30:33 26
28 Ramljak Davor TK Split V 00:25:30 0:52:39 1:18:09 0:12:53 1:31:02 24
29 Pichler Teodor TK Varaždin V 00:27:19 0:54:12 1:21:31 0:14:01 1:35:32 22




Rezultati i bodovi za splitsku duatlon-triatlon ligu:     kadeti

poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
2,5km


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Škudar Vlatka TK Hidraulika Kurelja K 00:12:05 0:21:57 0:34:02 0:05:27 0:39:29 100
2 Lukina Ivana TK Hidraulika Kurelja K 00:12:07 0:21:58 0:34:05 0:05:54 0:39:59 90
3 Tomić Toni TK Split K 00:12:28 0:21:44 0:34:12 0:06:29 0:40:41 100
4 Žuvić Paul TK Split K 00:12:45 0:21:38 0:34:23 0:06:55 0:41:18 90
6 Jakšić Petra TK Split K 00:13:35 0:23:07 0:36:42 0:06:06 0:42:48 85
7 Jakšić Ines TK Split K 00:13:22 0:23:58 0:37:20 0:06:23 0:43:43 80
8 Renić Andrija TK Split K 00:12:55 0:24:37 0:37:32 0:06:39 0:44:11 85
9 Damjanović Dragana TK Split K 00:13:28 0:24:54 0:38:22 0:06:01 0:44:23 75
5 Bulić Tin TK Split K 00:14:04 0:26:41 0:40:45 0:01:46 0:47:31 80
10 Đujić Jadran TK Split K 00:17:33 0:27:03 0:44:36 0:09:11 0:53:47 75
11 Pavišić Nedo TK Split K 00:17:30 0:27:00 0:44:30 0:09:17 0:53:47 70
12 Šošić Ivian AK Solin K 00:16:26 0:33:08 0:49:34 0:07:44 0:57:18 65





bene



POGLEDAJTE RASPIS