Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Vrlika, 04.10.2008.

11. kolo
sprint duatlon




9. Vrlička utrka
i
prvi duatlon „Memorijal Stipe Erceg“




slika01   slika02   slika03   slika04   slika05   slika06   slika07   slika08   slika09   slika10   slika11   slika12   slika13   slika14   slika15   slika16   slika17   slika18  


slika19   slika20   slika21   slika22   slika23   slika24   slika25   slika26   slika27   slika28   slika29   slika30   slika31   slika32   slika33   slika34   slika35   slika36  




Duatlon rezultati:     juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

država

spol

kategorija konačni rezultat
5610 m - 20 km - 2244 m


Bodovi

1 Petković Gordan TK PETAR ZRINSKI CRO M S1 00:58:08 100
2 Vištica Andrej TK ZAGREB CRO M S1 01:00:28 90
3 Franić Saša TK PETAR ZRINSKI CRO M S1 01:05:52 85
4 Pešec Ante TK RUDOLF PEREŠIN CRO M J 01:08:46 80
5 Bubanko Mladen TK HIDRAULIKA KURELJA CRO M V2 01:09:23 75
6 Turek Danijel TK MEĐIMURJE CRO M S2 01:10:23 70
7 Begović-Geceg Sanja TK PULA CRO F S 01:10:46 100
8 Dumanić Deni TK SPLIT CRO M V1 01:11:20 65
9 Šošić Ivica TK SPLIT CRO M V3 01:11:37 60
10 Vučemilović Nikola TK SPLIT CRO M S2 01:12:50 55
11 Sobočanec Nikola TK MEĐIMURJE CRO M S2 01:12:55 50
12 Meštrović Mladen TK ZAGREB CRO M V1 01:13:33 48
13 Gidak Petra TK HIDRAULIKA KURELJA CRO F S 01:14:06 90
14 Lodeta Branimir TK MEĐIMURJE CRO M S1 01:14:28 46
15 Parać Zlatko TK SPLIT CRO M S2 01:15:44 44
16 Vučemilović Boris TK SPLIT CRO M S2 01:16:19 42
17 Luković Mladen TK SPLIT CRO M V1 01:17:57 40
18 Makaj Romeo TK SPLIT CRO M V3 01:18:53 38
19 Papak Ivan CRO M S1 01:22:54 36
20 Kučić Dario TK SPLIT CRO M V1 01:23:22 34
21 Svrakić Wanda TK ZAGREB CRO F S 01:26:21 85
22 Jelić - Mrčelić Gordana TK SPLIT CRO F S 01:29:34 80
23 Nestić Katarina TK MEĐIMURJE CRO F S 01:30:05 75
24 Vlahek Pavao TK MEĐIMURJE CRO M S2 01:32:25 32
25 Ramljak Davor TK SPLIT CRO M V3 01:32:30 30
26 Pichler Teodor TK VARAŽDIN CRO M V4 01:40:35 28
27 Lodeta Zrinka TK MEĐIMURJE CRO F S 01:50:00 70
28 Lukina Marija TK HIDRAULIKA KURELJA CRO F J DNS 0



Duatlon rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

država

spol

kategorija konačni rezultat
2244m - 10km - 1122m


Bodovi

1 Žuvić Paul TK SPLIT CRO M K 00:42:08 100
2 Ljubetić Filip TK RIVAL CRO M K 00:42:09 90
3 Škudar Vlatka TK HIDRAULIKA KURELJA CRO F K 00:42:14 100
4 Lukina Ivana TK HIDRAULIKA KURELJA CRO F K 00:42:15 90
5 Damjanović Dragana TK SPLIT CRO F K 00:42:16 85
6 Bulić Tin TK SPLIT CRO M K 00:44:25 85
7 Jakšić Ines TK SPLIT CRO F K 00:45:26 80
8 Šimičić Mia TK RIVAL CRO F K 00:45:27 75
9 Jakšić Petra TK SPLIT CRO F K 00:45:37 70
10 Pavišić Nedo TK SPLIT CRO M K 00:48:20 80
11 Kuzmanić Josipa TK SPLIT CRO F K 00:50:12 65
12 Marošević Luka TK SPLIT CRO M K 01:03:15 75
13 Kučić Zdenka TK SPLIT CRO F K 01:04:05 60











9. Vrlička utrka

Rezultati:     juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

država

spol

kategorija trčanje
5610 m


1 Petković Gordan TK PETAR ZRINSKI CRO M S1 00:18:37
2 Paripović Drago AK ŽUMBERAK CRO M V2 00:19:08
3 Vištica Andrej TK ZAGREB CRO M S1 00:19:38
4 Franić Saša TK PETAR ZRINSKI CRO M S1 00:21:27
5 Klađić Vinko AK ŠIBENIK CRO M S1 00:21:50
6 Bubanko Mladen TK HIDRAULIKA KURELJA CRO M V2 00:22:23
7 Pešec Ante TK RUDOLF PEREŠIN CRO M J 00:22:35
8 Krivanj Krunoslav AK ŠIBENIK CRO M S2 00:22:54
9 Vrajić Marija AK VETERAN - ZAGREB CRO F S 00:23:07
10 Sobočanec Nikola TK MEĐIMURJE CRO M S2 00:23:09
11 Šošić Ivica TK SPLIT CRO M V3 00:23:18
12 Gidak Petra TK HIDRAULIKA KURELJA CRO F S 00:23:25
13 Begović-Geceg Sanja TK PULA CRO F S 00:23:28
14 Turek Danijel TK MEĐIMURJE CRO M S2 00:23:45
15 Vučemilović Nikola TK SPLIT CRO M S2 00:23:54
16 Tucak Branko TK SPLIT CRO M V2 00:23:54
17 Meštrović Mladen TK ZAGREB CRO M V1 00:24:12
18 Dumanić Deni TK SPLIT CRO M V1 00:24:25
19 Lodeta Branimir TK MEĐIMURJE CRO M S1 00:24:38
20 Papak Ivan CRO M S1 00:24:44
21 Parać Zlatko TK SPLIT CRO M S2 00:24:45
22 Vučemilović Boris TK SPLIT CRO M S2 00:24:49
23 Vodopija Robert CRO M S1 00:25:19
24 Juričev-Grginov Frane CRO M J 00:25:36
25 Luković Mladen TK SPLIT CRO M V1 00:26:00
26 Kučić Dario TK SPLIT CRO M V1 00:26:02
27 Pločkinjić Drago AK PAUK CRO M V1 00:26:23
28 Makaj Romeo TK SPLIT CRO M V3 00:26:27
29 Vlahek Pavao TK MEĐIMURJE CRO M S2 00:26:28
30 Jelić - Mrčelić Gordana TK SPLIT CRO F S 00:26:55
31 Ramljak Davor TK SPLIT CRO M V3 00:28:00
32 Nestić Katarina TK MEĐIMURJE CRO F S 00:29:14
33 Svrakić Wanda TK ZAGREB CRO F S 00:29:15
34 Pichler Teodor TK VARAŽDIN CRO M V4 00:29:28
35 Špadina Dino TK SPLIT CRO M K 00:29:45
36 Vučemilović Ela CRO F K 00:30:03
37 Lodeta Zrinka TK MEĐIMURJE CRO F S 00:33:25
38 Špadina Niko TK SPLIT CRO M K 00:36:38
39 Lukina Marija TK HIDRAULIKA KURELJA CRO F J DNS









Trkačka staza

vrlika



Biciklistička staza

vrlika


 

9. Vrlička utrka i prvi duatlon „Memorijal Stipe Erceg“

 

 Mjesto:   Vrlika

Termin:   04. listopada 2008. start u 12:00 sati

  Staza:    ulična utrka – 5610m (5 x 1122m)

             sprint duatlon – trčanje 5610m – bicikla 20km – trčanje 2244m

             kadeti duatlon – trčanje 2244m – bicikla 10km . trčanje 1122m

             dječaci i djevojčice 500m

Kategorije:

MUŠKARCI:

Kadeti: od 12-15 god
Juniori: od 16-19 god
Seniori: od 20-29 god
Seniori 2: od 30-39 god
Veterani 1: od 40-44 god
Veterani 2: od 45-49 god
Veterani 3: od 50-54 god
Veterani 4: od 55-59 god
Veterani 5: od 60 god i stariji
ŽENE:

Kadetkinje: od 12-15 god
Juniorke: od 16-19 god
Seniorke: od 20-39 god
Veteranke: od 40 god i starije
Dječaci i djevojčice:

od 6 – 8 godina I – II razred
od 9 – 10 godina III – IV razred
od 11 – 12 godina V – VI razred
od 13 – 15 godina VII – VIII razred

 

 

Startnina za uličnu utrku je 50,00 kuna juniori 30,00 kuna djeca besplatno.

Startnina za sprint duatlon je 80,00 kuna juniori 50,00 kuna kadeti besplatno.   

Sudionici ulične utrke i sprint duatlona dobivaju majicu, okrijepu i ručak.

 

FOND NOVČANIH NAGRADA 10 000,00 kuna:

Ulična trka:

       Muškarci:                                                   Žene:

1. 1 000,00 kn                                             1. 800,00 kn

2.   600,00 kn                                              2. 500,00 kn

3.   400,00 kn                                              3. 300,00 kn

4.   250,00 kn

5.   150,00 kn

 

Sprint duatlon:

      Muškarci:                                                   Žene:

1. 1 500,00 kn                                             1. 1 200,00 kn

2. 1 000,00 kn                                             2.    800,00 kn

3.    600,00 kn                                             3.    400,00 kn

4.     300,00 kn

5.     200,00 kn

 

Pehari i medalje

-ukupni pobjednici muški – žene pehari i medalje, drugi i treći medalje.

-prva tri- prve tri po kategorijama medalje.

-dječaci i djevojčice prva tri – prve tri medalje i majice.

Prijave i informacije

Za svakog natjecatelja potrebno je prijaviti: ime i prezime natjecatelja, godine rođenja, spol, klub za koji se natječe i kategorija.

Zadnje prijave do 29. 09. 2008.

Pravila natjecanja

-određena su pravilnikom HUCIPT i HTS-a -svi natjecatelji nastupaju na vlastitu odgovornost za sprint duatlon obavezna kaciga.

 

Sve informacije možete dobiti od Ivana Pavića na tel: 021/ 569-911, mob: 091/ 518-26 36, e-mail: triatlon@tksplit.hr

 

 

SATNICA  NATJECANJA

 

 

-10:00. – 11:00 - prijave i podizanje startnih brojeva

 

-11:00              - kulturni program

 

-11:00               - otvaranje zone i provjera bicikli

 

-11:45               - službeno otvaranje natjecanja

 

-12:00.              - start ulične utrke i sprint duatlona                       

-12:05.              - start utrke za kadete duatlon   

 

-12:30               - start dječaka i djevojčica po

                           Kategorijama

 

-13:00               - proglašenje pobjednika u kategoriji

                           dječaka i djevojčica

 

-14:30.              - za sudionike ulične utrke i  

                           duatlona"pasta party"

 

-15:00.              - proglašenje pobjednika, podjela    

                           pehara, medalja i nagrada 



Smještaj:

   Natjecatelji iz udaljenijih krajeva kojima je potreban smještaj mogu se javiti u Turističku zajednicu grada Vrlike - tel: 021/827-460




Napomena:

Svi natjecatelji:

sudionici ulične utrke i duatlonci ravnopravno konkuriraju za nagradni fond 9. ulične utrke (staza od 5610 m).