Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Supetar, 23.08.2009.

10. kolo
sprint triatlon



slika01   slika24   slika25   slika26   slika16   slika02   slika03  




slika24   slika04   slika05   slika07   slika08   slika09   slika10  
slika11   slika12   slika13   slika13   slika13   slika13   slika23   slika13  





Rezultati:

Svi rezultati po kategorijama:
Muškarci:
Žene:
Štafete:




Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 GORDAN PETKOVIC TK ZRINSKI NOVATEC S 0:12:14 0:33:17 0:45:31 0:16:31 1:02:03 100
2 MARIN KOCEIC TK SPLIT S 0:12:10 0:33:44 0:45:54 0:17:03 1:02:57 90
3 MIJO BEBIC TK SPLIT S 0:12:14 0:33:38 0:45:52 0:18:33 1:04:26 85
4 SRĐAN LUŠTICA TK SPLIT S 0:12:22 0:33:33 0:45:55 0:19:55 1:05:51 80
5 SAŠA FRANIC TK ZRINSKI NOVATEC S 0:12:43 0:36:48 0:49:31 0:17:32 1:07:04 75
6 KREŠIMIR TIJARDOVIC TK SPLIT S 0:12:22 0:39:01 0:51:23 0:18:26 1:09:49 70
7 NIKOLA ŠPOLJARIC TK PULA J 0:12:27 0:37:01 0:49:28 0:21:17 1:10:46 65
8 DANILO VEJNOVIC TK RIVAL S 0:12:36 0:39:20 0:51:56 0:20:30 1:12:28 60
9 ANTE PEŠEC TK RUDOLF PERIŠIN J 0:12:00 0:39:50 0:51:50 0:20:57 1:12:48 55
10 JAKŠA DIKLIC INDIVIDUALAC J 0:13:20 0:40:59 0:54:19 0:19:13 1:13:33 50
11 IVICA ŠOŠIC TK SPLIT V 0:17:30 0:37:44 0:55:14 0:20:15 1:15:30 48
12 JAROMIR ŠIRUCEK CZECH REPUBLIC V 0:14:40 0:38:54 0:53:34 0:22:03 1:15:39 46
13 IVA TOMIC TK RIVAL S 0:12:56 0:42:21 0:55:17 0:20:59 1:16:17 100
14 MARIO PERIC TK SPLIT S 0:15:33 0:41:53 0:57:26 0:18:57 1:16:24 44
15 IVAN BOBAN INDIVIDUALAC S 0:13:07 0:42:12 0:55:19 0:22:10 1:17:31 42
16 FILIP LJUBETIC TK RIVAL J 0:15:02 0:40:07 0:55:09 0:23:26 1:18:37 40
17 DANIELA ŠIRUCKOVA CZECH REPUBLIC S 0:14:58 0:42:26 0:57:24 0:21:21 1:18:45 90
18 DAMIR ŠEGOTA TK RIVAL V 0:15:08 0:42:19 0:57:27 0:22:34 1:20:02 38
19 BORKO PRVAN TK ZAGREB V 0:13:04 0:42:13 0:55:17 0:24:46 1:20:04 36
20 ANDREJ HUNJET TK MARATON PTUJ S 0:16:40 0:41:03 0:57:43 0:23:26 1:21:09 34
21 DAVOR ŠKARE TK SPLIT V 0:15:09 0:43:22 0:58:31 0:23:04 1:21:35 32
22 BORIS VUCEMILOVIC TK SPLIT S 0:15:00 0:43:18 0:58:18 0:23:43 1:22:02 30
23 TINA VRDOLJAK TK SPLIT S 0:16:03 0:43:26 0:59:29 0:23:02 1:22:33 85
24 INES JAKŠIC TK BRAC J 0:13:19 0:47:03 1:00:22 0:23:23 1:23:46 80
25 MLADEN LUKOVIC TK SPLIT V 0:16:38 0:45:01 1:01:39 0:22:42 1:24:22 28
26 ZVONIMIR CHYTIL TK VARAŽDIN V 0:20:38 0:43:48 1:04:26 0:21:33 1:26:00 26
27 IVO LOVRIC TK SPLIT V 0:18:34 0:44:35 1:03:09 0:23:53 1:27:03 24
28 MLADEN PAVLIC INDIVIDUALAC V 0:19:27 0:44:37 1:04:04 0:24:00 1:28:05 22
29 ROMEO MAKAJ TK SPLIT V 0:18:44 0:44:16 1:03:00 0:25:24 1:28:25 20
30 DARIO KUCIC TK SPLIT V 0:17:27 0:48:36 1:06:03 0:22:23 1:28:28 18
31 ERNEST ROKOV TK JARUN S 0:18:09 0:44:47 1:02:56 0:25:31 1:28:29 16
32 DANIEL KONECNY TAT Martin SK S 0:14:41 0:44:44 0:59:25 0:29:31 1:28:57 14
33 IVAN KOVACEV TK Split S 0:17:33 0:47:13 1:04:46 0:25:21 1:30:08 12
34 AMELA ZUKANOVIC TK PULA J 0:14:25 0:48:24 1:02:49 0:27:19 1:30:09 75
35 MITJA DECMAN TK INLES RIKO V 0:16:06 0:48:13 1:04:19 0:26:37 1:30:57 10
36 DAMIR PROSO TK SPLIT S 0:18:42 0:46:53 1:05:35 0:26:36 1:32:12 8
37 MLADEN STECEVIC TK VARAŽDIN V 0:19:29 0:45:18 1:04:47 0:28:50 1:33:39 6
38 ŽELJKO KORPAR TK ZAGREB V 0:17:17 0:51:03 1:08:20 0:26:47 1:35:07 4
39 ŽELJKO ŽIC-SOLIS TK RIVAL V 0:18:45 0:50:01 1:08:46 0:27:03 1:35:50 2
40 DAVOR RAMLJAK TK V 0:17:52 0:53:05 1:10:57 0:25:23 1:36:20 0
41 MIRELA MAROVIC TK Zagreb S 0:19:55 0:51:00 1:10:55 0:25:38 1:36:33 70
42 NATAŠA SUSTIC INDIVIDUALAC S 0:18:40 0:54:50 1:13:30 0:23:03 1:36:34 65
43 PAOLO CANTAGALLI INDIVIDUALAC V 0:25:32 0:58:38 1:24:10 0:17:11 1:41:22 0
44 TEODOR PICHLER TK VARAŽDIN V 0:20:35 0:55:48 1:16:23 0:26:27 1:42:51 0
45 MIROSLAV MARINIC-KRAGIC TK SPLIT V 0:24:19 0:56:27 1:20:46 0:25:40 1:46:26 0



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 IVAN JAKOVAC TK SWIBIR K 0:07:06 0:17:48 00:24:54 0:10:17 0:35:12 100
2 ANA ŠKIFIC TK PULA K 0:07:05 0:17:56 00:25:01 0:10:40 0:35:42 100
3 DINO PELOSA TK RIVAL K 0:07:44 0:18:24 00:26:08 0:10:30 0:36:39 90
4 PAUL ŽUVIC TK BRAC K 0:07:21 0:18:09 00:25:30 0:11:34 0:37:05 85
5 MIA ŠIMICIC TK RIVAL K 0:07:11 0:19:00 00:26:11 0:10:54 0:37:06 90
6 TIN BULIC TK BRAC K 0:07:24 0:18:45 00:26:09 0:11:53 0:38:03 80
7 PETRA JAKŠIC TK BRAC K 0:07:15 0:19:32 00:26:47 0:11:49 0:38:38 85
8 DRAGANA DAMJANOVIC TK BRAC K 0:07:08 0:19:42 00:26:50 0:12:04 0:38:55 80
9 NEDO PAVIŠIC TK BRAC K 0:08:32 0:19:37 00:28:09 0:14:47 0:42:57 75
10 JADRAN ĐUJIC TK BRAC K 0:10:08 0:23:02 00:33:10 0:13:53 0:47:04 70
11 LUKA PALISKA TK PULA MK 0:07:28 0:20:52 00:28:20 0:10:35 0:48:56 65
12 JOSIPA KUZMANIC TK BRAC K 0:10:01 0:21:58 00:31:59 0:17:30 0:49:29 75
13 MANCA DECMAN TK INLES RIKO MK 0:07:19 0:21:07 00:28:26 0:12:28 0:50:55 70
14 LUKA MAROŠEVIC TK BRAC MK 0:08:39 0:21:15 00:29:54 0:13:47 0:53:43 60
15 VIKTOR ŠKIFIC TK PULA MK 0:07:36 0:22:21 00:29:57 0:14:47 0:54:45 55
16 ZDENKA KUCIC TK BRAC MK 0:09:32 0:21:42 00:31:14 0:15:17 0:56:31 65
17 JOSIPA CECIC-VIDOŠ TK BRAC MK 0:09:40 0:26:25 00:36:05 0:16:47 1:02:54 60
18 SRĐAN LUKŠIC INDIVIDUALAC S 0:08:00 0:22:43 00:30:43 0:12:47 0:53:31 0



Rezultati:     štafete
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 RUŽIC, SABLIC, POPOVIC SPLIT 0:06:11 0:19:02 00:25:13 0:09:41 0:34:55
2 CVITANIC, MARINKOVIC, VUŠKOVIC SUPETAR 0:07:51 0:20:15 00:28:06 0:09:10 0:37:18
3 MATULIC, LONCAR, HRAMBAŠIC SUPETAR 0:07:13 0:20:46 00:27:59 0:10:27 0:38:27
4 ROIC, GOSPODNETIC, RAMLJAK SUPETAR 0:07:57 0:20:21 00:28:18 0:10:26 0:38:45
5 KUSANOVIC, MARICIC, KURTIC SUPETAR 0:07:32 0:21:27 00:28:59 0:10:38 0:39:37
6 IVAN, ELA, SUNCICA VUCEMILOVIC SPLIT 0:06:49 0:20:51 00:27:40 0:12:20 0:40:01
7 MANDIC, KURTIC, KOŠCAK SUPETAR 0:07:48 0:22:06 00:29:54 0:10:47 0:40:42
8 MEDVEŠEK, MARUNIC, ŠIRCA SUPETAR 0:09:42 0:22:34 00:32:16 0:09:45 0:42:02
9 CVITANIC, HRŽIC, MUTARELO SUPETAR 0:07:28 0:24:36 00:32:04 0:10:51 0:42:57
10 DUJMOVIC, SABJANCELO, HAJDOV SUPETAR 0:09:39 0:22:54 00:32:33 0:10:57 0:43:30
11 SIVIC, SREZOVIC SUPETAR 0:07:38 0:24:40 00:32:18 0:17:22 0:49:40
12 KARIC, PAVIŠIC SUPETAR 0:10:27 0:28:04 00:38:31 0:15:47 0:54:19
13 BILIC, BILIC SUPETAR 0:10:44 0:32:38 00:43:22 0:12:06 0:55:28





Supetarski triatlon, ove godine, organizira Triatlon klub Brač.

Evo najave.