Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Supetar, 24.08.2008.

10. kolo
sprint triatlon


5. SUPETARSKI TRIATLON






slika01  
slika01  
slika01  
slika01  
slika01  
slika01  





slika01  
slika01  
slika01  
slika01  
slika01  
slika01  

slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01   slika01  









Rezultati:     juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Šporar Matej TK PETAR ZRINSKI J 00:11:51 00:33:49 00:45:40 00:15:08 01:00:48 100
2 Marić Ivo TK PULA J 00:11:23 00:34:18 00:45:41 00:15:07 01:00:48 90
3 Vištica Andrej TK ZAGREB S 00:12:41 00:34:34 00:47:15 00:15:30 01:02:45 85
4 Bebić Mijo TK SPLIT S 00:12:27 00:34:53 00:47:20 00:15:40 01:03:00 80
5 Koceić Marin TK SPLIT S 00:12:28 00:34:30 00:46:58 00:16:15 01:03:13 75
6 Lukina Matija TK RUDOLF PEREŠIN S 00:11:06 00:36:04 00:47:10 00:16:21 01:03:31 70
7 Luštica Srđan TK SPLIT S 00:12:27 00:34:53 00:47:20 00:17:57 01:05:17 65
8 Ljubas Dejan TK RIVAL S 00:12:52 00:35:53 00:48:45 00:17:29 01:06:14 60
9 Papišta Martin TK RUDOLF PEREŠIN J 00:11:20 00:37:29 00:48:49 00:18:39 01:07:28 55
10 Franić Saša TK PETAR ZRINSKI S 00:14:07 00:44:53 00:59:00 00:08:44 01:07:44 50
11 Pešec Ante TK RUDOLF PEREŠIN J 00:11:59 00:37:51 00:49:50 00:18:19 01:08:09 48
12 Krivec Matija TK SWIBIR J 00:12:38 00:38:27 00:51:05 00:18:15 01:09:20 46
13 Nišević Bojan TK PULA J 00:12:29 00:38:43 00:51:12 00:19:44 01:10:56 44
14 Tijardović Krešimir TK SPLIT S 00:12:47 00:41:11 00:53:58 00:17:41 01:11:39 42
15 Turčić Alen TK RUDOLF PEREŠIN J 00:12:34 00:40:55 00:53:29 00:20:18 01:13:47 40
16 Pletikapa Daria TK MEĐIMURJE S 00:12:28 00:41:51 00:54:19 00:19:31 01:13:50 100
17 Šaban Željka TK SWIBIR S 00:12:10 00:42:50 00:55:00 00:19:07 01:14:07 90
18 Dumanić Deni TK SPLIT V 00:17:11 00:39:54 00:57:05 00:19:02 01:16:07 38
19 Širuček Jaromir LABE TRI KLUB V 00:14:59 00:41:13 00:56:12 00:19:55 01:16:07 36
20 Perić Mario TK SPLIT S 00:15:38 00:43:27 00:59:05 00:17:30 01:16:35 34
21 Tomić Iva TK RIVAL S 00:13:19 00:44:21 00:57:40 00:19:12 01:16:52 85
22 Vučemilović Nikola TK SPLIT S 00:15:17 00:42:57 00:58:14 00:19:35 01:17:49 32
23 Harapin Sanjin TK RIVAL S 00:14:23 00:42:05 00:56:28 00:21:40 01:18:08 30
24 Vilić Sara TK PULA J 00:11:23 00:45:16 00:56:39 00:21:52 01:18:31 80
25 Tucak Branko TK SPLIT V 00:14:49 00:45:24 01:00:13 00:19:16 01:19:29 28
26 Razum Branko TK RUDOLF PEREŠIN S 00:18:59 00:42:58 01:01:57 00:18:45 01:01:57 26
27 Čubrilo Marinko TK SPLIT V 00:15:11 00:44:50 01:00:01 00:20:41 01:20:42 24
28 Kučić Dario TK SPLIT V 00:17:04 00:44:50 01:01:54 00:19:23 01:21:17 22
29 Širučkova Daniela LABE TRI KLUB S 00:15:59 00:46:00 01:01:59 00:19:19 01:21:18 75
30 Škare Davor TK SPLIT V 00:14:34 00:45:13 00:59:47 00:21:42 01:21:29 20
31 Lukina Marija TK HIDRAULIKA KURELJA J 00:15:54 00:43:06 00:59:00 00:22:40 01:21:40 70
32 Šošić Ivica TK SPLIT V 00:16:53 00:44:17 01:01:10 00:22:30 01:23:40 18
33 Kukoč Damir TK SPLIT V 00:15:04 00:45:38 01:00:42 00:23:45 01:24:27 16
34 Lukina Željko TK RUDOLF PEREŠIN V 00:20:26 00:46:29 01:06:55 00:18:13 01:25:08 14
35 Vrdoljak Tina REKREATIV S 00:17:07 00:48:17 01:05:24 00:20:28 01:25:52 65
36 Makaj Romeo TK SPLIT V 00:17:50 00:46:12 01:04:02 00:22:20 01:26:22 12
37 Luković Mladen TK SPLIT V 00:16:42 00:48:42 01:05:24 00:22:11 01:27:35 10
38 Turčić Hrvoje TK RUDOLF PEREŠIN J 00:14:14 00:44:46 00:59:00 00:29:56 01:28:56 8
39 Paštar Marin REKREATIV S 00:16:39 00:53:44 01:10:23 00:22:05 01:32:28 6
40 Lovrić Ivo TK SPLIT V 00:18:03 00:54:04 01:12:07 00:22:11 01:34:18 4
41 Suk Vladimir REKREATIV V 00:19:15 00:49:57 01:09:12 00:26:43 01:35:55 2
42 Marinić-Kragić Miroslav TK SPLIT V 00:22:15 00:56:08 01:18:23 00:23:07 01:41:30 0
43 Spinelli Armando REKREATIV V 00:24:21 01:02:49 01:27:10 00:16:30 01:43:40 0
44 Dragičević Bralić Nikola REKREATIV J 00:18:54 01:08:24 01:27:18 00:19:19 01:46:37 0
45 Pichler Teodor TK ZAGREB V 00:21:54 01:00:48 01:22:42 00:25:55 01:48:37 0
46 Paštar Tonya REKREATIV S 00:22:31 01:14:54 01:37:25 00:18:16 01:55:41 60
47 Vučemilović Boris TK SPLIT S 00:16:36 DNF DNF 0
48 Šegota Damir TK RIVAL V 00:15:52 DNF DNF 0
49 Marukić Maja TK PETAR ZRINSKI S 00:15:23 DNF DNF 0
50 Frajzman Dinko TK RUDOLF PEREŠIN J 00:12:35 DNF DNF 0
51 Čubrić Zvonko TK PETAR ZRINSKI S 00:11:50 00:34:05 00:45:55 00:15:03 DSQ 0
52 Petković Gordan TK PETAR ZRINSKI S 00:12:22 00:38:48 00:51:10 00:09:38 DSQ 0



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Jagušt Eugen TK PETAR ZRINSKI K 00:07:08 00:19:30 00:26:38 00:10:19 00:36:57 100
2 Škifić Ana PK ARENA PULA K 00:07:11 00:19:32 00:26:43 00:10:17 00:37:00 100
3 Špoljarić Nikola TK PULA K 00:07:22 00:19:08 00:26:30 00:11:21 00:37:51 90
4 Jakovac Ivan TK SWIBIR K 00:07:23 00:20:38 00:28:01 00:10:27 00:38:28 85
5 Lukina Ivana TK HIDRAULIKA KURELJA K 00:08:28 00:20:26 00:28:54 00:10:02 00:38:56 90
6 Pelosa Dino TK RIVAL K 00:09:20 00:20:57 00:30:17 00:09:21 00:39:38 80
7 Jakšić Petra TK SPLIT K 00:07:50 00:20:50 00:28:40 00:11:46 00:40:26 85
8 Škudar Vlatka TK HIDRAULIKA KURELJA K 00:09:08 00:20:58 00:30:06 00:10:28 00:40:34 80
9 O'brien Seanus REKREATIV K 00:10:00 00:27:23 00:37:23 00:04:13 00:41:36 75
10 Damjanović Dragana TK SPLIT K 00:07:36 00:22:26 00:30:02 00:11:58 00:42:00 75
11 Šimičić Mia TK RIVAL K 00:07:45 00:22:24 00:30:09 00:11:53 00:42:02 70
12 Škevin Sonja TK ZAGREB K 00:07:09 00:22:01 00:29:10 00:13:20 00:42:30 65
13 Pavišić Nedo TK SPLIT K 00:09:18 00:21:57 00:31:15 00:11:16 00:42:31 70
14 Ljubetić Filip TK RIVAL K 00:09:37 00:20:35 00:30:12 00:12:36 00:42:48 65
15 Zukanović Amela TK PULA K 00:07:41 00:22:34 00:30:15 00:13:59 00:44:14 60
16 Bulić Tin TK SPLIT K 00:08:30 00:28:22 00:36:52 00:07:38 00:44:30 60
17 Marošević Luka TK SPLIT K 00:09:46 00:30:29 00:40:15 00:04:50 00:45:05 55
18 Hađina Jelena TK ZAGREB K 00:08:22 00:23:28 00:31:50 00:13:48 00:45:38 55
19 O'brien Gareth REKREATIV K 00:12:50 00:29:40 00:42:30 00:03:56 00:46:26 50
20 Kliškić Flora TK SPLIT K 00:09:10 00:26:00 00:35:10 00:13:54 00:49:04 50
21 Đujić Jadran TK SPLIT K 00:09:43 00:25:22 00:35:05 00:14:37 00:49:42 48
22 Kuzmanić Josipa TK SPLIT K 00:07:36 00:27:50 00:35:26 00:17:13 00:52:39 48
23 Jakšić Ines TK SPLIT K 00:07:34 00:21:10 00:28:44 00:27:21 00:56:05 46
24 Žuvić Paul TK SPLIT K 00:12:14 00:20:16 00:32:30 00:24:58 00:57:28 46




Rezultati:     štafete
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Toni Maroje Ivan ŠTAFETA izvan konkurencije 00:10:07 00:17:53 00:28:00 00:08:33 00:36:33
2 Josipa Marko Marko ŠTAFETA kadeti 00:10:12 00:24:33 00:34:45 00:03:27 00:38:12
3 Tonči Nikola Michael ŠTAFETA roditelji 00:09:24 00:22:39 00:32:03 00:09:30 00:41:33
4 Sveto Bepo Florjan ŠTAFETA roditelji 00:10:40 00:27:37 00:38:17 00:03:22 00:41:39
5 Sunčica Ela Iva ŠTAFETA roditelji 00:07:15 00:22:19 00:29:34 00:12:13 00:41:47
6 Mija Ante Mirjana ŠTAFETA kadeti 00:10:22 00:22:08 00:32:30 00:09:37 00:42:07
7 Mirela Neda Danijela ŠTAFETA roditelji 00:12:49 00:27:41 00:40:30 00:04:35 00:45:05
8 Mirko Stjepan Josip ŠTAFETA roditelji 00:08:44 00:27:56 00:36:40 00:10:45 00:47:25
9 Božica Žana Đulijana ŠTAFETA roditelji 00:12:42 00:28:48 00:41:30 00:15:40 00:57:10
10 Matko Ira Matko ŠTAFETA kadeti 00:13:31 00:29:54 00:43:25 00:16:31 00:59:56
11 Zdenka Jasna Zdenka ŠTAFETA kadeti 00:10:22 00:35:08 00:45:30 00:14:39 01:00:09





naj

naj

naj

naj