Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Uvod
 
Dobrodošlica
 
 
 
 
 
  Foto albumi
 
Foto albumi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Kontakt
 
Kontakt
 
 
 
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2011. godina
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

Korčula, 30.04.2011.

IZAZOV MARKA POLA


CANNONDALE duatlon-triatlon kup 2011
4. kolo
sprint triatlon





Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

Država

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 PATRČEVIĆ Dejan TK Zagreb CRO Seniori 2 00:10:11 00:31:18 00:41:29 00:15:26 00:56:55 100
2 ŠPORAR Matej TK Swibir CRO Seniori 1 00:10:09 00:31:26 00:41:35 00:15:24 00:56:59 90
3 KOVAČIĆ Jaroslav TK Rudolf Perešin CRO Seniori 1 00:09:41 00:31:55 00:41:36 00:16:46 00:58:22 85
4 VIŠTICA Andrej TK Zagreb CRO Seniori 1 00:10:29 00:31:23 00:41:52 00:16:38 00:58:30 80
5 PAPIŠTA Martin TK Zagreb CRO Seniori 1 00:10:11 00:31:31 00:41:42 00:17:33 00:59:15 75
6 MARINKOVIĆ Matej TK Zrinski Novatec CRO Juniori 00:10:46 00:35:52 00:46:38 00:17:17 01:03:55 70
7 VILIĆ Sara TK Pula CRO Juniorke 00:09:47 00:36:49 00:46:36 00:17:23 01:03:59 100
8 HERVIS TRIATLON TEAM Štafete 00:10:34 00:34:19 00:44:53 00:20:08 01:05:01
9 PLETIKAPA Daria TK Zrinski Novatec CRO Seniorke 00:10:08 00:36:26 00:46:34 00:18:34 01:05:08 90
10 STAR EVENTS Štafete 00:13:59 00:33:52 00:47:51 00:17:33 01:05:24
11 ŽIC Vladimir TK Swibir CRO Seniori 1 00:11:34 00:35:01 00:46:35 00:19:16 01:05:51 65
12 GOBIN Ivan TK Zadar CRO Seniori 2 00:13:13 00:34:51 00:48:04 00:18:36 01:06:40 60
13 PARAĆ Zlatko TK Split CRO Seniori 2 00:13:15 00:34:50 00:48:05 00:19:33 01:07:38 55
14 BULIĆ Tin TK Split CRO Mlađi juniori 00:12:03 00:36:04 00:48:07 00:20:26 01:08:33 50
15 MEŠTRIĆ Hrvoje TK Swibir CRO Seniori 1 00:12:20 00:35:59 00:48:19 00:20:22 01:08:41 48
16 ŠABAN Željka TK Swibir CRO Seniorke 00:10:51 00:38:36 00:49:27 00:20:24 01:09:51 85
17 TK SPLIT 1 Štafete 00:15:13 00:36:13 00:51:26 00:18:51 01:10:17
18 KUČIĆ Dario TK Split CRO Veterani 2 00:14:20 00:38:27 00:52:47 00:20:24 01:13:11 46
19 ŠKARE Davor TK Split CRO Veterani 3 00:12:51 00:40:17 00:53:08 00:20:43 01:13:51 44
20 JELIĆ -MRČELIĆ Gorana TK Split CRO Seniorke 00:13:58 00:38:52 00:52:50 00:21:32 01:14:22 80
21 LEAF CRO Štafete 00:14:00 00:39:49 00:53:49 00:20:42 01:14:31
22 OZON SPORT Štafete 00:14:15 00:36:01 00:50:16 00:24:52 01:15:08
23 TUTA Ivan TK Zadar CRO Seniori 2 00:14:06 00:38:40 00:52:46 00:22:25 01:15:11 42
24 LYNCH Simon CS Grupetto GBR Seniori 2 00:14:35 00:38:15 00:52:50 00:22:37 01:15:27 40
25 VUČEMILOVIĆ Boris TK Split CRO Seniori 2 00:14:02 00:38:33 00:52:35 00:22:56 01:15:31 38
26 SUPUR Vedran KVS Srce BIH Seniori 1 00:14:01 00:41:03 00:55:04 00:21:27 01:16:31 36
27 PROSO Damir TK Split CRO Seniori 2 00:14:20 00:41:59 00:56:19 00:21:12 01:17:31 34
28 LUKOVIĆ Mladen TK Split CRO Veterani 2 00:15:32 00:41:18 00:56:50 00:22:09 01:18:59 32
29 MANDUŠIĆ Igor TK Split CRO Seniori 2 00:16:05 00:39:31 00:55:36 00:23:55 01:19:31 30
30 KUKOČ Damir TK Split CRO Veterani 3 00:12:49 00:41:12 00:54:01 00:26:07 01:20:08 28
31 ODLIČNO BEZ VEZE Štafete 00:13:53 00:44:55 00:58:48 00:22:27 01:21:15
32 ŽAKNIČ Norbert Individualac CRO Seniori 2 00:17:00 00:42:33 00:59:33 00:23:05 01:22:38 26
33 CURAĆ Ivan Individualac CRO Seniori 2 00:16:22 00:44:26 01:00:48 00:23:14 01:24:02 24
34 LEVAČIĆ Mladen TK Split CRO Veterani 1 00:15:37 00:46:14 01:01:51 00:22:16 01:24:07 22
35 THE TAYLOR SANDWICH Štafete 00:15:30 00:43:59 00:59:29 00:25:08 01:24:37
36 HALLAM Oliver Team Tania GBR Seniori 2 00:16:00 00:43:46 00:59:46 00:25:09 01:24:55 20
37 DŽINOVIĆ Reuf Individualac BIH Seniori 2 00:16:12 00:44:59 01:01:11 00:26:48 01:27:59 18
38 XXX Štafete 00:13:09 00:48:48 01:01:57 00:26:03 01:28:00
39 MAKAJ Romeo TK Split CRO Veterani 3 00:17:39 00:42:31 01:00:10 00:28:42 01:28:52 16
40 DUJE VONA-DANZ Štafete 00:16:05 00:52:11 01:08:16 00:27:05 01:35:21
41 GOBIN Žarko Triatlon Littoral 59 FRA Veterani 5 00:17:37 00:50:14 01:07:51 00:27:48 01:35:39 14
42 MILIĆ Loren Individualac CRO Juniori 00:17:19 00:51:20 01:08:39 00:29:19 01:37:58 12
43 THOMPSON Suzette Individualac AUS Veteranke 2 00:24:01 00:54:53 01:18:54 00:34:06 01:53:00 75






Rezultati:     super-sprint
poredak Ime i prezime

Klub

Država

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 KOMIĆ Luka TK SPLIT CRO K 00:06:46 00:28:04 00:34:50 00:03:13 00:38:03 100
2 DAMJANOVIĆ Dragana TK SPLIT CRO K 00:06:57 00:30:50 00:37:47 00:04:17 00:42:06 100
3 KUČIĆ Zdenka TK SPLIT CRO K 00:10:07 00:30:56 00:41:03 00:01:42 00:42:45 90
4 CECIĆ-VIDOŠ Josipa TK SPLIT CRO K 00:08:43 00:32:41 00:41:24 00:05:34 00:46:59 85






JOŠ REZULTATA




 
sponzori