Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Supetar, 29.08.2010.

9. kolo
sprint triatlon



slika	02	  slika	03	  slika	04	  slika	05	  slika	06	  slika	07	 
slika	08	  slika	09	  slika	10	  slika	01	  slika	11	  slika	12	 




slika	13	  slika	14	  slika	15	  slika	16	  slika	17	  slika	18	  slika	19
slika	20	  slika	21	  slika	22	  slika	23	  slika	24	  slika	25	  slika	26











Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 PETKOVIĆ Gordan Tk Zrinski Novatec S1 00:10:22 00:32:15 0:42:37 00:16:50 00:59:28 100
2 BEBIĆ Mijo Tk Split S2 00:10:12 00:32:18 0:42:30 00:17:55 01:00:25 90
3 KOCEIĆ Marin Tk Split S2 00:10:12 00:34:34 0:44:46 00:16:48 01:01:34 85
4 FRANIĆ Saša Tk Zrinski Novatec S2 00:11:00 00:35:16 0:46:16 00:16:50 01:03:06 80
5 PEŠEC Ante Tk Rudolf Perešin S1 00:09:53 00:36:23 0:46:16 00:19:33 01:05:50 75
6 TIJARDOVIĆ Krešimir Tk Split S1 00:10:18 00:38:18 0:48:36 00:18:44 01:07:20 70
7 RADELJIĆ Ivica Tk Split S2 00:14:17 00:35:34 0:49:51 00:18:04 01:07:55 65
8 FAIDUTTI Luca Udine Triathlon MJ 00:10:13 00:39:39 0:49:52 00:18:50 01:08:42 60
9 ŠOŠIĆ Ivica Tk Split V3 00:12:34 00:37:18 0:49:52 00:19:22 01:09:14 55
10 LOVRANTOVA Katarina Tat Martin S 00:12:38 00:38:30 0:51:08 00:19:15 01:10:24 100
11 MOLLOY Tess S 00:10:06 00:39:47 0:49:53 00:20:37 01:10:30 90
12 ŠIRUČEK Jaromir Labe Tri Klub V2 00:12:47 00:37:06 0:49:53 00:21:02 01:10:56 50
13 MIJATOVIĆ Tomislav Tk Split S2 00:13:13 00:36:43 0:49:56 00:21:10 01:11:06 48
14 GOBIN Ivan Tk Zadar S2 00:12:54 00:39:24 0:52:18 00:19:42 01:12:00 46
15 KONECNY Daniel S1 00:11:30 00:39:38 0:51:08 00:21:30 01:12:38 44
16 PERIĆ Mario Tk Split S1 00:14:13 00:41:33 0:55:46 00:18:13 01:14:00 42
17 KOVAČEV Ivan Tk Split S2 00:13:18 00:41:04 0:54:22 00:19:53 01:14:16 40
18 MEŠTRIĆ Hrvoje Tk Swibir S1 00:12:22 00:41:37 0:53:59 00:21:11 01:15:11 38
19 ŠKARE Davor Tk Split V3 00:13:23 00:41:30 0:54:53 00:22:06 01:16:59 36
20 KUČIĆ Dario Tk Split V2 00:13:55 00:43:04 0:56:59 00:20:29 01:17:28 34
21 KOŠNJAK Toni Individualac S2 00:15:33 00:40:17 0:55:50 00:22:29 01:18:19 32
22 JAKOVAC Goran Tk Swibir V2 00:12:29 00:41:01 0:53:30 00:24:50 01:18:20 30
23 FRANZ Max Marathonpaner Cologne S2 00:13:57 00:45:40 0:59:37 00:19:18 01:18:55 28
24 JELIĆ - MRČELIĆ Gorana Tk Split S 00:14:00 00:43:33 0:57:33 00:22:45 01:20:18 85
25 LUKOVIĆ Mladen Tk Split V2 00:14:11 00:44:14 0:58:25 00:22:11 01:20:37 26
26 CHYTIL Zvonimir Tk Međimurje V3 00:16:59 00:43:03 1:00:02 00:21:44 01:21:47 24
27 LOVRIĆ Ivo Tk Split V3 00:15:48 00:44:12 1:00:00 00:21:51 01:21:51 22
28 SUPUR Vedran Tk Brač J 00:13:50 00:45:15 0:59:05 00:22:57 01:22:02 20
29 JAKŠIĆ Ines Tk Brač J 00:11:56 00:47:20 0:59:16 00:23:10 01:22:27 80
30 KUKOČ Damir Tk Split V3 00:12:44 00:45:27 0:58:11 00:25:15 01:23:27 18
31 MAKAJ Romeo Tk Split V3 00:15:35 00:43:32 0:59:07 00:24:36 01:23:44 16
32 BOROVEC Lovro Tk Brač MJ 00:13:33 00:46:07 0:59:40 00:24:21 01:24:01 14
33 ŠUSTIĆ Nataša Tk Split S 00:14:19 00:48:35 1:02:54 00:21:24 01:24:18 75
34 ŽIC SOLIS Željko Tk Rival V3 00:16:32 00:46:53 1:03:25 00:24:33 01:27:59 12
35 PICHLER Teodor Tk Albona Extreme V4 00:18:06 00:50:04 1:08:10 00:31:00 01:39:11 10
36 MARINIĆ KRAGIĆ Miroslav V4 00:18:22 00:50:04 1:08:26 00:31:00 01:40:19 8
37 CVJETKO Jurica Tk Međimurje S1 00:15:50 00:50:04 1:05:54 00:31:00 01:45:56 6






Rezultati:     super-sprint
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 PALISKA Luka Tk Pula K 0:05:31 0:18:31 00:24:02 0:09:36 0:33:39 100
2 BULIĆ Tin Tk Brač K 0:05:46 0:17:54 00:23:40 0:10:41 0:34:21 90
3 FAIDUTTI Camilla Udine Triathlon K 0:06:24 0:19:00 00:25:24 0:11:42 0:37:07 100
4 MARIĆ Duje Tk Pula K 0:06:10 0:19:17 00:25:27 0:11:44 0:37:12 85
5 DAMJANOVIĆ Dragana Tk Brač K 0:05:58 0:19:26 00:25:24 0:11:48 0:37:13 90
6 JAKŠIĆ Petra Tk Brač K 0:06:09 0:19:11 00:25:20 0:11:53 0:37:14 85
7 ZAHARIJA Antonia Tk Rival K 0:07:19 0:19:14 00:26:33 0:11:04 0:37:37 80
8 ŠKIFIĆ Viktor Tk Pula K 0:05:58 0:19:26 00:25:24 0:12:55 0:38:19 80
9 ŠPADINA Dino Tk Split MK 0:06:25 0:20:58 00:27:23 0:13:31 0:40:55 75
10 KUČIĆ Zdenka Tk Brač K 0:07:44 0:21:56 00:29:40 0:13:44 0:43:24 75
11 BILANDŽIĆ Damir Tk Split V1 0:08:25 0:23:06 00:31:31 0:12:40 0:44:12
12 JAKOVAC Stjepan Tk Swibir K 0:07:16 0:21:38 00:28:54 0:16:07 0:45:01 70
13 KUZMANIĆ Josipa Tk Brač K 0:08:06 0:20:39 00:28:45 0:17:16 0:46:01 70
14 BRAIĆ Duje Tk Split MK 0:08:57 0:26:45 00:35:42 0:11:24 0:47:07 65
15 BOROVEC Marta Tk Brač K 0:08:31 0:26:24 00:34:55 0:17:35 0:52:30 65
16 JAKŠIĆ Ivan Tk Brač K 0:08:57 0:23:56 00:32:53 0:26:06 0:59:00 60
17 BARIČEVIĆ Matko Tk Brač MK 0:11:31 0:29:18 00:40:49 0:22:24 1:03:14 55
18 ŠPADINA Niko Tk Split MK 0:08:22 0:40:14 00:48:36 0:20:41 1:09:18 50






Rezultati:     štafete
poredak Ime

Klub

konačni
rezultat


1 ELA 00:42:14
2 BRAČ ONLINE 00:43:27
3 NO-GI 00:44:36
4 RENT ROBERTS 00:44:50
5 BIPSIĆI 00:45:10
6 JOŠ MALO 00:46:02
7 GRDELIN 00:46:56
8 IVAN 00:48:18
9 LUCY LU 00:53:17
10 KERAN 00:53:23
11 JOTEDO 00:53:27






Rezultati:     aquatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija konačni
rezultat


1 Ela VUČEMILOVIĆ PK Pošk 10-12 00:03:40
2 Ivan VUČEMILOVIĆ PK Pošk 10-12 00:04:00
3 Domina BILAĆ PK Grdelin 10-12 00:04:03
4 Antonija ŠARIĆ PK Jadran 10-12 00:04:07
5 Marko PALISKA TK Pula 10-12 00:04:50
6 Matej KOVAČIK Meteora 10-12 00:04:55
7 Tedi ŽUVIĆ Ind 10-12 00:04:57
8 Josip PAVIŠIĆ TK Brač 10-12 00:05:00
9 Danijela BILANŽIĆ Split 10-12 00:05:05
10 Ivan BEOVIĆ PK Zvrk 10-12 00:05:37
11 Damir BRKLJAČA PK Mornar 10-12
 
1 Krištof KONECNY T.AT 8-10 00:05:20
2 Damijan KONECNY T.AT 8-10 00:05:30
3 Karmela BIJAŽEVIĆ PK Zvrk 8-10 00:05:32
4 Matija JAKOVAC PK Novi Zagreb 8-10 00:05:40
5 Rui ŠKEGRO PK Zvrk 8-10 00:05:43
6 Pablo BEZMALINOVIĆ PK Zvrk 8-10 00:06:40
7 Jure ŠOLIĆ PK Zvrk 8-10 00:06:47
8 Josip KUČIĆ TK Brač 8-10 00:06:50
 
1 Klara VUKIČEVIĆ PK Zvrk do 8 00:05:00
2 Lara BULIĆ TK Brač do 8 00:06:45
3 Nives BORIĆ PK Zvrk do 8 00:06:55






JOŠ REZULTATA






RASPIS UTRKE



supetar