Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 9.08.2008.

9. kolo
sprint triatlon






slika01  

slika01  

slika01  

slika01  

slika01  

slika01  

slika01  







Rezultati:     juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Marin Koceić TK SPLIT S 00:10:08 00:33:22 00:43:30 00:18:39 01:02:09 100
2 Mijo Bebić TK SPLIT S 00:10:36 00:32:56 00:43:32 00:19:03 01:02:35 90
3 Krešimir Tijardović TK SPLIT S 00:10:45 00:37:00 00:47:45 00:19:10 01:06:55 85
4 Mario Perić TK SPLIT S 00:13:15 00:37:21 00:50:36 00:19:23 01:09:59 80
5 Ivica Radeljić TK SPLIT S 00:14:50 00:37:32 00:52:22 00:18:58 01:11:20 75
6 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:14:10 00:36:37 00:50:47 00:21:08 01:11:55 70
7 Jaromir Širuček Češka V 00:13:13 00:37:35 00:50:48 00:22:34 01:13:22 65
8 Borko Prvan TK ZAGREB V 00:10:34 00:40:15 00:50:49 00:23:15 01:14:04 60
9 Nikola Vučemilović S 00:12:10 00:39:32 00:51:42 00:22:43 01:14:25 55
10 Davor Škare TK SPLIT V 00:12:02 00:40:42 00:52:44 00:23:50 01:16:34 50
11 Mladen Luković TK SPLIT V 00:13:50 00:40:50 00:54:40 00:22:39 01:17:19 48
12 Boris Vučemilović S 00:13:20 00:40:40 00:54:00 00:24:20 01:18:20 46
13 Daniela Širučkova Češka S 00:13:30 00:42:40 00:56:10 00:24:25 01:20:35 100
14 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:15:45 00:40:35 00:56:20 00:24:22 01:20:42 44
15 Damir Kukoč TK SPLIT V 00:12:28 00:42:22 00:54:50 00:27:56 01:22:46 42
16 Zlatko Parać S 00:16:45 00:44:35 01:01:20 00:25:00 01:26:20 40
17 Stipe Ružić S 00:12:30 00:43:40 00:56:10 00:35:02 01:31:12 38
18 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT S 00:14:10 00:48:47 01:02:57 00:28:16 01:31:13 90
19 Miroslav Marinić-Kragić V 00:19:08 00:48:02 01:07:10 00:26:06 01:33:16 36



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Petra Jakšić TK SPLIT K 00:06:32 0:23:40 00:30:12 0:12:48 00:43:00 100
2 Ines Jakšić TK SPLIT K 00:06:36 0:23:40 00:30:16 0:12:44 00:43:00 100
3 Paul Žuvić TK SPLIT K 00:07:25 0:22:52 00:30:17 0:12:43 00:43:00 100
4 Nedo Pavišić TK SPLIT K 00:07:50 0:22:48 00:30:38 0:12:22 00:43:00 100
5 Tin Bulić TK SPLIT K 00:07:45 0:23:45 00:31:30 0:11:30 00:43:00 100
6 Jadran Đujić TK SPLIT K 00:08:10 0:28:06 00:36:16 0:16:04 00:52:20 80
7 Luka Marošević TK SPLIT K 00:09:00 0:29:10 00:38:10 0:24:45 01:02:55 75





staza





bene