Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 28.06.2008.

7. kolo
sprint triatlon






slika01   slika02   slika03   slika04   slika05   slika06   slika07   slika01   slika09  




Rezultati:     juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Marin Koceić TK SPLIT S 00:09:20 00:33:20 00:42:40 00:18:13 01:00:53 100
2 Mijo Bebić TK SPLIT S 00:09:21 00:33:24 00:42:45 00:18:25 01:01:10 90
3 Bojan Novak TK SPLIT S 00:10:30 00:37:26 00:47:56 00:20:09 01:08:05 85
4 Željko Bradarić TK SPLIT V 00:11:50 00:37:15 00:49:05 00:19:10 01:08:15 80
5 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:12:51 00:36:24 00:49:15 00:21:16 01:10:31 75
6 Ivica Radeljić S 00:14:35 00:37:50 00:52:25 00:18:20 01:10:45 70
7 Mario Perić TK SPLIT V 00:12:40 00:40:05 00:52:45 00:19:05 01:11:50 65
8 Nikola Vučemilović S 00:11:30 00:39:27 00:50:57 00:20:54 01:11:51 60
9 Branko Tucak TK SPLIT V 00:11:25 00:40:53 00:52:18 00:20:46 01:13:04 55
10 Mladen Luković TK SPLIT V 00:13:25 00:40:23 00:53:48 00:23:08 01:16:56 50
11 Makaj Romeo TK SPLIT V 00:14:00 00:41:27 00:55:27 00:24:24 01:19:51 48
12 Boris Vučemilović S 00:13:27 00:45:13 00:58:40 00:27:32 01:26:12 46
13 Damir Kukoč TK SPLIT V 00:13:12 00:45:21 00:58:33 00:28:47 01:27:20 44
14 Drago Sajc-Budija TK SPLIT V 00:14:10 00:50:05 01:04:15 00:25:05 01:29:20 42
15 Arman Karahodžić V 00:13:50 00:49:55 01:03:45 00:31:40 01:35:25 40
16 Miro Marinić-Kragić V 00:18:30 00:50:50 01:09:20 00:26:05 01:35:25 38
17 Tijardović Krešimir TK SPLIT S 00:10:30 DNF
18 Bogdan Vučković V 00:14:33 DNF



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Dino Špadina TK SPLIT K 00:06:50 0:35:42 00:42:32 0:10:18 00:52:50 100





staza





bene





Zbog kiše i nedovoljno natjecatelja sedmo kolo
duatlon triatlon-lige nije održano 14. lipnja.

bene



bene