Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Vrlika, 02.10.2010.

11. kolo
sprint duatlon




11. Vrlička utrka
te pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske
u sprint duatlonu
„Memorijal Stipe Erceg“





slika	01	   slika	02	   slika	03	   slika	04	   slika	05	   slika	06	   slika	07	   slika	08	   slika	09	  
slika	10	   slika	11	   slika	12	   slika	13	   slika	14	   slika	15	   slika	16	   slika	17	   slika	18	  
slika	19	   slika	20	   slika	21	   slika	22	   slika	23	   slika	24	   slika	25	   slika	26	   slika	27	  




slika28   slika	29	   slika	30	   slika	31	   slika	32	   slika	33	   slika	34	   slika	35	   slika	36	  
slika	37	   slika	38	   slika	39	   slika	40	   slika	41	   slika	42	   slika	43	   slika	44	   slika	45	  
slika	46	   slika	47	   slika	48	   slika	49	   slika	50	   slika	51	   slika	52	   slika	53	   slika	54	  







Splitska duatlon-triatlon liga: bodovi

Duatlon rezultati:     juniori, seniori, veterani
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija trčanje1
5,610 km


bicikla
20 km


ukupno
trčanje1
i bicikla


trčanje2
2,244 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Matija Lukina TK Rudolf Perešin S 00:19:07 00:32:06 00:51:13 00:07:28 00:58:42 100
2 Dejan Patrčević TK Zagreb S 00:19:06 00:32:06 00:51:12 00:07:40 00:58:53 90
4 Saša Franić TK Zrinski S 00:19:07 00:32:09 00:51:16 00:08:13 00:59:30 85
3 Andrej Vištica TK Zagreb S 00:19:24 00:32:24 00:51:48 00:08:26 01:00:15 80
5 Goran Petković TK Zrinski S 00:20:47 00:33:08 00:53:55 00:08:28 01:02:24 75
6 Ivan Jakovac TK Swibir J 00:20:46 00:34:36 00:55:22 00:09:09 01:04:32 70
7 Krešimir Tijardović TK Split S 00:21:49 00:36:05 00:57:54 00:09:09 01:07:04 65
8 Tino Smoković TK Albona Extreme S 00:22:32 00:35:10 00:57:42 00:09:47 01:07:30 60
9 Zoran Vučković TK Hidraulika Kurelja V 00:22:33 00:35:11 00:57:44 00:09:58 01:07:43 55
10 Marko Franjić TK Petrinja S 00:22:47 00:34:53 00:57:40 00:10:06 01:07:47 50
11 Sandi Milohanić TK Albona Extreme S 00:21:38 00:37:12 00:58:50 00:09:10 01:08:01 48
12 Mladen Meštrović TK 042 V 00:21:16 00:37:38 00:58:54 00:10:01 01:08:56 46
13 Dariana Pletikapa TK Zrinski S 00:23:06 00:36:48 00:59:54 00:09:09 01:09:04 100
14 Sanja Begović Geceg TK Hidraulika Kureija S 00:23:04 00:36:52 00:59:56 00:09:09 01:09:06 90
15 Ivica Šošić TK Split V 00:21:44 00:37:12 00:58:56 00:10:57 01:09:54 44
16 Matej Marinković TK Zrinski J 00:21:45 00:36:13 00:57:58 00:12:05 01:10:04 42
17 Petra Gidak TK Hidraulika Kureija S 00:23:06 00:37:00 01:00:06 00:10:12 01:10:19 85
18 Nenad Šimičić TK Rival V 00:22:49 00:37:42 01:00:31 00:10:21 01:10:53 40
19 Mladen Bubanko TK Hidraulika Kurelja V 00:22:49 00:38:41 01:01:30 00:09:55 01:11:26 38
20 Nikola Matić TK Albona Extreme V 00:24:42 00:36:19 01:01:01 00:10:36 01:11:38 36
21 Deni Dumanić TK Split V 00:24:24 00:37:52 01:02:16 00:10:10 01:12:27 34
22 Luka Vuković TK Petrinja V 00:23:49 00:39:10 01:02:59 00:09:36 01:12:36 32
23 Ana Škifić TK Pula MJ 00:24:43 00:38:23 01:03:06 00:09:40 01:12:47 80
24 Davor Jagušt TK Petrinja S 00:23:46 00:39:18 01:03:04 00:10:52 01:13:57 30
25 Robert Butler GB S 00:26:24 00:37:49 01:04:13 00:11:46 01:16:00 28
26 Branko Tucak TK Split V 00:23:33 00:42:34 01:06:07 00:10:21 01:16:29 26
27 Ivana Lukina TK Hidraulika Kureija MJ 00:24:42 00:42:08 01:06:50 00:10:06 01:16:57 75
28 Slaven Fiala TK Petrinja V 00:24:03 00:40:41 01:04:44 00:13:03 01:17:48 24
29 Dario Kučić TK Split V 00:25:02 00:41:51 01:06:53 00:11:42 01:18:36 22
30 Dario Radmanović TK Albona Extreme V 00:29:15 00:36:52 01:06:07 00:13:30 01:19:38 20
31 Tea Miloš TK Pula MJ 00:26:48 00:41:34 01:08:22 00:11:39 01:20:02 70
32 Davor Damjanović TK Petrinja S 00:25:48 00:42:51 01:08:39 00:11:30 01:20:10 18
33 Davor Pavičić TK Petrinja S 00:25:57 00:42:42 01:08:39 00:11:44 01:20:24 16
34 Zdenko Fiala TK Petrinja V 00:25:56 00:43:19 01:09:15 00:12:38 01:21:54 14
35 Nino Burek TK Hidraulika Kurelja S 00:27:27 00:43:05 01:10:32 00:13:19 01:23:52 12
36 Romeo Makaj TK Split V 00:28:11 00:43:51 01:12:02 00:13:00 01:25:03 10
37 Teodor Pichler TK Varaždin V 00:30:38 00:45:55 01:16:33 00:13:07 01:29:41 8
38 Maja Dobrinić TK Petrinja S 00:32:35 00:46:27 01:19:02 00:15:10 01:34:13 65
39 Etleva Sahatci GB V 00:36:07 00:50:49 01:26:56 00:16:02 01:42:59 60



Duatlon rezultati:     kadeti
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija trčanje1
2,244 km


bicikla
10 km


ukupno
trčanje1
i bicikla


trčanje2
1,122 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Dino Pelosa TK Rival K 00:07:56 00:23:18 00:31:14 00:04:03 00:35:18 100
2 Luka Paliska TK Pula K 00:08:22 00:23:04 00:31:26 00:04:05 00:35:32 90
3 Tin Bulić TK Brač K 00:08:24 00:23:01 00:31:25 00:04:12 00:35:38 85
4 Deni Kanurić TK Pula K 00:09:49 00:24:04 00:33:53 00:05:30 00:39:24 80
5 Mihaela Žukina TK Hidraulika Kurelja K 00:10:32 00:25:41 00:36:13 00:06:02 00:42:16 100
6 Gabriela Bubanko TK Hidraulika Kurelja K 00:09:50 00:27:07 00:36:57 00:05:36 00:42:34 90
7 Dragana Damjanović TK Brač K 00:10:43 00:26:44 00:37:27 00:06:12 00:43:40 85
8 Mihaela Bubanko TK Hidraulika Kurelja K 00:10:05 00:27:12 00:37:17 00:06:23 00:43:41 80
9 Dino Špadina TK Split MK 00:10:13 00:30:11 00:40:24 00:06:27 00:46:52 75
10 Zdenka Kučić TK Brač K 00:12:06 00:28:39 00:40:45 00:06:50 00:47:36 75
11 Niko Špadina TK Split MK 00:19:05 00:49:25 01:08:30 00:11:24 01:19:55 70










Ulična utrka 5610 m:
poredak Startni broj

Ime i prezime

Klub

kategorija trčanje
5610 m


1 36 Dejan PATRČEVIĆ TK Zagreb Seniori 2 00:18:21
2 107 Drago PARIPOVIĆ AK Žumberak Veterani 3 00:18:37
3 18 Matija LUKINA TK Rudolf Perišin Seniori 1 00:18:49
4 32 Marin KOCEIĆ TK Split Seniori 2 00:18:58
5 1 Gordan PETKOVIĆ TK Zrinski Seniori 1 00:19:22
6 182 Josip BARIĆ AK Hrvatski Sokol Seniori 1 00:19:30
7 258 Petar DELAŠ AK Sinj Juniori 00:19:37
8 177 Marinko DUKA AK Solin Seniori 2 00:20:03
9 180 Kristijan SINDIK TK Split Seniori 2 00:22:25
10 7 Denis GOTOVAC MK Marjan Veterani 1 00:23:30
11 256 Ante KATIĆ AK OTOK Veterani 2 00:24:06
12 250 Tihomir TEKLIĆ MK Marjan Seniori 2 00:24:23
13 198 Radmila MAKSIMOVIĆ AK Šibenik Seniorke 1 00:24:46
14 179 Damir MAKSIMOVIĆ AK Šibenik Veterani 1 00:24:47
15 178 Ivica BRAICA MK Marjan Veterani 4 00:25:06
16 53 Ivica ŠOŠIĆ TK Split Veterani 3 00:25:43
17 215 Milan BULJAN AK Sinj Veterani 3 00:25:44
18 185 Nikola SARATLIJA AK Sinj Veterani 4 00:26:50
19 57 Deni DUMANIĆ TK Split Veterani 1 00:28:21
20 186 Mile ŠKALIC individualac Veterani 4 00:29:13
21 175 Miroslav MARINIĆ KRAGIĆ AK Solin Veterani 4 00:29:18
22 192 Ante TEKLIĆ MK Marjan Seniori 1 00:30:09
23 103 Mario JERKOVIĆ individualac Veterani 1 00:34:07
24 197 Darija RADIĆ KATIČIĆ individualac Veteranke 2 00:35:27









JOŠ REZULTATA








Trkačka staza

vrlika



Biciklistička staza

vrlika


  11. Vrlička ulična utrka, pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u sprint duatlon

„Memorijal Stipe Erceg“

 

 Mjesto:  Vrlika

 Termin:  02. listopada 2010. start u 14:00 i 15:00 sati

 Staza:    ulična utrka – 5610m (5 x 1122m)

               sprint duatlon – trčanje 5610 – bicikla 20 km – trčanje 2244

               dječaci i djevojčice 500m

 

Kategorije: Duatlon prema pravilima HTS.

                    Ulična utrka:

 

Juniori:          od 16-19 god                     Juniorke:         od 16-19 god

Seniori:          od 20-29 god                   Seniorke:         od 20-29 god

Seniori 2:       od 30-39 god                      Seniorke 2:      od 30-39 god

Veterani 1:     od 40-44 god                     Veteranke:       od 40 god i starije                                                     

Veterani 2:     od 45-49 god

Veterani 3:     od 50-54 god

Veterani 4:     od 55-59 god

Veterani 5:     od 60 god i stariji

 

                 Dječaci i djevojčice:

 

       od  6 –  8  godina  I – II razred

       od  9 – 10 godina III – IV razred

       od 11 – 12 godina  V – VI razred

      od 13 – 15 godina VII – VIII razred

 

Startnina za uličnu utrku je 50,00 kuna.

Startnina za sprint duatlon je 100,00 kuna juniori 50,00 kuna kadeti besplatno. Za prijave do 27.09.2010, nakon toga startnina se uvečava za 50%.   

Sudionici ulične utrke i sprint duatlona dobivaju majicu, okrijepu i ručak.

 

FOND NOVČANIH NAGRADA 14 000,00 kuna:

 

za ntjecatelje samo ulične utrke biti će nagrade po kategoriji prvi 150,00 kn, drugi 100,00 kn i treči 50,00 kn

 

Ulična trka:

 

       Muškarci:                                                   Žene:

1.1 000,00 kn                                              1. 800,00 kn

2.   600,00 kn                                              2. 500,00 kn

3.   400,00 kn                                              3. 300,00 kn

4.   300,00 kn

5.   200,00 kn

 

Sprint duatlon:

      Muškarci:                                                   Žene:

1. 1 500,00 kn                                             1. 1 200,00 kn

2. 1 000,00 kn                                             2.    800,00 kn

3.    600,00 kn                                             3.    400,00 kn

4.    400,00 kn

5.    300,00 kn

 

Pehari i medalje

 

-ukupni pobjednici muški – žene pehari i medalje, drugi i treći medalje.

-prva tri- prve tri po kategorijama medalje.

-dječaci i djevojčice prva tri – prve tri medalje i majice.

 

 

Prijave i informacije

 

Za svakog natjecatelja potrebno je prijaviti: ime i prezime natjecatelja, godine rođenja, spol, klub za koji se natječe i kategorija. Sve informacije možete dobiti od tajnika Kluba Ivana Pavića na tel: 021/569-911, mob: 091/518-26 36, e-mail:triatlon@tksplit.hr

Zadnje prijave do 27. 09. 2010.

 

Pravila natjecanja

 

-određena su pravilnikom HUCIPT i HTS-a -svi natjecatelji nastupaju na vlastitu odgovornost za sprint duatlon obavezna kaciga.

 

 

 




SATNICA  NATJECANJA

-10:00           

- kulturni program povodam dana grada

-13:00 – 14:30

- prijave i podizanje startnih brojeva

-13:45              

- službeno otvaranje natjecanja

-14:00              

- start ulične utrke

-14:30             

- otvaranje zone i provjera bicikli

-14:50              

- zatvaranje zone izmjene

-15:00             

- start sprint duatlona      

-15:10             

- start utrke za kadete duatlon

-15:30              

- start dječaka i djevojčica po kategorijama

-16:00              

- proglašenje pobjednika u kategoriji dječaka i djevojčica

-17:30.             

- za sve sudionike "pasta party"

-18:00.             

- proglašenje pobjednika, podjela pehara, medalja i nagrada  





Smještaj:

   Natjecatelji iz udaljenijih krajeva kojima je potreban smještaj mogu se javiti u Turističku zajednicu grada Vrlike - tel: 021/827-460