Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Žrnovnica, 9.05.2009.

03. kolo
sprint duatlon


4. ŽRNOVAČKI DUATLON



slika05   slika04   slika06   slika07   slika04  



slika01   slika02   slika03   slika04   slika05   slika06   slika07   slika08   slika09  
slika10   slika11   slika12   slika13   slika14   slika16   slika16   slika17   slika18  




Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
5 km


bicikla
20 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Marin Koceić TK SPLIT S 00:17:44 00:32:26 00:50:10 00:09:10 00:59:20 100
2 Ivica Radeljić TK SPLIT S 00:18:34 00:36:34 00:55:08 00:10:09 01:05:17 90
3 Mario Perić TK SPLIT S 00:18:54 00:37:46 00:56:40 00:09:39 01:06:19 85
4 Maroje Šošić TK SPLIT S 00:19:30 00:36:40 00:56:10 00:10:11 01:06:21 80
5 Mladen Meštrović TK ZAGREB V 00:20:07 00:36:45 00:56:52 00:10:29 01:07:21 75
6 Mladen Bubanko TK HIDRAULIKA KURELJA V 00:21:34 00:39:51 01:01:25 00:06:35 01:08:00 70
7 Ante Pešec TK RUDOLF PEREŠIN J 00:20:25 00:36:48 00:57:13 00:11:43 01:08:56 65
8 Zlatko Parać TK SPLIT S 00:20:47 00:37:55 00:58:42 00:10:22 01:09:04 60
9 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:21:14 00:36:24 00:57:38 00:11:30 01:09:08 55
10 Lučano Sošić TK ALBONA EXTREME V 00:20:21 00:37:43 00:58:04 00:11:05 01:09:09 50
11 Sanja Begović-Geceg TK PULA S 00:20:17 00:38:12 00:58:29 00:11:18 01:09:47 100
12 Ivica Šošić TK SPLIT V 00:22:21 00:36:41 00:59:02 00:11:05 01:10:07 48
13 Sanjin Harapin TK RIVAL S 00:21:43 00:37:35 00:59:18 00:10:56 01:10:14 46
14 Filip Ljubetić TK RIVAL J 00:21:42 00:37:22 00:59:04 00:11:58 01:11:02 44
15 Branko Tucak TK SPLIT V 00:20:40 00:39:49 01:00:29 00:11:04 01:11:33 42
16 Mićo Duspara TK VARAŽDIN V 00:21:27 00:36:19 00:57:46 00:15:31 01:13:17 40
17 Marija Lukina TK HIDRAULIKA KURELJA J 00:21:41 00:40:36 01:02:17 00:11:56 01:14:13 90
18 Mladen Luković TK SPLIT V 00:22:37 00:40:53 01:03:30 00:12:00 01:15:30 38
19 Moreno Mohorović TK ALBONA EXTREME V 00:21:29 00:42:31 01:04:00 00:11:41 01:15:41 36
20 Ivana Lukina TK HIDRAULIKA KURELJA J 00:21:51 00:42:13 01:04:04 00:11:40 01:15:44 85
21 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT S 00:23:04 00:41:44 01:04:48 00:12:00 01:16:48 80
22 Nikola Golub TK VARAŽDIN S 00:22:42 00:42:05 01:04:47 00:12:01 01:16:48 34
23 Ivo Lovrić TK SPLIT V 00:22:51 00:44:40 01:07:31 00:09:25 01:16:56 32
24 Damir Proso S 00:24:11 00:43:02 01:07:13 00:12:52 01:20:05 30
25 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:24:04 00:42:25 01:06:29 00:13:39 01:20:08 28
26 Ines Jakšić TK BRAČ J 00:23:30 00:42:58 01:06:28 00:14:42 01:21:10 75
27 Draško Vujović TK SPLIT V 00:23:47 00:45:56 01:09:43 00:12:14 01:21:57 26
28 Toni Košnjak TK SPLIT S 00:23:40 00:45:54 01:09:34 00:13:16 01:22:50 24
29 Damir Kukoč TK SPLIT V 00:26:36 00:43:47 01:10:23 00:14:38 01:25:01 22
30 Teodor Pichler TK VARAŽDIN V 00:26:27 00:48:30 01:14:57 00:14:02 01:28:59 20
31 Davor Ramljak TK SPLIT V 00:25:59 00:50:06 01:16:05 00:13:58 01:30:03 18
32 Miroslav Marinić-Kragić V 00:28:32 00:52:05 01:20:37 00:15:04 01:35:41 16



Rezultati:     kadeti
 
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
2,5 km


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Dino Pelosa TK RIVAL K 00:09:40 00:18:31 00:28:11 00:04:24 00:32:35 100
2 Paul Žuvić TK BRAČ K 00:10:38 00:19:10 00:29:48 00:05:07 00:34:55 90
3 Tin Bulić TK BRAČ K 00:11:48 00:19:39 00:31:27 00:04:39 00:36:06 85
4 Marko Duspara TK VARAŽDIN K 00:11:39 00:20:03 00:31:42 00:04:38 00:36:20 80
5 Dragana Damjanović TK BRAČ K 00:11:41 00:20:27 00:32:08 00:04:41 00:36:49 100
6 Petra Jakšić TK BRAČ K 00:11:41 00:20:33 00:32:14 00:05:28 00:37:42 90
7 Luka Marošević TK BRAČ MK 00:13:22 00:21:51 00:35:13 00:04:59 00:40:12 75
8 Dino Špadina TK SPLIT MK 00:12:02 00:23:28 00:35:30 00:05:10 00:40:40 70
9 Toni Sunko TK SPLIT MK 00:11:36 00:26:10 00:37:46 00:05:21 00:43:07 65
10 Teo Juginović OŠ ŽRNOVNICA K 00:13:26 00:25:51 00:39:17 00:05:25 00:44:42 60
11 Duje Braić TK SPLIT MK 00:11:59 00:27:53 00:39:52 00:05:23 00:45:15 55
12 Josipa Kuzmanić TK BRAČ K 00:16:07 00:21:41 00:37:48 00:07:48 00:45:36 85
13 Ivian Šošić TK SPLIT K 00:14:14 00:25:00 00:39:14 00:06:35 00:45:49 50
14 Filip Borna Amižić TK SPLIT MK 00:14:58 00:26:01 00:40:59 00:05:57 00:46:56 48
15 Frane Krstulović TK SPLIT K 00:13:01 00:29:46 00:42:47 00:05:53 00:48:40 46
16 Zdenka Kučić TK BRAČ MK 00:14:17 00:28:15 00:42:32 00:06:47 00:49:19 80
17 Ante Aljinović OŠ ŽRNOVNICA K 00:12:39 DNF DNF 0
18 Marijan Džaja OŠ ŽRNOVNICA K 00:12:57 DNF DNF 0
19 Petar Vukičević OŠ ŽRNOVNICA K 00:15:02 DNF DNF 0
20 Mateo Blažević OŠ ŽRNOVNICA K 00:15:10 DNF DNF 0










staza