Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 26.03.2011.

1. kolo
sprint duatlon




slika	01   slika	02	slika	03	  slika	04	  slika	05	  slika	06	  slika	07	  slika	08	  slika	09	 




Rezultati:     sprint duatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
5 km


bicikla
20 km


ukupno:
trčanje1
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Marin Koceić TK SPLIT S 00:17:35 00:34:56 00:52:31 00:08:49 01:01:20 100
2 Mijo Bebić TK SPLIT S 00:18:20 00:34:20 00:52:40 00:09:50 01:02:30 90
3 Krešimir Tijardović TK SPLIT S 00:18:30 00:36:45 00:55:15 00:09:25 01:04:40 85
4 Ivica Radeljić TK SPLIT S 00:18:57 00:36:33 00:55:30 00:10:07 01:05:37 80
5 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 00:18:59 00:36:38 00:55:37 00:10:38 01:06:15 75
6 Mario Perić TK SPLIT S 00:18:53 00:40:22 00:59:15 00:10:10 01:09:25 70
7 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:21:20 00:38:25 00:59:45 00:10:30 01:10:15 65
8 Ivan Šimundić TK SPLIT S 00:20:02 00:39:48 00:59:50 00:10:30 01:10:20 60
9 Tin Bulić TK SPLIT J 00:21:15 00:38:40 00:59:55 00:11:07 01:11:02 55
10 Kristijan Sindik TK SPLIT S 00:19:58 00:43:12 01:03:10 00:09:46 01:12:56 50
11 Srđan Latinović TK SPLIT S 00:21:35 00:40:25 01:02:00 00:11:02 01:13:02 48
12 Dario Kučić TK SPLIT V 00:21:30 00:40:55 01:02:25 00:10:45 01:13:10 46
13 Robert Pezelj MK MARJAN V 00:20:57 00:41:23 01:02:20 00:11:32 01:13:52 44
14 Damir Proso TK SPLIT S 00:22:10 00:42:00 01:04:10 00:11:00 01:15:10 42
15 Nikola Vučemilović TK SPLIT S 00:22:28 00:41:27 01:03:55 00:11:50 01:15:45 40
16 Mladen Luković TK SPLIT V 00:22:53 00:41:59 01:04:52 00:11:40 01:16:32 38
17 Tihomir Teklić MK MARJAN S 00:21:25 00:44:45 01:06:10 00:11:02 01:17:12 36
18 Ivan Kovačev TK SPLIT S 00:21:30 00:45:15 01:06:45 00:10:43 01:17:28 34
19 Nataša Šustić TK SPLIT S 00:21:32 00:45:16 01:06:48 00:10:40 01:17:28 100
20 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT S 00:24:20 00:42:50 01:07:10 00:12:26 01:19:36 90
21 Mladen Levačić TK SPLIT V 00:21:19 00:47:41 01:09:00 00:10:58 01:19:58 32
22 Damir Kukoč TK SPLIT V 00:25:27 00:42:03 01:07:30 00:13:23 01:20:53 30
23 Toni Košnjak TK SPLIT S 00:24:21 00:44:41 01:09:02 00:14:11 01:23:13 28
24 Ante Vuko MK MARJAN S 00:24:27 00:47:53 01:12:20 00:12:07 01:24:27 26
25 Ljubimir Budić MK MARJAN V 00:25:16 00:49:24 01:14:40 00:13:35 01:28:15 24



Rezultati:     super-sprint duatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
2,5 km


bicikla
10 km


ukupno:
trčanje1
i bicikla


trčanje
1,25 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Luka Komić TK SPLIT K 00:10:08 0:20:25 00:30:33 00:05:17 00:35:50 100
2 Toni Elezović TK SPLIT J 00:11:35 0:24:13 00:35:48 00:05:52 00:41:40
3 Dragana Damjanović TK SPLIT K 00:12:20 0:24:21 00:36:41 00:06:44 00:43:25 100
4 Josipa Cecić-Vidoš TK SPLIT K 00:14:03 0:25:57 00:40:00 00:07:30 00:47:30 90
5 Kučić Zdenka TK SPLIT K 00:14:01 0:27:03 00:41:04 00:08:51 00:49:55 85
6 Filip Lalić TK SPLIT K 00:13:30 DNF


staza



najava