Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 03.07.2010.

7. kolo
sprint triatlon





Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Marin Koceić TK SPLIT S 00:09:45 00:33:40 00:43:25 00:17:50 01:01:15 100
2 Mijo Bebić TK SPLIT S 00:09:52 00:33:38 00:43:30 00:18:59 01:02:29 90
3 Krešimir Tijardović TK SPLIT S 00:09:49 00:33:44 00:43:33 00:20:54 01:04:27 85
4 Zlatko Parać TK SPLIT S 00:12:45 00:36:35 00:49:20 00:20:25 01:09:45 80
5 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:12:49 00:36:26 00:49:15 00:21:01 01:10:16 75
6 Mario Perić TK SPLIT S 00:12:55 00:39:05 00:52:00 00:19:03 01:11:03 70
7 Branko Tucak TK SPLIT V 00:11:07 00:40:46 00:51:53 00:21:09 01:13:02 65
8 Ivica Šošić TK SPLIT V 00:12:10 00:37:49 00:49:59 00:24:59 01:14:58 60
9 Boris Vučemilović TK SPLIT S 00:11:38 00:38:27 00:50:05 00:24:54 01:14:59 55
10 Dario Kučić TK SPLIT V 00:13:45 00:41:55 00:55:40 00:22:22 01:18:02 50
11 Damir Proso TK SPLIT S 00:13:27 00:42:11 00:55:38 00:23:07 01:18:45 48
12 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT S 00:12:59 00:41:05 00:54:04 00:24:58 01:19:02 100
13 Mladen Luković TK SPLIT V 00:12:43 00:41:20 00:54:03 00:25:27 01:19:30 46
14 Kristijan Sindik TK SPLIT S 00:14:15 00:45:00 00:59:15 00:21:16 01:20:31 44
15 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:14:35 00:41:20 00:55:55 00:25:07 01:21:02 42
16 Ivo Lovrić TK SPLIT V 00:15:30 00:43:29 00:58:59 00:23:06 01:22:05 40
17 Nataša Šustić TK SPLIT S 00:13:55 00:46:20 01:00:15 00:24:05 01:24:20 90
18 Miroslav Marinić-Kragić V 00:18:45 00:46:55 01:05:40 00:25:53 01:31:33 38
19 Ivo Kovačić V 00:16:40 00:49:10 01:05:50 00:27:20 01:33:10 36
20 Davor Škare TK SPLIT V 00:11:48 DNF
21 Ela Vučemilović K 00:09:11



Rezultati:     super-sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Tin Bulić TK BRAČ K 00:05:30 00:19:02 00:24:32 00:06:22 00:30:54 100
2 Zdenka Kućić TK BRAČ K 00:07:20 00:23:54 00:31:14 00:08:01 00:39:15 100
3 Toni Tomas TK SPLIT J 00:06:29 00:24:46 00:31:15 00:12:15 00:43:30
4 Krešimir Pezo TK SPLIT K 00:07:50 00:35:42 00:43:32 DNF


staza


bene