Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
  13. MARJANSKI ĐIR
             MEĐUNARODNO OTVORENO
                            PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA
 
 
 
REZULTATI - RESULTS
 
utrka je završena - the race is over!
 
FOTOALBUMI - PHOTOALBUMS
 
 
     U OLIMPIJSKOM TRIATLONU
 
    Split, 26. - 28. kolovoza 2011.
 
 
 
 
hrvatski
 
english
 
tristar izvorni lokalni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 


Supetar, 21.08.2011.

10. kolo
sprint triatlon


8. SUPETARSKI TRIATLON





slika	101	   slika	102	   slika	103	   slika	104	   slika	105	   slika	106	   slika	107



slika	108	   slika	109	   slika	110	   slika	111	   slika	112	   slika	113	   slika	114	   slika	115
slika	116	   slika	117	   slika	118	   slika	119	   slika	120	   slika	121	   slika	122	   slika	123




Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 KOCEIĆ Marin TK Split S 00:10:09 00:34:25 00:44:34 00:16:30 01:01:05 100
2 BEBIĆ Mijo TK Split S 00:10:16 00:34:19 00:44:35 00:18:50 01:03:27 90
3 GOBIN Ivan TK Zadar S 00:12:12 00:37:54 00:50:06 00:18:06 01:08:13 85
4 TIJARDOVIĆ Krešimir TK Split S 00:11:09 00:38:56 00:50:05 00:18:28 01:08:34 80
5 SARIĆ Viktor TK Zagreb S 00:12:54 00:39:05 00:51:59 00:17:26 01:09:26 75
6 KARANOVIĆ Bojan TK Dynamic J 00:10:11 00:39:54 00:50:05 00:19:26 01:09:32 70
7 ŠKEVIN Darko TK Zagreb V 00:10:14 00:39:53 00:50:07 00:20:10 01:10:17 65
8 PETKOVIĆ Gordan TK Zrinski Novatec S 00:10:49 00:38:20 00:49:09 00:21:21 01:10:30 60
9 BULIĆ Tin TK Split J 00:10:59 00:40:50 00:51:49 00:18:45 01:10:36 55
10 KOVAČEV Ivan TK Split S 00:12:38 00:39:30 00:52:08 00:19:43 01:11:53 50
11 LATINOVIĆ Srđan TK Split S 00:10:17 00:41:40 00:51:57 00:19:58 01:11:57 48
12 ŠOŠIĆ Ivica TK Zvončac V 00:13:19 00:39:47 00:53:06 00:18:57 01:12:04 46
13 RADELJIĆ Ivica TK Split S 00:15:15 00:38:38 00:53:53 00:18:43 01:12:37 44
14 SUPUR Vedran TK Rudolf Perešin J 00:12:30 00:41:54 00:54:24 00:21:14 01:15:39 42
15 PARAĆ Zlatko TK Split S 00:12:51 00:41:30 00:54:21 00:22:21 01:16:44 40
16 MIJATOVIĆ Tomislav TK Split S 00:14:10 00:40:18 00:54:28 00:23:03 01:17:31 38
17 ŠKARE Davor TK Split V 00:12:39 00:43:59 00:56:38 00:21:27 01:18:06 36
18 TUCAK Branko TK Split V 00:12:18 00:45:19 00:57:37 00:20:41 01:18:19 34
19 TUTA Ivan TK Zadar S 00:13:13 00:44:55 00:58:08 00:20:55 01:19:03 32
20 MANDUŠIĆ Igor individualac S 00:12:58 00:43:06 00:56:04 00:23:02 01:19:06 30
21 SIRUCEK Jaromir individual V 00:12:58 00:41:23 00:54:21 00:24:54 01:19:15 28
22 JAKOVAC Goran TK Swibir V 00:12:29 00:41:05 00:53:34 00:26:16 01:19:51 26
23 VUČEMILOVIĆ Boris TK Split S 00:13:09 00:44:40 00:57:49 00:22:09 01:20:00 24
24 PROSO Damir TK Split S 00:14:25 00:45:11 00:59:36 00:20:40 01:20:17 22
25 KUČIĆ Dario TK Split V 00:13:07 00:47:49 01:00:56 00:21:48 01:22:45 20
26 ŠUŠTIĆ Nataša TK Split S 00:14:05 00:47:13 01:01:18 00:21:26 01:22:45 100
27 SINDIK Kristijan TK Split S 00:15:32 00:46:37 01:02:09 00:21:46 01:23:56 18
28 LUKOVIĆ Mladen TK Split V 00:13:57 00:48:06 01:02:03 00:23:31 01:25:36 16
29 BORASKA Igor TK Split V 00:14:55 00:46:13 01:01:08 00:24:55 01:26:04 14
30 ŠKEVIN Sonja TK Zagreb J 00:11:26 00:49:39 01:01:05 00:25:22 01:26:29 90
31 LOSKOTOVA Danijela individualac S 00:14:18 00:49:16 01:03:34 00:24:27 01:28:02 85
32 LOVRIĆ Ivo TK Zvončac V 00:16:24 00:48:28 01:04:52 00:23:16 01:28:09 12
33 ŠKEVIN Višnja TK Zagreb V 00:17:34 00:47:20 01:04:54 00:23:35 01:28:30 80
34 MAKAJ Romeo TK Split V 00:15:57 00:48:33 01:04:30 00:25:08 01:29:39 10
35 STOIJKOVSKI Dejan individualac V 00:12:38 00:48:34 01:01:12 00:28:53 01:30:06 8
36 ERCEG Vjenceslav individualac S 00:14:53 00:52:54 01:07:47 00:26:25 01:34:14 6
37 PICHLER Teodor TK Varaždin V 00:18:55 00:54:13 01:13:08 00:29:41 01:42:50 4
38 KRAGIĆ MARINIĆ Miroslav TK Zvončac V 00:17:50 00:59:59 01:17:49 00:29:06 01:46:56 2
39 SPINELLI Armando Zadar V 00:22:42 01:05:32 01:28:14 00:28:59 01:57:14 0
40 JELIĆ - MRČELIĆ Gorana TK Split S DNF 0
41 PEZELJ Robert MK Marijan V DNF 0
42 NIMAC Edgar TK Zadar S DNF 0



Rezultati:     super-sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 -- VATROGASCI Š 00:06:24 00:19:48 00:26:12 00:09:23 00:35:36
2 -- ŠTAFETA SLAĐANA Š 00:05:54 00:21:55 00:27:49 00:09:08 00:36:58
3 -- NAS TRI Š 00:08:21 00:19:53 00:28:14 00:09:30 00:37:44
4 GIOVANNINI Marco TC Roma S 00:07:32 00:22:25 00:29:57 00:08:23 00:38:21
5 KOMIĆ Luka TK Split K 00:05:23 00:20:03 00:25:26 00:13:40 00:39:07 100
6 ŠARIĆ Duje TK Split K 00:05:02 00:20:41 00:25:43 00:13:37 00:39:21 90
7 BEDINI Fabio TC Roma S 00:07:39 00:23:23 00:31:02 00:08:41 00:39:44
8 ČARGONJA Dorotea TK Rival MK 00:07:16 00:21:13 00:28:29 00:11:18 00:39:48 100
9 KUČIĆ Zdenka TK Split K 00:07:53 00:20:34 00:28:27 00:12:23 00:40:51 90
10 PANDŽA Leon TK Rival MK 00:07:35 00:21:43 00:29:18 00:12:23 00:41:42 85
11 KATIĆ Vjeko individual S 00:08:22 00:22:40 00:31:02 00:10:58 00:42:02
12 ŠEŠELJA Karla TK Rival MK 00:07:33 00:23:32 00:31:05 00:11:03 00:42:09 85
13 -- RIVAL PRO Š 00:07:28 00:22:16 00:29:44 00:12:46 00:42:31
14 DAMJANOVIĆ Dragana TK Split K 00:05:56 00:22:15 00:28:11 00:14:23 00:42:35 80
15 CECIĆ Josipa TK Split K 00:06:20 00:23:28 00:29:48 00:12:50 00:42:38 75
16 -- MAHERI Š 00:08:14 00:20:05 00:28:19 00:14:55 00:43:14
17 -- ŠTAFETA GRAĐANA Š 00:07:29 00:23:36 00:31:05 00:12:15 00:43:21
18 PETROVIĆ Lucija TK Rival MK 00:07:33 00:23:30 00:31:03 00:12:20 00:43:24 70
19 JAKOVAC Stjepan TK Swibir K 00:06:14 00:22:32 00:28:46 00:14:51 00:43:37 80
20 LUKŠIĆ Srđan individual S 00:05:59 00:26:00 00:31:59 00:13:07 00:45:06
21 STRENJA Leonarda TK Rival MK 00:08:10 00:23:31 00:31:41 00:14:04 00:45:46 65
22 BILIĆ Krešimir individual V 00:08:31 00:26:01 00:34:32 00:11:19 00:45:52
23 ŠPADINA Dino TK Split MK 00:05:46 00:26:34 00:32:20 00:13:32 00:45:53 75
24 PJETER Nua TK Rival MK 00:07:35 00:27:36 00:35:11 00:10:45 00:45:57 70
25 GRUBER Chiara TK Rival MK 00:07:17 00:25:04 00:32:21 00:14:25 00:46:47 60
26 DIVJAK Boris individual S 00:07:51 00:27:33 00:35:24 00:14:22 00:49:47
27 PUVAČA Irina TK Rival MK 00:07:53 00:29:40 00:37:33 00:15:17 00:52:51 55
28 BILIĆ Ivan individualac J 00:09:58 00:28:51 00:38:49 00:14:17 00:53:06
29 -- MJM Š 00:08:51 00:33:44 00:42:35 00:11:17 00:53:53
30 BOROVEC Marija individualac V 00:10:08 00:28:39 00:38:47 00:18:12 00:57:00
31 -- KUMICE Š 00:08:58 00:35:23 00:44:21 00:15:27 00:59:49




JOŠ REZULTATA





NAJAVA

najava