Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Vrlika, 03.10.2008.

12. kolo
sprint duatlon




10. Vrlička utrka i Ekipno prvenstvo Hrvatske
u sprint duatlonu
„Memorijal Stipe Erceg“








Rezultati - svi zajedno


vrlika

vrlika





Splitska duatlon-triatlon liga: bodovi

Duatlon rezultati:     juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija trčanje1
5,610 km


bicikla
20 km


ukupno
trčanje1
i bicikla


trčanje2
2,244 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Matej Šporar TK ZRINSKI NOVATEC S1 0:18:19 0:32:01 00:50:20 0:07:44 00:58:06 100
2 Gordan Petković TK ZRINSKI NOVATEC S1 0:18:19 0:32:01 00:50:20 0:07:52 00:58:13 90
3 Saša Franić TK ZRINSKI NOVATEC S2 0:19:03 0:34:29 00:53:32 0:07:56 01:01:30 85
4 Mirko Tišljar TK HIDRAULIKA KURELJA S2 0:20:27 0:34:00 00:54:27 0:08:58 01:03:25 80
5 Ivica Radeljić TK SPLIT S2 0:20:56 0:36:12 00:57:08 0:08:59 01:06:08 75
6 Ante Pešec TK RUDOLF PERIŠIN J 0:22:22 0:35:25 00:57:47 0:09:21 01:07:09 70
7 Zoran Vučković TK HIDRAULIKA KURELJA V1 0:22:28 0:34:33 00:57:01 0:10:13 01:07:15 65
8 Ivica Šošić TK SPLIT V3 0:22:13 0:35:40 00:57:53 0:10:31 01:08:25 60
9 Boris Cilinder TK HIDRAULIKA KURELJA S2 0:22:11 0:36:17 00:58:28 0:10:07 01:08:36 55
10 Daria Pletikapa TK ZRINSKI NOVATEC S 0:22:54 0:36:15 00:59:09 0:09:36 01:08:46 100
11 Mario Perić TK SPLIT S1 0:21:45 0:38:21 01:00:06 0:09:00 01:09:07 50
12 Daniel Turek TK MEĐIMURJE S2 0:22:54 0:36:33 00:59:27 0:09:56 01:09:24 48
13 Igor Goričanec TK MEĐIMURJE S1 0:20:03 0:42:02 01:02:05 0:08:54 01:10:59 46
14 Mladen Bubanko TK HIDRAULIKA KURELJA V2 0:22:16 0:39:15 01:01:31 0:10:02 01:11:34 44
15 Sanja Begović-Geceg TK PULA S 0:22:41 0:39:16 01:01:57 0:09:47 01:11:45 90
16 Nikola Matić TK ALBONA EXTREME V1 0:24:31 0:36:30 01:01:01 0:10:53 01:11:54 42
17 Pavao Vlahek TK MEĐIMURJE S2 0:23:13 0:40:00 01:03:13 0:10:39 01:13:52 40
18 Boris Vučemilović TK SPLIT S2 0:23:52 0:40:07 01:03:59 0:10:30 01:14:31 38
19 Lučano Sošić TK ALBONA EXTREME V4 0:24:00 0:40:33 01:04:33 0:10:30 01:15:04 36
20 Filip Ljubetić TK RIVAL MJ 0:24:24 0:40:16 01:04:40 0:10:27 01:15:08 34
21 Branko Tucak TK SPLIT V2 0:23:40 0:41:52 01:05:32 0:10:10 01:15:43 32
22 Marina Milković TK ZRINSKI NOVATEC J 0:24:46 0:40:53 01:05:39 0:10:37 01:16:17 85
23 Tina Vrdoljak TK SPLIT S 0:24:59 0:41:20 01:06:19 0:10:52 01:17:13 80
24 Dario Kučić TK SPLIT V1 0:25:09 0:42:29 01:07:38 0:10:55 01:18:34 30
25 Vlatka Škudar TK ZRINSKI NOVATEC MJ 0:24:33 0:43:14 01:07:47 0:11:01 01:18:49 75
26 Moreno Mohorović TK ALBONA EXTREME V1 0:24:55 0:43:36 01:08:31 0:11:02 01:19:33 28
27 Mladen Luković TK SPLIT V2 0:26:03 0:42:00 01:08:03 0:11:37 01:19:41 26
28 Ivo Lovrić TK SPLIT V3 0:26:22 0:43:24 01:09:46 0:11:19 01:21:05 24
29 Damir Kukoč TK SPLIT V2 0:29:34 0:40:09 01:09:43 0:12:38 01:22:21 22
30 Ivana Lukina TK HIDRAULIKA KURELJA MJ 0:26:02 0:45:54 01:11:56 0:11:04 01:23:02 70
31 Romeo Makaj TK SPLIT V3 0:27:42 0:43:27 01:11:09 0:12:14 01:23:24 20
32 Katarina Nestić TK MEĐIMURJE S 0:26:25 0:46:21 01:12:46 0:10:46 01:23:33 65
33 Mile Vukelić V4 0:26:34 0:46:46 01:13:20 0:12:12 01:25:33 18
34 Teodor Pichler TK VARAŽDIN V4 0:29:40 0:49:26 01:19:06 0:13:02 01:32:09 16
35 Sunčica Vučemilović TK SPLIT S 0:33:28 0:45:45 01:19:13 0:14:46 01:34:01 60
36 Nataša Levačić TK MEĐIMURJE S 0:32:50 0:49:17 01:22:07 0:12:44 01:34:52 55
37 Davor Ramljak TK SPLIT V3 0:29:43 0:52:49 01:22:32 0:12:25 01:34:58 14
38 Marija Lukina TK HIDRAULIKA KURELJA MJ DNF DNF 0



Duatlon rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija trčanje1
2,244 km


bicikla
10 km


ukupno
trčanje1
i bicikla


trčanje2
1,122 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Eugen Jagušt TK ZRINSKI NOVATEC K 0:08:34 0:19:55 0:28:29 0:04:46 0:33:16 100
2 Dino Pelosa TK RIVAL K 0:08:44 0:21:15 0:29:59 0:04:34 0:34:35 90
3 Paul Žuvić TK BRAČ K 0:08:54 0:21:07 0:30:01 0:05:27 0:35:29 85
4 Tin Bulić TK BRAČ K 0:09:44 0:21:58 0:31:42 0:05:17 0:37:00 80
5 Dragana Damjanović TK BRAČ K 0:09:51 0:24:14 0:34:05 0:05:42 0:39:48 100
6 Luka Marošević TK BRAČ MK 0:10:53 0:24:56 0:35:49 0:05:56 0:41:46 75
7 Nedo Pavišić TK BRAČ K 0:11:57 0:23:50 0:35:47 0:07:51 0:43:38 70
8 Marija Zaharija TK RIVAL K 0:11:23 0:28:56 0:40:19 0:05:34 0:45:54 90
9 Jadran Đujić TK BRAČ K 0:12:20 0:28:17 0:40:37 0:05:46 0:46:24 65
10 Zdenka Kučić TK BRAČ MK 0:12:19 0:28:16 0:40:35 0:05:51 0:46:28 85
11 Josip Pavišić TK BRAČ MK 0:11:26 0:30:32 0:41:58 0:06:05 0:48:04 60
12 Dino Špadina TK SPLIT MK 0:11:58 0:30:21 0:42:19 0:05:57 0:48:17 55
13 Josipa Kuzmanić TK BRAČ K 0:14:42 0:27:13 0:41:55 0:08:49 0:50:45 80
14 Duje Braić TK SPLIT MK 0:10:33 0:34:19 0:44:52 0:05:59 0:50:53 50
15 Ante Dragičević TK BRAČ MK 0:12:45 0:31:30 0:44:15 0:06:47 0:51:02 48
16 Toni Sunko TK SPLIT MK 0:10:34 0:41:05 0:51:39 0:06:12 0:57:52 46
17 Filip Borna Amižić TK SPLIT MK 0:13:40 0:40:13 0:53:53 0:07:00 1:00:53 44





Ulična utrka 5610 m:

Duatlonci i atletičari:     svi zajedno
poredak Startni broj

Ime i prezime

Klub

kategorija trčanje
5610 m


1 5 Gordan Petković TK ZRINSKI NOVATEC S1 0:18:19
2 11 Matej Šporar TK ZRINSKI NOVATEC S1 0:18:19
3 4 Saša Franić TK ZRINSKI NOVATEC S2 0:19:03
4 15 Igor Goričanec TK MEĐIMURJE S1 0:20:03
5 112 Tomislav Brečić AK Imotski U-S1 0:20:10
6 29 Mirko Tišljar TK HIDRAULIKA KURELJA S2 0:20:27
7 48 Ivica Radeljić TK SPLIT S2 0:20:56
8 108 Nikola Škvorc TK Rudolf Perišin U-J 0:21:06
9 120 Marija Vrajić AK Krk U-S 0:21:17
10 24 Mario Perić TK SPLIT S1 0:21:45
11 26 Boris Cilinder TK HIDRAULIKA KURELJA S2 0:22:11
12 34 Ivica Šošić TK SPLIT V3 0:22:13
13 27 Mladen Bubanko TK HIDRAULIKA KURELJA V2 0:22:16
14 16 Ante Pešec TK RUDOLF PERIŠIN J 0:22:22
15 23 Zoran Vučković TK HIDRAULIKA KURELJA V1 0:22:28
16 102 Krešimir Tijardović TK Split U-S1 0:22:34
17 1 Sanja Begović-Geceg TK PULA S 0:22:41
18 2 Daria Pletikapa TK ZRINSKI NOVATEC S 0:22:54
19 13 Daniel Turek TK MEĐIMURJE S2 0:22:54
20 10 Pavao Vlahek TK MEĐIMURJE S2 0:23:13
21 148 Renato Jerončić Rekreativac U-V1 0:23:16
22 21 Branko Tucak TK SPLIT V2 0:23:40
23 36 Boris Vučemilović TK SPLIT S2 0:23:52
24 6 Lučano Sošić TK ALBONA EXTREME V4 0:24:00
25 116 Denis Gotovac MK Marjan U-V1 0:24:08
26 18 Filip Ljubetić TK RIVAL MJ 0:24:24
27 143 Damir Maksimović AK Šibenik U-V1 0:24:27
28 9 Nikola Matić TK ALBONA EXTREME V1 0:24:31
29 17 Vlatka Škudar TK ZRINSKI NOVATEC MJ 0:24:33
30 101 Davor Škare MK Marjan U-V3 0:24:41
31 19 Marina Milković TK ZRINSKI NOVATEC J 0:24:46
32 8 Moreno Mohorović TK ALBONA EXTREME V1 0:24:55
33 31 Tina Vrdoljak TK SPLIT S 0:24:59
34 22 Dario Kučić TK SPLIT V1 0:25:09
35 139 Ivlca Braica MK Marjan U-V4 0:25:28
36 149 Nikola Saratlija Sinj U-V3 0:25:46
37 100 Goran Dolenec TK Međimurje U-S2 0:25:58
38 115 Radmila Maksimović AK Šibenik U-S 0:25:59
39 35 Ivana Lukina TK HIDRAULIKA KURELJA MJ 0:26:02
40 33 Mladen Luković TK SPLIT V2 0:26:03
41 118 Dean Vrajić Rekreatrvac U-S2 0:26:16
42 20 Ivo Lovrić TK SPLIT V3 0:26:22
43 14 Katarina Nestić TK MEĐIMURJE S 0:26:25
44 46 Mile Vukelić V4 0:26:34
45 32 Romeo Makaj TK SPLIT V3 0:27:42
46 117 Milan Buljan AK Sinj U-V2 0:28:02
47 142 Anto Teklić Rekreativac U-V3 0:29:03
48 43 Damir Kukoč TK SPLIT V2 0:29:34
49 7 Teodor Pichler TK VARAŽDIN V4 0:29:40
50 28 Davor Ramljak TK SPLIT V3 0:29:43
51 141 Nikola Teklić Rekreativac U-J 0:30:53
52 150 Ivan Teklić PIitvIce U-V5 0:30:55
53 12 Nataša Levačić TK MEĐIMURJE S 0:32:50
54 30 Sunčica Vučemilović TK SPLIT S 0:33:28
55 146 Josip-Čičko Milošević AK Sinj U-V5 0:33:34
56 105 Mile Škalić Rekreativac U-V4 0:33:34
57 109 Stipica Firić Rekreativac U-S1 0:40:10
58 147 Niko Špadina MK Marjan U-J 0:52:59
59 103 Amir Avdić Dubrovnik U-S2 DNF
60 39 Marija Lukina TK HIDRAULIKA KURELJA MJ DNF









Trkačka staza

vrlika



Biciklistička staza

vrlika


  10. Vrlička utrka i Ekipno prvenstvo Hrvatske

 u sprint duatlonu

„Memorijal Stipe Erceg“

 

 Mjesto:  Vrlika

 Termin:  03. listopada 2009. start u 15:00 sati

 Staza:    ulična utrka – 5610m (5 x 1122m)

               sprint duatlon – trčanje 5610 – bicikla 20 km – trčanje 2244

               dječaci i djevojčice 500m

 

Kategorije: su iste za oba natjecanja osim kadetskih kategorija koje su samo za  

                   duatlon

 

MUŠKARCI:

Mlađi kadeti od 9-11 god
Kadeti: od 12-15 god
Juniori: od 16-19 god
Seniori: od 20-29 god
Seniori 2: od 30-39 god
Veterani 1: od 40-44 god
Veterani 2: od 45-49 god
Veterani 3: od 50-54 god
Veterani 4: od 55-59 god
Veterani 5: od 60 god i stariji
ŽENE:

Mlađe kad. od 9- 11 god
Kadetkinje: od 12-15 god
Juniorke: od 16-19 god
Seniorke: od 20-39 god
Veteranke: od 40 god i starije
Dječaci i djevojčice:

od 6 – 8 godina I – II razred
od 9 – 10 godina III – IV razred
od 11 – 12 godina V – VI razred
od 13 – 15 godina VII – VIII razred

 

Startnina za uličnu utrku je 50,00 kuna djeca besplatno.

Startnina za sprint duatlon je 100,00 kuna juniori 50,00 kuna kadeti besplatno. Za prijave do 28.09.2009, nakon toga startnina se uvečava za 50%.   

Sudionici ulične utrke i sprint duatlona dobivaju majicu, okrijepu i ručak.

 

FOND NOVČANIH NAGRADA 13 500,00 kuna:

 

Prijavljeni u duatlonu su sudionici i ulične utrke, za ntjecatelje samo ulične utrke biti će nagrade po kategoriji prvi 150,00 kn, drugi 100,00 kn i treči 50,00 kn

 

Ulična trka:

       Muškarci:                                                   Žene:

1.1 000,00 kn                                              1. 800,00 kn

2.   600,00 kn                                              2. 500,00 kn

3.   400,00 kn                                              3. 300,00 kn

4.   300,00 kn

5.   100,00 kn

 

Sprint duatlon:

      Muškarci:                                                   Žene:

1. 1 500,00 kn                                             1. 1 200,00 kn

2. 1 000,00 kn                                             2.    800,00 kn

3.    600,00 kn                                             3.    400,00 kn

4.    300,00 kn

5.    200,00 kn

Pehari i medalje

 

-ukupni pobjednici muški – žene pehari i medalje, drugi i treći medalje.

-prva tri- prve tri po kategorijama medalje.

-dječaci i djevojčice prva tri – prve tri medalje i majice.

 

Prijave i informacije

 

Za svakog natjecatelja potrebno je prijaviti: ime i prezime natjecatelja, godine rođenja, spol, klub za koji se natječe i kategorija.

Zadnje prijave do 28. 09. 2009.

 

Pravila natjecanja

 

-određena su pravilnikom HUCIPT i HTS-a -svi natjecatelji nastupaju na vlastitu odgovornost za sprint duatlon obavezna kaciga.

 

Sve informacije možete dobiti od tajnika Kluba Ivana Pavića na tel: 021/ 569-911,

 mob: 091/ 518-26 36, e-mail: triatlon@tksplit.hr

 

 

SATNICA  NATJECANJA

 

 

-12:00             - kulturni program povodom

                           dana grada

 

-13:00 – 14:30 - prijave i podizanje startnih

                           brojeva

 

-14:30              - otvaranje zone i provjera

                           bicikli

 

-14:45               - službeno otvaranje natjecanja

 

-15:00.              - start ulične utrke i sprint  

                           duatlona

 

-15:05.              - start utrke za kadete

                           duatlon

 

-15:30               - start dječaka i djevojčica po

                           kategorijama

 

-16:00               - proglašenje pobjednika u

                           kategoriji dječaka i djevojčica

 

-17:30.              - za sve sudionike "pasta party"

 

-18:00.              - proglašenje pobjednika,    

 podjela, pehara, medalja i nagrada  

 



Smještaj:

   Natjecatelji iz udaljenijih krajeva kojima je potreban smještaj mogu se javiti u Turističku zajednicu grada Vrlike - tel: 021/827-460




Napomena:

Svi natjecatelji:

sudionici ulične utrke i duatlonci ravnopravno konkuriraju za nagradni fond 10. ulične utrke (staza od 5610 m).