Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF CRAOTIA AND TOWN SPLIT
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
PRVENSTVO HRVATSKE
SPLIT, 27. VIII 2011.
english
ITU HTS TKS HFHS   
REZULTATI - RESULTS                           FOTOALBUMI - PHOTOALBUMS

 
 

Split, 27.08.2011.

13. MARJANSKI ĐIR


Ognjen
 
pobjednik
Mateja
 
pobjednica
 
 
 
 
  olimpijski triatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
1,5 km


bicikla
40 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
10 km


konačni
rezultat


1 STOJANOVIĆ Ognjen TK Zrinski Novatec S1 SRB 00:17:10 01:01:52 01:19:02 00:34:38 01:53:41
2 BALAZS Pocsai Debreceni Sportcentrum S1 HUN 00:17:11 01:01:56 01:19:07 00:34:55 01:54:03
3 BAJAI Peter Mogyi Triathlon Baja S2 HUN 00:17:08 01:01:57 01:19:05 00:35:54 01:55:00
4 FECSKOVICS Attila Debreceni Sportcentrum S1 HUN 00:17:12 01:01:53 01:19:05 00:36:13 01:55:19
5 PATRČEVIĆ Dejan TK Zagreb S2 CRO 00:18:45 01:01:53 01:20:38 00:36:14 01:56:54
6 PETSUK Zoltan Csepel Dolphins S1 HUN 00:18:24 01:02:12 01:20:36 00:36:50 01:57:27
7 KOCEIĆ Marin TK Split S2 CRO 00:18:41 01:01:53 01:20:34 00:37:01 01:57:36
8 ŠPORAR Matej TK Swibir S1 CRO 00:18:41 01:01:48 01:20:29 00:37:20 01:57:51
9 PAPIŠTA Martin TK Zagreb S1 CRO 00:18:02 01:02:30 01:20:32 00:40:17 02:00:51
10 MEDEN Sašo ŠD Busola V1 SLO 00:20:46 01:02:28 01:23:14 00:39:47 02:03:02
11 BEBIĆ Mijo TK Split S2 CRO 00:19:49 01:03:24 01:23:13 00:40:31 02:03:44
12 ŠIMIC Mateja TK Trisport S SLO 00:18:39 01:07:50 01:26:29 00:37:44 02:04:14
13 KRIVEC Matija TK Swibir S1 CRO 00:19:04 01:06:38 01:25:42 00:39:18 02:05:01
14 MARINKOVIĆ Matej TK Zrinski Novatec J CRO 00:18:55 01:06:55 01:25:50 00:40:27 02:06:18
15 PLETIKAPA Daria TK Zrinski Novatec S CRO 00:18:49 01:07:41 01:26:30 00:43:06 02:09:37
16 GOBIN Ivan TK Zadar S2 CRO 00:23:15 01:05:40 01:28:55 00:42:05 02:11:01
17 SARIĆ Viktor TK Zagreb S1 CRO 00:23:13 01:06:32 01:29:45 00:43:10 02:12:56
18 ŽIVKOVIĆ Josip Mladin TK Zrinski Novatec V2 CRO 00:23:12 01:05:56 01:29:08 00:44:29 02:13:38
19 ŠOŠIĆ Ivica TK Zvončac V4 CRO 00:25:17 01:07:30 01:32:47 00:41:45 02:14:33
20 FORRO Zsofia Kaposvari AC S HUN 00:19:20 01:09:29 01:28:49 00:45:58 02:14:48
21 ZELINKA Gabriella Csepel Dolphins S HUN 00:21:47 01:07:01 01:28:48 00:46:42 02:15:31
22 PARAĆ Zlatko TK Split S2 CRO 00:23:22 01:10:34 01:33:56 00:43:55 02:17:52
23 KOVAČEV Ivan TK Split S2 CRO 00:23:25 01:09:15 01:32:40 00:45:28 02:18:10
24 MILKOVIĆ Marina TK Swibir S CRO 00:23:11 01:10:56 01:34:07 00:44:29 02:18:37
25 ŽIC Vladimir TK Swibir S1 CRO 00:21:42 01:07:07 01:28:49 00:50:59 02:19:48
26 MEŠTRIĆ Hrvoje TK Swibir S1 CRO 00:22:40 01:12:55 01:35:35 00:45:16 02:20:52
27 ŠIŽGORIĆ Frane TK Zrinski Novatec S1 CRO 00:24:23 01:08:20 01:32:43 00:48:57 02:21:41
28 RAZUM Branko TK Rudolf Perešin V1 CRO 00:28:02 01:10:49 01:38:51 00:44:11 02:23:02
29 LATINOVIĆ Srđan TK Split S1 CRO 00:19:04 01:15:02 01:34:06 00:49:02 02:23:09
30 PAŠTAR Zvonimir Individual S2 CRO 00:22:33 01:13:36 01:36:09 00:47:14 02:23:24
31 SUPUR Vedran TK Rudolf Perešin J CRO 00:22:36 01:14:05 01:36:41 00:47:41 02:24:23
32 ĆURČINSKI Denis TK Zagreb S2 CRO 00:28:04 01:10:52 01:38:56 00:46:29 02:25:27
33 ŠKEVIN Darko TK Zagreb V2 CRO 00:19:19 01:14:56 01:34:15 00:51:32 02:25:48
34 PAŠTAR Marin Individual S1 CRO 00:23:50 01:13:48 01:37:38 00:48:16 02:25:55
35 ŠABAN Željka TK Swibir S CRO 00:19:21 01:14:53 01:34:14 00:52:08 02:26:23
36 MANDUŠIĆ Igor TK Split S2 CRO 00:24:52 01:10:45 01:35:37 00:50:46 02:26:24
37 RADELJIĆ Ivica TK Split S2 CRO 00:29:34 01:08:17 01:37:51 00:49:38 02:27:30
38 SIRUCEK Jaromir Individual V2 CZ 00:24:00 01:09:05 01:33:05 00:55:12 02:28:18
39 ŠEGOTA Damir TK Rival V3 CRO 00:25:31 01:13:44 01:39:15 00:49:43 02:28:59
40 ŠKARE Davor TK Split V3 CRO 00:23:21 01:14:52 01:38:13 00:50:49 02:29:03
41 KUČIĆ Dario TK Split V2 CRO 00:25:23 01:17:16 01:42:39 00:46:43 02:29:23
42 PEZELJ Robert Maraton k. Marjan V1 CRO 00:26:28 01:12:44 01:39:12 00:50:46 02:30:00
43 DUMANIĆ Deni TK Split V1 CRO 00:28:40 01:14:07 01:42:47 00:50:25 02:33:13
44 PROSO Damir TK Split S2 CRO 00:27:23 01:19:39 01:47:02 00:46:51 02:33:54
45 KONECNY Daniel TAT Martin V1 SVK 00:22:35 01:19:15 01:41:50 00:52:53 02:34:43
46 ŠUSTIĆ Nataša TK Split S CRO 00:26:56 01:20:23 01:47:19 00:47:29 02:34:49
47 ZELENIKA Gordan TK Zagreb V2 CRO 00:23:25 01:17:55 01:41:20 00:54:08 02:35:30
48 SINDIK Kristijan TK Split S2 CRO 00:30:56 01:17:42 01:48:38 00:47:00 02:35:40
49 VUČEMILOVIĆ Nikola TK Split S2 CRO 00:22:49 01:17:55 01:40:44 00:55:04 02:35:48
50 JELIĆ -MRČELIĆ Gorana TK Split S CRO 00:27:00 01:19:36 01:46:36 00:50:23 02:37:00
51 LUKOVIĆ Mladen TK Split V2 CRO 00:26:40 01:18:49 01:45:29 00:52:21 02:37:52
52 KONECNY Brano TAT Martin S2 SVK 00:23:55 01:22:44 01:46:39 00:52:01 02:38:41
53 TUTA Ivan TK Zadar S2 CRO 00:24:03 01:19:01 01:43:04 00:58:04 02:41:09
54 SVETIĆ Ivana TK Swibir S CRO 00:30:42 01:22:11 01:52:53 00:48:20 02:41:14
55 BRAJKOVIĆ Veljko TK Albona Extreme V2 CRO 00:30:50 01:17:13 01:48:03 00:55:48 02:43:52
56 ŠKEVIN Višnja TK Zagreb V2 CRO 00:32:47 01:18:36 01:51:23 00:55:02 02:46:26
57 LOSKOTOVA Daniela Individual S CZ 00:27:47 01:24:28 01:52:15 00:56:46 02:49:02
58 ŠANGO Jurica TK Zadar S2 CRO 00:23:53 01:24:17 01:48:10 01:01:00 02:49:12
59 OERZO Sebastjan TK Krško S2 SLO 00:35:25 01:21:15 01:56:40 00:53:05 02:49:47
60 FRIŠČIĆ Vjeran TK 042 V2 CRO 00:27:39 01:21:37 01:49:16 01:04:18 02:53:36
61 WALTER Darko Individual V3 CRO 00:28:45 01:31:32 02:00:17 00:54:32 02:54:50
62 PEZELJ Siniša KDP Donat V1 CRO 00:23:12 01:32:05 01:55:17 01:14:23 03:09:42
63 STECEVIĆ Mladen TK 042 V2 CRO 00:33:19 01:30:01 02:03:20 01:12:45 03:16:06
64 KRAGIĆ MARINIĆ Miroslav TK Zvončac V4 CRO 00:33:33 01:34:49 02:08:22 01:11:54 03:20:17
65 LUKINA Željko TK Rudolf Perešin V3 CRO DSQ





    super-sprint triatlon:   kadeti
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
375 m


bicikla
7,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


1 PALISKA Luka TK Pula K CRO 00:04:57 00:14:53 0:19:50 00:09:35 00:29:26
2 KOMIĆ Luka TK Split K CRO 00:04:56 00:15:50 0:20:46 00:10:56 00:31:42
3 ŠARIĆ Duje TK Split K CRO 00:04:26 00:16:33 0:20:59 00:11:48 00:32:48
4 SUŠILOVIĆ Karlo TK Split K CRO 00:06:40 00:16:11 0:22:51 00:10:39 00:33:31
5 JUKIĆ Luka Individual K CRO 00:04:31 00:16:21 0:20:52 00:13:09 00:34:01
6 ŠPADINA Dino TK Split MK CRO 00:05:06 00:18:15 0:23:21 00:12:16 00:35:38
7 PANDŽA Leon TK Rival MK CRO 00:06:46 00:17:29 0:24:15 00:11:29 00:35:45
8 BUBANKO Gabriela TK Hidraulika Kurelja K CRO 00:07:20 00:16:52 0:24:12 00:11:35 00:35:48
9 DAMJANOVIĆ Dragana TK Split K CRO 00:05:35 00:17:39 0:23:14 00:12:48 00:36:03
10 ŠEŠELJA Karla TK Rival MK CRO 00:06:52 00:17:26 0:24:18 00:11:51 00:36:10
11 BUBANKO Mihaela TK Hidraulika Kurelja K CRO 00:06:48 00:17:25 0:24:13 00:12:19 00:36:33
12 ČARGONJA Dorotea TK Rival MK CRO 00:06:50 00:17:23 0:24:13 00:13:08 00:37:22
13 CECIĆ-VIDOŠ Josipa TK Split K CRO 00:05:47 00:18:30 0:24:17 00:13:16 00:37:34
14 KUČIĆ Zdenka TK Split K CRO 00:07:07 00:17:03 0:24:10 00:13:30 00:37:41
15 ŽIVKOVIĆ Josip TK Zrinski Novatec K CRO 00:05:02 00:21:36 0:26:38 00:12:12 00:38:51
16 JAKOVAC Stjepan TK Swibir K CRO 00:05:42 00:17:55 0:23:37 00:15:47 00:39:24
17 MARIĆ Duje TK Pula K CRO 00:05:32 00:17:16 0:22:48 00:16:57 00:39:46
18 MRAKOVČIĆ Matko TK Rival MK CRO 00:06:43 00:19:10 0:25:53 00:14:15 00:40:09
19 STRENJA Leonarda TK Rival MK CRO 00:06:56 00:19:07 0:26:03 00:14:20 00:40:24
20 PJETER Nua TK Rival MK CRO 00:06:59 00:22:09 0:29:08 00:12:00 00:41:09
21 GRUBER Chiara TK Rival MK CRO 00:06:45 00:20:10 0:26:55 00:17:13 00:44:09
22 BAŠIĆ Dora TK Split K CRO 00:09:02 00:27:37 0:36:39 00:19:48 00:56:28





    super-sprint triatlon:    juniori, seniori, veterani
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
375 m


bicikla
15 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


1 PETKOVIĆ Gordan TK Zrinski Novatec S CRO 00:05:00 00:26:04 0:31:04 00:09:41 00:40:46
2 JAKOVAC Ivan TK Swibir MJ CRO 00:05:03 00:28:05 0:33:08 00:09:31 00:42:41
3 ELEZOVIĆ Toni TK Split J CRO 00:04:39 00:28:36 0:33:15 00:10:25 00:43:41
4 PEŠEC Ante TK Rudolf Perešin S CRO 00:04:50 00:28:01 0:32:51 00:12:24 00:45:15
5 TUCAK Branko TK Split V CRO 00:13:48 00:23:24 0:37:12 00:10:28 00:47:41
6 JAKOVAC Goran TK Swibir V CRO 00:05:41 00:30:25 0:36:06 00:11:53 00:48:01
7 ŠKIBOLA Roko TK Varaždin MJ CRO 00:06:04 00:32:45 0:38:49 00:10:53 00:49:42
8 BOROVEC Lovro TK Rudolf Perešin J CRO 00:05:43 00:32:10 0:37:53 00:12:21 00:50:15
9 RICKMAN Robert Oxford Tri V GBR 00:07:18 00:30:40 0:37:58 00:12:24 00:50:23
10 DONALDSON Jaed Individual S AUS 00:06:34 00:31:53 0:38:27 00:12:25 00:50:53
11 ŠKEVIN Sonja TK Zagreb MJ CRO 00:05:22 00:33:55 0:39:17 00:13:14 00:52:32
12 ANDRISEK Ivan TK Swibir S CRO 00:05:30 00:34:18 0:39:48 00:12:48 00:52:38
13 TOKIĆ Mirta TK Zagreb MJ CRO 00:05:44 00:35:21 0:41:05 00:12:23 00:53:29
14 NARANDŽIĆ Darko TK Swibir S CRO 00:06:37 00:35:21 0:41:58 00:12:55 00:54:54
15 MILIČIĆ Marko TK Swibir S CRO 00:04:56 00:34:37 0:39:33 00:16:31 00:56:05
16 ILIĆ Ivana TK Swibir S CRO 00:07:17 00:35:41 0:42:58 00:13:55 00:56:54
17 PAPIŠTA Sanja TK Rudolf Perešin V CRO 00:07:56 00:35:19 0:43:15 00:14:09 00:57:25
18 TOKIĆ Branko TK Zagreb V CRO 00:07:27 00:36:25 0:43:52 00:14:18 00:58:11
19 MEDAK Matko Individual S CRO 00:08:19 00:39:45 0:48:04 00:13:25 01:01:30
20 NIMAC Edgar TK Zadar S CRO 00:05:29 00:42:03 0:47:32 00:14:13 01:01:46
21 BILANDŽIĆ Damir TK Split V CRO 00:07:10 00:41:58 0:49:08 00:14:46 01:03:56
22 BAŠIĆ Joško TK Split S CRO 00:07:15 00:41:24 0:48:39 00:17:22 01:06:02
23 MAREK Niemietz Mannheim V GER 00:09:14 00:44:16 0:53:30 00:13:02 01:06:33
24 ILJADICA-RAPO Anđela TK Swibir J CRO 00:06:12 00:44:26 0:50:38 00:17:41 01:08:20
25 BRNČIĆ Luka Individual S CRO 00:05:49 00:49:49 0:55:38 00:14:51 01:10:30
26 PERNAR Milan TK Zagreb V CRO DNF





    aquatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
150 m


trčanje
600 m


konačni
rezultat


1 ČOPAC Roko KDP Split Ostali CRO 00:01:55 00:03:02 00:04:58
2 ŠITIĆ Ivan KDP Split 13-14 CRO 00:01:57 00:03:24 00:05:22
3 TOMIĆ Elio PK Gredelj 13-14 CRO 00:02:02 00:03:22 00:05:24
4 VUČEMILOVIĆ Ela PK Pošk 13-14 CRO 00:02:02 00:03:27 00:05:30
5 VUČEMILOVIĆ Ivan PK Pošk 11-12 CRO 00:02:19 00:03:24 00:05:43
6 BEGOVIĆ Lovre PK Pošk 11-12 CRO 00:02:20 00:03:28 00:05:48
7 RAMIĆ Refik Individual Ostali BIH 00:02:46 00:03:08 00:05:54
8 MOGIĆ Marin PK Pošk 11-12 CRO 00:02:09 00:03:53 00:06:03
9 PERIĆ Anica PK Pošk 11-12 CRO 00:02:36 00:03:28 00:06:04
10 ŠARIĆ Antonia PK Jadran 11-12 CRO 00:02:35 00:03:33 00:06:09
11 KOMIĆ Dora TK Split 9-10 CRO 00:02:37 00:03:39 00:06:16
12 IVANUŠIĆ Karlo PK Pošk 11-12 CRO 00:02:46 00:03:46 00:06:32
13 PRIŽMIĆ Grgur KDP Split 13-14 CRO 00:02:13 00:04:31 00:06:44
14 LJUBIĆ Toni PK Pošk 9-10 CRO 00:02:28 00:04:19 00:06:48
15 VUKOVIĆ Ira TK Rival 11-12 CRO 00:03:09 00:03:42 00:06:52
16 VUKOVIĆ Ida TK Rival 11-12 CRO 00:03:04 00:03:57 00:07:01
17 PALISKA Marko TK Pula 11-12 CRO 00:03:14 00:03:55 00:07:09
18 ŠEŠELJA Lea TK Rival 9-10 CRO 00:03:15 00:04:02 00:07:17
19 KOCEIĆ Petra TK Split 9-10 CRO 00:03:24 00:04:02 00:07:27
20 ČOPAC Luka KDP Split 13-14 CRO 00:02:51 00:04:46 00:07:38
21 MANDUŠIĆ Marina TK Split 13-14 CRO 00:03:38 00:04:16 00:07:54
22 KUKOČ Luka VK Jadran 11-12 CRO 00:02:56 00:05:01 00:07:58
23 JAKOVAC Matija PK Novi Zagreb 9-10 CRO 00:03:22 00:04:53 00:08:16
24 KONEČNY Kristof TAT Martin 9-10 SVK 00:03:30 00:05:01 00:08:31
25 GRUBER Gioia TK Rival -8 CRO 00:03:32 00:05:02 00:08:35
26 ŠANGO Roko TK Zadar -8 CRO 00:04:21 00:04:26 00:08:47
27 BILANDŽIĆ Danijela Individual 13-14 CRO 00:04:12 00:04:39 00:08:52
28 SAKAL Ivan PK Mornar -8 CRO 00:04:29 00:05:35 00:10:05
29 PODRŽAJ Marika Individual 9-10 CRO 00:04:04 00:06:23 00:10:28
30 MILARDOVIĆ Antonio Individual 9-10 CRO 00:04:56 00:06:11 00:11:08
31 LJUBIĆ Ana Individual 13-14 CRO DNF








JOŠ REZULTATA


 






 
sponzori