Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 08.08.2009.

09. kolo
sprint triatlon



slika01   slika02   slika03   slika04   slika05   slika06  




slika07   slika08   slika09   slika10   slika11   slika12   slika13  





Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Marin Koceić TK SPLIT S 00:09:57 00:32:23 00:42:20 00:18:30 01:00:50 100
2 Mijo Bebić TK SPLIT S 00:10:01 00:32:19 00:42:20 00:19:25 01:01:45 90
3 Krešimir Tijardović TK SPLIT S 00:10:12 00:36:08 00:46:20 00:19:32 01:05:52 85
4 Ivica Radeljić TK SPLIT S 00:13:40 00:35:20 00:49:00 00:19:14 01:08:14 80
5 Mario Perić TK SPLIT S 00:12:47 00:38:19 00:51:06 00:19:04 01:10:10 75
6 Jaromir Širuček Češka V 00:12:45 00:35:52 00:48:37 00:21:53 01:10:30 70
7 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:13:30 00:35:05 00:48:35 00:22:05 01:10:40 65
8 Boris Vučemilović TK SPLIT S 00:11:47 00:37:38 00:49:25 00:22:27 01:11:52 60
9 Borko Prvan TK ZAGREB V 00:10:17 00:38:53 00:49:10 00:24:03 01:13:13 55
10 Daniela Širučkova Češka S 00:12:20 00:38:44 00:51:04 00:23:48 01:14:52 100
11 Mladen Luković TK SPLIT V 00:12:45 00:38:18 00:51:03 00:23:49 01:14:52 50
12 Davor Škare TK SPLIT V 00:11:45 00:39:15 00:51:00 00:24:20 01:15:20 48
13 Damir Kukoč TK SPLIT V 00:12:05 00:38:56 00:51:01 00:26:14 01:17:15 46
14 Ines Jakšić TK BRAČ J 00:11:46 00:41:34 00:53:20 00:26:10 01:19:30 90
15 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:14:50 00:41:30 00:56:20 00:24:34 01:20:54 44
16 Ivo Lovrić TK SPLIT V 00:15:10 00:42:05 00:57:15 00:24:39 01:21:54 42
17 Damir Proso TK SPLIT S 00:15:50 00:41:30 00:57:20 00:25:26 01:22:46 40
18 Kristijan Sindik TK SPLIT S 00:15:30 00:48:30 01:04:00 00:22:25 01:26:25 38
19 Joško Bašić S 00:14:05 00:45:02 00:59:07 00:28:09 01:27:16 36
20 Miroslav Marinić-Kragić V 00:18:10 00:46:31 01:04:41 00:23:44 01:28:25 34
21 Ivica Šošić TK SPLIT V 00:19:11 00:37:26 00:56:37 00:35:05 01:31:42 32
22 Zlatko Parač TK SPLIT S 00:15:20 DSQ



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Paul Žuvić TK BRAČ K 0:06:32 0:20:18 00:26:50 00:06:00 0:32:50 100
2 Tin Bulić TK BRAČ K 0:06:30 0:20:22 00:26:52 00:06:03 0:32:55 90
3 Dragana Damjanović TK BRAČ K 0:06:00 0:21:17 00:27:17 00:05:48 0:33:05 100
4 Petra Jakšić TK BRAČ K 0:05:30 0:21:45 00:27:15 00:05:55 0:33:10 90
5 Luka Marošević TK BRAČ MK 0:07:30 0:28:20 00:35:50 00:06:36 0:42:26 85
6 Josipa Kuzmanić TK BRAČ K 0:08:20 0:25:47 00:34:07 00:11:08 0:45:15 85
7 Jadran Đujić TK BRAČ K 0:07:35 0:29:40 00:37:15 00:08:55 0:46:10 80
8 Josipa Cecić-Vidoš TK BRAČ K 0:07:10 0:31:47 00:38:57 00:17:44 0:56:41 80
Nastup van konkurencije
9 Dino Špadina TK SPLIT MK
10 Niko Špadina TK SPLIT MK





staza





bene