Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 19.07.2008.

8. kolo
sprint triatlon





Rezultati:     juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Mijo Bebić TK SPLIT S 00:10:10 00:35:57 00:46:07 00:19:28 01:05:35 100
2 Krešimir Tijardović TK SPLIT S 00:10:33 00:37:12 00:47:45 00:20:05 01:07:50 90
3 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:13:05 00:36:45 00:49:50 00:21:02 01:10:52 85
4 Mario Perić TK SPLIT S 00:12:50 00:40:30 00:53:20 00:19:50 01:13:10 80
5 Nikola Vučemilović S 00:12:05 00:40:15 00:52:20 00:22:20 01:14:40 75
6 Mladen Luković TK SPLIT V 00:13:40 00:40:57 00:54:37 00:22:43 01:17:20 70
7 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:14:58 00:40:42 00:55:40 00:24:00 01:19:40 65
8 Davor Škare TK SPLIT V 00:11:58 00:42:57 00:54:55 00:25:05 01:20:00 60
9 Boris Vučemilović S 00:13:09 00:42:37 00:55:46 00:26:22 01:22:08 55
10 Damir Kukoč TK SPLIT V 00:12:25 00:41:53 00:54:18 00:28:27 01:22:45 50
11 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT S 00:14:05 00:44:53 00:58:58 00:27:07 01:26:05 100
12 Zlatko Parać S 00:16:25 00:46:10 01:02:35 00:23:31 01:26:06 48
13 Ivica Radeljić S 00:29:25 00:37:35 01:07:00 00:20:58 01:27:58 46
14 Margita Soldo TK SPLIT S 00:13:30 00:49:19 01:02:49 00:30:36 01:33:25 90
15 Miroslav Marinić-Kragić V 00:18:45 00:50:58 01:09:43 00:25:39 01:35:22 44
16 Bogdan Vučković V 00:14:52 00:43:58 00:58:50 DNF



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Ines Jakšić TK SPLIT K 00:05:49 0:22:06 00:27:55 0:11:42 00:39:37 100
2 Paul Žuvić TK SPLIT K 00:06:42 0:21:03 00:27:45 0:11:54 00:39:39 100
3 Petra Jakšić TK SPLIT K 00:05:47 0:22:50 00:28:37 0:12:05 00:40:42 90
4 Dragana Damjanović TK SPLIT K 00:06:05 0:22:52 00:28:57 0:12:52 00:41:49 85
5 Tin Bulić TK SPLIT K 00:06:45 0:24:50 00:31:35 0:14:35 00:46:10 90
6 Dino Špadina TK SPLIT K 00:05:58 0:30:02 00:36:00 0:13:45 00:49:45 85





staza





bene