Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 12.09.2009.

11. kolo
sprint triatlon





slika01   slika04   slika03   slika02  





Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Marin Koceić TK SPLIT S 00:09:51 00:34:21 00:44:12 00:18:30 01:02:42 100
2 Krešimir Tijardović TK SPLIT S 00:09:55 00:34:22 00:44:17 00:19:17 01:03:34 90
3 Mijo Bebić TK SPLIT S 00:12:55 00:32:02 00:44:57 00:18:38 01:03:35 85
4 Mario Perić TK SPLIT S 00:12:45 00:37:11 00:49:56 00:18:54 01:08:50 80
5 Ivica Radeljić TK SPLIT S 00:14:45 00:36:10 00:50:55 00:19:17 01:10:12 75
6 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:13:51 00:36:54 00:50:45 00:22:00 01:12:45 70
7 Davor Škare TK SPLIT V 00:11:50 00:38:33 00:50:23 00:22:32 01:12:55 65
8 Mladen Luković TK SPLIT V 00:12:37 00:40:21 00:52:58 00:22:57 01:15:55 60
9 Damir Kukoč TK SPLIT V 00:10:59 00:39:13 00:50:12 00:25:56 01:16:08 55
10 Ante Šesnić S 00:14:53 00:42:32 00:57:25 00:21:25 01:18:50 50
11 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT S 00:13:15 00:42:55 00:56:10 00:23:55 01:20:05 100
12 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:14:58 00:41:17 00:56:15 00:23:55 01:20:10 48
13 Kristijan Sindik TK SPLIT S 00:15:10 00:43:55 00:59:05 00:21:36 01:20:41 46
14 Miroslav Marinić-Kragić V 00:19:27 00:46:29 01:05:56 00:24:34 01:30:30 44
15 Ivan Teklić S 00:19:20 00:57:09 01:16:29 00:24:56 01:41:25 42



Rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Paul Žuvić TK BRAČ K 0:06:12 0:19:58 00:26:10 00:07:10 0:33:20 100
2 Tin Bulić TK BRAČ K 0:06:10 0:20:51 00:27:01 00:06:51 0:33:52 90
3 Dragana Damjanović TK BRAČ K 0:05:50 0:21:48 00:27:38 00:06:25 0:34:03 100
4 Petra Jakšić TK BRAČ K 0:05:45 0:21:56 00:27:41 00:06:41 0:34:22 90
5 Luka Marošević TK BRAČ MK 0:07:15 0:23:49 00:31:04 00:08:56 0:40:00 85
6 Zdenka Kučić TK BRAČ MK 0:07:10 0:24:06 00:31:16 00:08:54 0:40:10 85
7 Josipa Kuzmanić TK BRAČ K 0:08:40 0:23:06 00:31:46 00:08:37 0:40:23 80
8 Jadran Đujić TK BRAČ K 0:07:16 0:26:24 00:33:40 00:09:02 0:42:42 80
Van konkurencije:
9 Damir Bilandžić V 0:07:15 00:26:30 00:33:45 00:09:00 00:42:45





staza





bene