Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 23.05.2009.

04. kolo
sprint duatlon




slika03   slika05   slika06   slika02   slika04  




Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
5 km


bicikla
20 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Marin Koceić TK SPLIT S 00:18:55 00:37:39 00:56:34 00:09:34 01:06:08 100
2 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:21:16 00:37:24 00:58:40 00:10:44 01:09:24 90
3 Ivica Šošić TK SPLIT V 00:20:05 00:38:18 00:58:23 00:11:02 01:09:25 85
4 Mario Perić TK SPLIT S 00:18:58 00:41:17 01:00:15 00:09:42 01:09:57 80
5 Ivica Radeljić TK SPLIT S 00:25:18 00:38:21 01:03:39 00:10:18 01:13:57 75
6 Boris Vučemilović TK SPLIT S 00:21:55 00:40:14 01:02:09 00:12:16 01:14:25 70
7 Mladen Luković TK SPLIT V 00:22:24 00:41:10 01:03:34 00:11:56 01:15:30 65
8 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:23:42 00:41:53 01:05:35 00:12:29 01:18:04 60
9 Ivo Lovrić TK SPLIT V 00:22:53 00:43:35 01:06:28 00:11:47 01:18:15 55
10 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT S 00:23:14 00:43:13 01:06:27 00:11:55 01:18:22 100
11 Draško Vujović TK SPLIT V 00:22:35 00:46:00 01:08:35 00:11:40 01:20:15 50
12 Tina Vrdoljak TK SPLIT S 00:23:42 00:45:55 01:09:37 00:12:13 01:21:50 90
13 Damir Kukoč TK SPLIT V 00:26:48 00:43:10 01:09:58 00:13:07 01:23:05 48
14 Diana Vrdoljak TK SPLIT S 00:25:17 00:44:20 01:09:37 00:13:45 01:23:22 85
15 Sunčica Vučemilović TK SPLIT S 00:27:31 00:45:14 01:12:45 00:14:22 01:27:07 80
16 Miroslav Marinić-Kragić V 00:23:31 00:51:53 01:15:24 00:12:43 01:28:07 46



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
2,5 km


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Paul Žuvić TK BRAČ K 00:12:41 00:21:17 00:33:58 00:09:07 00:43:05 100
2 Tin Bulić TK BRAČ K 00:12:41 00:21:30 00:34:11 00:09:04 00:43:15 90
3 Dino Špadina TK SPLIT MK 00:12:41 00:25:09 00:37:50 00:09:43 00:47:33 85
4 Dragana Damjanović TK BRAČ K 00:12:41 00:24:27 00:37:08 00:12:32 00:49:40 100
5 Luka Marošević TK BRAČ MK 00:13:35 00:25:20 00:38:55 00:10:56 00:49:51 80
6 Josip Pavić TK SPLIT K 00:13:25 00:29:10 00:42:35 00:09:57 00:52:32 75
7 Zdenka Kučić TK BRAČ MK 00:14:40 00:31:59 00:46:39 00:11:56 00:58:35 90





staza





bene