Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Rezultati
 
Olimpijski triatlon
 
Suspersprint triatlon
 
Aquatlon
 
 
 
  Foto albumi
 
Foto album
 
 
 
 
 
  Putovanje i smještaj
 
putne informacija
 
 
 
  Ostala događanja
 
satnica događanja
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
KUP HRVATSKE
SPLIT, 29. VIII 2009.
english
HTS TKS HFHS   
 

Split, 29.08.2009.

11. Marjanski đir

Rezultati:


pobjednik pobjednica



olimpijski triatlon
super-sprint triatlon
aquatlon


olimpijski triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Država

Plivanje
1,5 km


bicikla
40 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
10 km


konačni
rezultat


1 Vid Pucelj TK Inles Riko Ribnica J SLO 00:22:16 00:59:38 1:21:54 00:36:08 1:58:03
2 Bojan Cebin TK Inles Riko Ribnica S SLO 00:22:16 01:01:39 1:23:55 00:35:17 1:59:13
3 Dejan Patrcevic TK Pula S2 CRO 00:22:16 01:03:08 1:25:24 00:34:56 2:00:21
4 Gordan Petkovic TK Zrinski Novatec S CRO 00:23:20 01:02:01 1:25:21 00:35:45 2:01:06
5 Matia Milovan TK Pula S CRO 00:22:12 01:03:11 1:25:23 00:40:28 2:05:51
6 Albert Pelaj TK Inles Riko Ribnica S SLO 00:21:29 01:00:29 1:21:58 00:46:18 2:08:17
7 Mijo Bebic TK Split S2 CRO 00:23:45 01:02:32 1:26:17 00:42:02 2:08:20
8 Mateja Šimic TK Trisport Kamnik S W SLO 00:23:43 01:09:03 1:32:46 00:39:28 2:12:15
9 Ante Pešec TK Rudolf Perešin J CRO 00:23:17 01:08:37 1:31:54 00:43:48 2:15:43
10 Saša Franic TK Zrinski Novatec S2 CRO 00:26:44 01:05:55 1:32:39 00:43:23 2:16:04
11 Daria Pletikapa TK Zrinski Novatec S W CRO 00:23:42 01:09:02 1:32:44 00:43:44 2:16:28
12 Krešimir Tijardovic TK Split S CRO 00:24:13 01:07:44 1:31:57 00:46:35 2:18:32
13 Danilo Vejnovic TK Rival S2 CRO 00:24:10 01:07:56 1:32:06 00:47:32 2:19:39
14 Hrvoje Meštric TK Swibir S CRO 00:28:23 01:10:51 1:39:14 00:44:20 2:23:34
15 Željka Šaban TK Swibir S W CRO 00:24:08 01:13:33 1:37:41 00:46:47 2:24:29
16 Mario Peric TK Split S CRO 00:30:55 01:13:18 1:44:13 00:42:16 2:26:31
17 Iva Tomic TK Rival S W CRO 00:26:11 01:15:37 1:41:48 00:46:05 2:27:55
18 Vladimir Žic TK Swibir S CRO 00:29:14 01:09:56 1:39:10 00:49:48 2:29:00
19 Boris Vucemilovic TK Split S2 CRO 00:29:53 01:15:45 1:45:38 00:44:49 2:30:27
20 Daniela Siruckova Labo Tri club S W CZ 00:30:22 01:15:15 1:45:37 00:46:57 2:32:36
21 Ljubo Štampar TK Sokol V1 SLO 00:30:03 01:13:41 1:43:44 00:49:14 2:32:59
22 Davor Škare TK Split V3 CRO 00:28:32 01:15:52 1:44:24 00:49:34 2:33:59
23 Tina Vrdoljak TK Split S W CRO 00:30:51 01:14:31 1:45:22 00:48:47 2:34:10
24 Damir Šegota TK Rival V2 CRO 00:30:41 01:17:22 1:48:03 00:49:16 2:37:20
25 Mladen Martinovic Individualac S CRO 00:34:00 01:14:15 1:48:15 00:49:44 2:37:59
26 Borut Pušnik TK Sokol S2 SLO 00:34:16 01:12:11 1:46:27 00:53:00 2:39:28
27 Mladen Lukovic TK Split V2 CRO 00:31:12 01:19:12 1:50:24 00:50:35 2:41:00
28 Jaromir Sirucek Labo Tri club V2 CZ 00:29:21 01:23:09 1:52:30 00:48:58 2:41:29
29 Ivan Gobin Individualac S2 CRO 00:36:28 01:17:49 1:54:17 00:48:41 2:42:59
30 Dario Kucic TK Split V1 CRO 00:33:13 01:20:15 1:53:28 00:50:30 2:43:59
31 Višnja Škevin TK Zagreb V1 W CRO 00:37:14 01:17:53 1:55:07 00:51:50 2:46:58
32 Gorana Jelic-Mrcelic TK Split S W CRO 00:33:48 01:21:51 1:55:39 00:53:25 2:49:04
33 Zvonimir Chytil TK Varaždin V3 CRO 00:40:35 01:20:10 2:00:45 00:51:51 2:52:37
34 Nataša Suštic TK Split S W CRO 00:33:51 01:29:49 2:03:40 00:50:49 2:54:30
35 Sebastjan Omerzo TK Krško S2 SLO 00:48:21 01:15:19 2:03:40 00:53:10 2:56:52
36 Ivo Lovric TK Split V3 CRO 00:38:05 01:27:59 2:06:04 00:56:04 3:02:09
37 Mladen Stecevic TK Varaždin V2 CRO 00:40:00 01:27:00 2:07:00 01:10:57 3:17:59
38 Teodor Pichler TK Varaždin V4 CRO 00:41:30 01:37:15 2:18:45 01:11:18 3:30:04
39 Zlatko Parac TK Split S CRO 00:40:09 DNF DNF



super-sprint triatlon:   kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Država

Plivanje
375 m


bicikla
7,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


1 Jasmin Gerzić TK Pula K CRO 00:22:16 0:05:42 0:27:58 0:10:28 0:30:50
2 Eugen Jagušt TK Zrinski Novatec K CRO 00:22:16 0:06:00 0:28:16 0:10:28 0:30:50
3 Ivan Jakovac TK Swibir K CRO 00:22:16 0:06:32 0:28:48 0:10:02 0:31:34
4 Ana Škific TK Pula K W CRO 00:23:20 0:06:18 0:29:38 0:11:02 0:32:37
5 Adrian Pelaj TK Inles Riko Ribnica K SLO 00:22:12 0:06:13 0:28:25 0:11:30 0:33:02
6 Dino Pelosa TK Rival K CRO 00:21:29 0:06:54 0:28:23 0:10:56 0:33:04
7 Luka Paliska TK Pula MK CRO 00:23:45 0:06:18 0:30:03 0:10:44 0:33:21
8 Mia Šimičić TK Rival K W CRO 00:23:43 0:06:31 0:30:14 0:11:43 0:34:08
9 Paul Žuvić TK Brac K CRO 00:23:17 0:07:17 0:30:34 0:11:55 0:34:15
10 Tin Bulić TK Brac K CRO 00:26:44 0:06:46 0:33:30 0:12:02 0:34:41
11 Dragana Damjanović TK Brac K W CRO 00:23:42 0:06:37 0:30:19 0:11:58 0:35:09
12 Petra Jakšić TK Brac K W CRO 00:24:13 0:06:29 0:30:42 0:12:57 0:36:07
13 Sonja Škevin TK Zagreb K W CRO 00:24:10 0:06:20 0:30:30 0:13:32 0:37:05
14 Duje Šarić Grdelin Split K CRO 00:28:23 0:05:32 0:33:55 0:13:24 0:38:37
15 Dino Špadina TK Split MK CRO 00:24:08 0:06:45 0:30:53 0:13:28 0:39:26
16 Nedo Pavišić TK Brac K CRO 00:30:55 0:07:43 0:38:38 0:14:11 0:39:38
17 Viktor Škifić TK Pula MK CRO 00:26:11 0:06:48 0:32:59 0:13:56 0:39:45
18 Luka Marošević TK Brac MK CRO 00:29:14 0:08:00 0:37:14 0:13:47 0:41:37
19 Marija Zaharija TK Rival K W CRO 00:29:53 0:08:28 0:38:21 0:13:23 0:43:44
20 Zdenka Kučić TK Brac MK W CRO 00:30:22 0:08:31 0:38:53 0:17:28 0:46:09
21 Vlatka Škudar TK Zrinski Novatec MJ W CRO 00:30:03 0:06:36 0:36:39 0:10:51 0:48:07
22 Toni Sunko TK Split MK CRO 00:28:32 0:10:03 0:38:35 0:14:07 0:48:09
23 Duje Braić TK Split MK CRO 00:30:51 0:12:31 0:43:22 0:13:23 0:49:23
24 Josipa Kuzmanić TK Brac K W CRO 00:30:41 0:09:24 0:40:05 0:21:26 0:51:22
25 Filip Borna Amižić TK Split MK CRO 00:34:00 0:13:02 0:47:02 0:16:26 0:57:27
26 Niko Špadina TK Sokol MK CRO 00:34:16 0:07:28 0:41:44 0:27:15 1:15:55
27 Josipa Cecić-Vidoš TK Brac MK W CRO 00:31:12 0:08:38 0:39:50 0:03:48 DSQ



super-sprint triatlon:    juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Država

Plivanje
375 m


bicikla
15 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


1 Ivan Boban Individualac S CRO 0:05:38 0:29:25 0:35:03 0:10:01 0:45:06
2 Ivica Šošić TK Split V CRO 0:07:50 0:27:47 0:35:37 0:09:30 0:45:08
3 Nikola Špoljarić TK Pula MJ CRO 0:06:01 0:27:51 0:33:52 0:11:33 0:45:26
4 Filip Ljubetić TK Rival MJ CRO 0:06:38 0:28:50 0:35:28 0:10:55 0:46:24
5 Valentino Munić TK Zagreb J CRO 0:07:25 0:30:06 0:37:31 0:10:05 0:47:37
6 Branko Tucak TK Split V CRO 0:06:42 0:30:48 0:37:30 0:10:16 0:47:47
7 Tomislav Mijatović Individualac S CRO 0:07:48 0:28:03 0:35:51 0:12:02 0:47:54
8 Borko Prvan TK Zagreb V CRO 0:05:44 0:30:15 0:35:59 0:12:01 0:48:01
9 Marina Milković TK Zrinski Novatec MJ W CRO 0:06:37 0:30:45 0:37:22 0:11:22 0:48:44
10 Ivan Kovačev TK Split S CRO 0:07:52 0:31:26 0:39:18 0:10:40 0:49:58
11 Ines Jakšic TK Brac MJ W CRO 0:06:21 0:30:58 0:37:19 0:12:44 0:50:03
12 Stipe Ružić TK Split S CRO 0:06:05 0:30:59 0:37:04 0:13:51 0:50:55
13 Matej Marinković TK Zrinski Novatec MJ CRO 0:06:30 0:32:21 0:38:51 0:12:12 0:51:03
14 Amela Zukanović TK Pula MJ W CRO 0:06:45 0:33:43 0:40:28 0:13:53 0:54:22
15 Kristijan Sindik TK Split S CRO 0:08:33 0:34:53 0:43:26 0:11:45 0:55:12
16 Davor Ramljak TK Split V CRO 0:07:30 0:37:24 0:44:54 0:12:34 0:57:29
17 Vice Cikeš Individualac V CRO 0:08:48 0:36:54 0:45:42 0:12:38 0:58:21
18 Joško Bašić Individualac S CRO 0:08:09 0:36:48 0:44:57 0:14:21 0:59:20
19 Jasna Bilac Individualac V W CRO 0:08:28 0:45:42 0:54:10 0:15:15 1:09:26
20 Neven Pitalo Individualac S CRO 0:09:38 0:43:44 0:53:22 0:17:29 1:10:52
21 Damir Bilandžić Individualac V CRO 0:08:35 0:52:30 1:01:05 0:17:18 1:18:24





 
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
KUP HRVATSKE
SPLIT, 29. VIII 2009.
english
HTS TKS HFHS