Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
  13. MARJANSKI ĐIR
             MEĐUNARODNO OTVORENO
                            PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA
 
 
 
REZULTATI - RESULTS
 
utrka je završena - the race is over!
 
FOTOALBUMI - PHOTOALBUMS
 
 
     U OLIMPIJSKOM TRIATLONU
 
    Split, 26. - 28. kolovoza 2011.
 
 
 
 
hrvatski
 
english
 
tristar izvorni lokalni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Split, 23.07.2011.

8. kolo
sprint triatlon



slika	101	   slika	102	   slika	103	   slika	104	   slika	105	   slika	106	   slika	107	  
slika	108	   slika	109	   slika	110	   slika	111	   slika	112	   slika	113	   slika	114	  



slika	115	   slika	116	   slika	117	   slika	118	   slika	119	   slika	120	   slika	121	  
slika	122	   slika	123	   slika	124	   slika	125	   slika	126	   slika	127	   slika	128	  




Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Marin Koceić TK SPLIT S 00:09:52 00:32:33 00:42:25 00:17:53 01:00:18 100
2 Mijo Bebić TK SPLIT S 00:10:05 00:32:21 00:42:26 00:18:24 01:00:50 90
3 Krešimir Tijardović TK SPLIT S 00:10:13 00:35:27 00:45:40 00:19:08 01:04:48 85
4 Zlatko Parać TK SPLIT S 00:11:56 00:36:37 00:48:33 00:18:50 01:07:23 80
5 Tin Bulić TK SPLIT J 00:10:58 00:37:45 00:48:43 00:19:45 01:08:28 75
6 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 00:13:38 00:35:34 00:49:12 00:19:22 01:08:34 70
7 Ivica Radeljić TK SPLIT S 00:15:24 00:35:50 00:51:14 00:18:55 01:10:09 65
8 Ivan Kovačev TK SPLIT S 00:12:42 00:36:48 00:49:30 00:21:22 01:10:52 60
9 Nikola Vučemilović TK SPLIT S 00:11:57 00:38:33 00:50:30 00:22:55 01:13:25 55
10 Igor Mandušić TK SPLIT S 00:13:10 00:38:18 00:51:28 00:22:29 01:13:57 50
11 Boris Vučemilović TK SPLIT S 00:12:50 00:38:50 00:51:40 00:22:50 01:14:30 48
12 Vedran Supur S 00:13:04 00:40:41 00:53:45 00:21:57 01:15:42 46
13 Robert Pezelj MK MARJAN V 00:12:40 00:39:50 00:52:30 00:23:23 01:15:53 44
14 Gorana Jelić-Mrčelić TK SPLIT S 00:14:00 00:40:10 00:54:10 00:22:40 01:16:50 100
15 Mladen Luković TK SPLIT V 00:13:19 00:40:36 00:53:55 00:23:35
01:18:30
42
16 Kristijan Sindik TK SPLIT S 00:14:58 00:43:20 00:58:18 00:20:30 01:18:48 40
17 Lovre Mihotić S 00:11:50 00:47:00 00:58:50 00:20:05 01:18:55 38
18 Damir Proso TK SPLIT S 00:13:52 00:44:22 00:58:14 00:21:30 01:19:44 36
19 Damir Kukoč TK SPLIT V 00:12:20 00:41:20 00:53:40 00:26:29 01:20:09 34
20 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:16:15 00:42:25 00:58:40 00:25:05 01:23:45 32
21 Ivo Lovrić TK ZVONČAC V 00:17:36 00:44:06 01:01:42 00:23:51 01:25:33 30
22 Mario Grgat TK SPLIT S 00:13:20 00:51:18 01:04:38 00:23:37 01:28:15 28
23 Miroslav Marinić-Kragić TK ZVONČAC V 00:18:30 00:47:41 01:06:11 00:35:35 01:31:46 26
24 Srđan Latinović TK SPLIT S 00:10:00 00:39:22 00:49:22 DNF 0
25 Dario Kučić TK SPLIT V 00:13:27 DNF 0
26 Ela Vučemilović TK SPLIT K 00:09:30 DNF 0
27 Ivan Vučemilović TK SPLIT K 00:10:00 DNF 0



Rezultati:     super-sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Luka Komić TK SPLIT K 00:05:15 00:18:40 00:23:55 00:10:21 00:34:16 100
2 Dragana Damjanović TK SPLIT K 00:05:45 00:22:15 00:28:00 00:12:10 00:40:10 100
3 Kučić Zdenka TK SPLIT K 00:07:57 00:21:51 00:29:48 00:13:02 00:42:50 90
4 Josipa Cecić-Vidoš TK SPLIT K 00:06:19 00:24:11 00:30:30 00:12:50 00:43:20 85
5 Mihaela Ćuk K 00:12:19 00:34:21 00:46:40 00:11:38 00:58:18 80
6 Refik Ramić J 00:07:40 00:21:47 00:29:27 00:12:48 00:42:15 0
7 Toni Elezović TK SPLIT J 00:06:00 00:25:40 00:31:40 0



staza



najava