Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Žrnovnica, 09.05.2010.

3. kolo
sprint duatlon





slika01   slika03   slika02   slika04   slika05   slika06   slika07   slika08   slika09  
slika10   slika11   slika12   slika13   slika14   slika16   slika16   slika17   slika18  










Rezultati


Sprint duatlon [pdf]

Super-sprint duatlon [pdf]




Rezultati:     sprint duatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
5 km


bicikla
20 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 PETKOVIĆ Gordan TK Zrinski Novatec S 00:16:58 00:30:37 00:47:35 00:08:33 00:56:10 100
2 KOCEIĆ Marin TK Split S 00:17:48 00:32:29 00:50:17 00:09:02 00:59:20 90
3 BEBIĆ Mijo TK Split S 00:19:05 00:32:20 00:51:25 00:11:08 01:02:34 85
4 DIKLIĆ Jakša S 00:19:07 00:35:12 00:54:19 00:09:57 01:04:16 80
5 FRANJIĆ Marko TK Petrinja S 00:19:34 00:34:48 00:54:22 00:10:05 01:04:28 75
6 ŠOŠIĆ Ivica TK Split V 00:19:34 00:34:51 00:54:25 00:10:08 01:04:34 70
7 PERIĆ Mario TK Split S 00:19:08 00:37:08 00:56:16 00:09:42 01:05:58 65
8 SMOKOVIĆ Tino TK Albona Extreme S 00:20:04 00:35:17 00:55:21 00:11:16 01:06:38 60
9 PARAĆ Zlatko TK Split S 00:20:24 00:36:48 00:57:12 00:10:08 01:07:21 55
10 MEŠTROVIĆ Mladen TK 042 V 00:20:34 00:36:28 00:57:02 00:10:32 01:07:35 50
11 GOBIN Ivan TK Zadar S 00:20:59 00:36:22 00:57:21 00:10:30 01:07:53 48
12 MILOHANIĆ Sandi TK Albona Extreme S 00:19:38 00:37:50 00:57:28 00:10:24 01:07:53 46
13 TIJARDOVIĆ Krešimir TK Split S 00:20:59 00:35:25 00:56:24 00:11:50 01:08:15 44
14 BUBANKO Mladen TK Hidraulika Kurelja V 00:20:57 00:36:32 00:57:29 00:11:33 01:09:04 42
15 GRĐAN Nikola TK Rival S 00:21:46 00:37:18 00:59:04 00:11:26 01:10:31 40
16 MATIĆ Nikola TK Albona Extreme V 00:22:46 00:36:38 00:59:24 00:11:56 01:11:20 38
17 BEGOVIĆ-GECEG Sanja TK Hidraulika Kurelja S 00:21:03 00:40:01 01:01:04 00:10:47 01:11:52 100
18 KOŠNJAK Toni V 00:22:29 00:40:55 01:03:24 00:11:23 01:14:48 36
19 ŠEGOTA Damir TK Rival V 00:23:03 00:40:10 01:03:13 00:11:57 01:15:10 34
20 FIALA Slaven TK Petrinja S 00:21:04 00:42:34 01:03:38 00:12:06 01:15:45 32
21 KUČIĆ Dario TK Split V 00:22:24 00:42:22 01:04:46 00:11:23 01:16:10 30
22 LOVRIĆ Ivo TK Split V 00:23:28 00:41:17 01:04:45 00:11:41 01:16:27 28
23 LUKOVIĆ Mladen TK Split V 00:23:32 00:41:12 01:04:44 00:12:16 01:17:01 26
24 SINDIK Kristijan TK Split S 00:21:29 00:44:58 01:06:27 00:11:10 01:17:38 24
25 JELIĆ - MRČELIĆ Gorana TK Split S 00:24:18 00:42:09 01:06:27 00:12:01 01:18:29 90
26 VRDOLJAK Tina TK Split S 00:24:23 00:42:10 01:06:33 00:12:10 01:18:44 85
27 PROSO Damir S 00:24:11 00:44:32 01:08:43 00:13:11 01:21:55 22
28 MAKAJ Romeo TK Split V 00:25:23 00:45:08 01:10:31 00:13:34 01:24:05 20
29 KUKOČ Damir TK Split V 00:28:10 00:43:57 01:12:07 00:14:27 01:26:35 18
30 LEVAČIĆ Mladen S 00:24:18 00:51:33 01:15:51 00:13:48 01:29:39 16
31 PICHLER Teodor TK Varaždin V 00:28:08 00:52:32 01:20:40 00:14:00 01:34:41 14
32 MARINIĆ-KRAGIĆ Miroslav V 00:28:04 00:52:39 01:20:43 00:14:02 01:34:46 12



Rezultati:     super-sprint duatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
2,5 km


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 KRIVEC Matija TK Swibir J 00:09:16 00:16:02 00:25:18 00:03:41 00:29:01 100
2 JAKOVAC Ivan TK Swibir MJ 00:09:15 00:16:10 00:25:25 00:03:55 00:29:21 90
3 JAGUŠT Eugen TK Zrinski Novatec MJ 00:09:22 00:16:00 00:25:22 00:04:15 00:29:39 85
4 MUNIĆ Valentino TK Zagreb MJ 00:09:27 00:17:35 00:27:02 00:04:10 00:31:13 80
5 PELOSA Dino TK Rival K 00:09:46 00:17:17 00:27:03 00:04:09 00:31:13 75
6 MARINKOVIĆ Matej TK Zrinski Novatec J 00:08:45 00:18:24 00:27:09 00:04:25 00:31:34 70
7 MILKOVIĆ Marina TK Zrinski Novatec J 00:09:46 00:17:34 00:27:20 00:04:12 00:31:34 100
8 LUKINA Marija TK Hidraulika Kurelja J 00:10:11 00:17:58 00:28:09 00:04:08 00:32:18 90
9 MARIĆ Duje TK Pula K 00:10:46 00:17:22 00:28:08 00:04:18 00:32:27 65
10 ŠKIFIĆ Ana TK Pula MJ 00:10:27 00:17:46 00:28:13 00:04:21 00:32:35 85
11 BULIĆ Tin TK Brač K 00:10:50 00:17:42 00:28:32 00:04:28 00:33:01 60
12 MILOŠ Tea TK Pula MJ 00:10:54 00:18:17 00:29:11 00:04:39 00:33:51 80
13 ŠIMIČIĆ Mia TK Rival MJ 00:10:53 00:18:57 00:29:50 00:04:52 00:34:43 75
14 KANURIĆ Deni TK Pula K 00:11:43 00:18:02 00:29:45 00:05:02 00:34:48 55
15 ZAHARIJA Antonia TK Rival K 00:11:06 00:18:48 00:29:54 00:05:11 00:35:07 70
16 ARDIZZONE Marko J 00:10:11 00:20:49 00:31:00 00:04:13 00:35:14 50
17 ŽUVIĆ Paul TK Brač K 00:11:36 00:17:26 00:29:02 00:06:11 00:35:14 48
18 JAKŠIĆ Petra TK Brač K 00:11:46 00:19:25 00:31:11 00:05:04 00:36:15 65
19 TOKIĆ Mirta TK Zagreb MJ 00:11:10 00:20:26 00:31:36 00:04:40 00:36:17 60
20 JAKŠIĆ Ines TK Brač MJ 00:11:44 00:19:54 00:31:38 00:05:25 00:37:04 55
21 ŠKIFIĆ Viktor TK Pula K 00:12:14 00:19:36 00:31:50 00:05:19 00:37:10 46
22 PRPIĆ Petar TK Rival K 00:11:46 00:19:54 00:31:40 00:05:57 00:37:39 44
23 PAVIŠIĆ Nedo TK Brač K 00:13:26 00:19:56 00:33:22 00:05:52 00:39:16 42
24 MAROŠEVIĆ Luka TK Brač K 00:12:55 00:21:12 00:34:07 00:05:26 00:39:34 40
25 BRAIĆ Duje TK Split MK 00:12:14 00:24:30 00:36:44 00:05:19 00:42:04 38
26 SUNKO Toni TK Split MK 00:12:48 00:24:56 00:37:44 00:05:07 00:42:52 36
27 DUPLANČIĆ Luka TK Split K 00:10:57 00:25:41 00:36:38 00:06:31 00:43:11 34
28 KUČIĆ Zdenka TK Brač K 00:15:11 00:22:16 00:37:27 00:07:20 00:44:48 50
29 AMIŽIĆ FILIP Borna TK Split MK 00:14:33 00:26:51 00:41:24 00:05:59 00:47:23 32
30 DOMLJANOVIĆ Duje MK 00:14:48 00:27:09 00:41:57 00:06:42 00:48:40 30
31 KRSTULOVIĆ Frane TK Split MK 00:16:05 00:32:14 00:48:19 00:08:13 00:56:33 28
32 ŠPADINA Niko TK Split MK DNF 0



Najava utrke

staza