Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 17.05.2008.

5. kolo
sprint duatlon






slika01  

slika01  

slika01  

slika01  

slika01  







Rezultati:     juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
5km


bicikla
20 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Bebić Mijo TK SPLIT S 00:18:05 00:33:54 00:51:59 00:09:26 01:01:25 100
2 Radeljić Ivica S 00:18:05 00:36:52 00:54:57 00:09:25 01:04:22 90
3 Tijardović Krešimir TK SPLIT S 00:18:45 00:38:23 00:57:08 00:10:02 01:07:10 85
4 Dumanić Deni TK SPLIT V 00:21:18 00:36:49 00:58:07 00:10:23 01:08:30 80
5 Vučemilović Nikola S 00:19:44 00:39:33 00:59:17 00:10:47 01:10:04 75
6 Perić Mario TK SPLIT S 00:19:10 00:43:03 01:02:13 00:10:03 01:12:16 70
7 Parać Zlatko S 00:20:43 00:41:38 01:02:21 00:10:32 01:12:53 65
8 Luković Mladen TK SPLIT V 00:22:20 00:41:53 01:04:13 00:11:27 01:15:40 60
9 Makaj Romeo V 00:23:10 00:41:50 01:05:00 00:11:59 01:16:59 55
10 Vučković Bogdan V 00:25:25 00:43:08 01:08:33 00:13:25 01:21:58 50
11 Proso Damir S 00:25:13 00:46:34 01:11:47 00:13:00 01:24:47 45
12 Vujović Draško TK SPLIT V 00:24:34 00:47:38 01:12:12 00:12:39 01:24:51 40
13 Vučemilović Sunčica S 00:27:12 00:46:27 01:13:39 00:14:40 01:28:19 100
14 Soldo Margita TK SPLIT S 00:27:12 00:47:10 01:14:22 00:14:10 01:28:32 90
15 Kragić-Marinić Miroslav V 00:27:32 DNF



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
2,5km


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Renić Andrija TK SPLIT K 00:11:42 0:22:32 00:34:14 0:05:48 00:40:02 100
2 Pavić Marko TK SPLIT J 00:11:42 0:22:30 00:34:12 0:05:50 00:40:02


staza






bene