Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
hrvatski    hrvatski
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF CRAOTIA AND TOWN SPLIT
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
PRVENSTVO HRVATSKE
SPLIT, 18. VIII 2012.
english
ITU HTS TKS HFHS   
   

 

Split, 18.08.2012.

14. MARJANSKI ĐIR


David
 
pobjednik
Mateja
 
pobjednica
 
 
 
 
  olimpijski triatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
1,5 km


bicikla
37,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
10 km


konačni
rezultat


1 David RUZSAS Uniqa team Ujbuda Se S1 HUN 00:21:56 01:01:51 01:23:47 00:35:22 01:59:10
2 Matija MEDEN Trisport Kamnik J SLO 00:21:57 01:03:52 01:25:49 00:36:13 02:02:02
3 Matija KRIVEC TK Swibir S1 CRO 00:23:46 01:03:41 01:27:27 00:36:10 02:03:38
4 Eugen JAGUŠT TK Zrinski Novatec J CRO 00:23:27 01:03:57 01:27:24 00:36:27 02:03:51
5 Marin KOCEIĆ TK Split S2 CRO 00:24:11 01:03:07 01:27:18 00:36:45 02:04:04
6 Dejan PATRČEVIĆ TK Zagreb S2 CRO 00:24:15 01:05:01 01:29:16 00:35:05 02:04:22
7 Sašo MEDEN Trisport Kamnik V1 SLO 00:24:56 01:04:21 01:29:17 00:37:17 02:06:34
8 Ivan JAKOVAC TK Swibir J CRO 00:24:54 01:04:12 01:29:06 00:39:01 02:08:08
9 Matea ŠIMIC Trisport Kamnik S SLO 00:23:38 01:08:05 01:31:43 00:39:02 02:10:46
10 Mijo BEBIĆ TK Split S2 CRO 00:25:42 01:03:33 01:29:15 00:41:51 02:11:07
11 Daria PLETIKAPA TK Zrinski Novatec S CRO 00:23:38 01:08:11 01:31:49 00:39:19 02:11:10
12 Matija AVIROVIĆ TK Međimurje J CRO 00:25:44 01:06:06 01:31:50 00:40:05 02:11:56
13 Viktor SARIĆ TK Zagreb S1 CRO 00:27:02 01:04:35 01:31:37 00:40:20 02:11:58
14 Darko ŠKEVIN TK Zagreb V2 CRO 00:24:17 01:05:12 01:29:29 00:43:59 02:13:29
15 Vladimir ŽIC TK Swibir S1 CRO 00:27:00 01:04:32 01:31:32 00:43:08 02:14:41
16 Srđan LATINOVIĆ TK Split S1 CRO 00:23:43 01:05:31 01:29:14 00:45:35 02:14:50
17 Ivan GOBIN TK Zadar S2 CRO 00:27:17 01:10:07 01:37:24 00:39:02 02:16:27
18 Gordan PETKOVIĆ TK Zrinski Novatec S1 CRO 00:27:03 01:04:34 01:31:37 00:45:13 02:16:51
19 Zsofia FORRO Kaposvari AC S HUN 00:25:54 01:12:41 01:38:35 00:40:15 02:18:51
20 Krešimir TIJARDOVIĆ TK Split S1 CRO 00:27:06 01:04:55 01:32:01 00:49:57 02:21:58
21 Bojan NOVAK TK Split S2 CRO 00:27:16 01:11:55 01:39:11 00:43:17 02:22:28
22 Ivica ŠOŠIĆ TK Zvončac V4 CRO 00:33:25 01:07:43 01:41:08 00:43:21 02:24:30
23 Ivan KOVAČEV TK Split S2 CRO 00:31:02 01:09:53 01:40:55 00:44:30 02:25:26
24 Nikola SMOLJENOVIĆ TK Zvončac S1 CRO 00:30:08 01:12:49 01:42:57 00:42:31 02:25:29
25 Josip MLADIN ŽIVKOV TK Zrinski Novatec V2 CRO 00:28:35 01:12:50 01:41:25 00:46:18 02:27:44
26 Luka MIČANOVIĆ TK Petrinja S1 CRO 00:27:25 01:11:51 01:39:16 00:49:31 02:28:48
27 Nataša ŠUSTIĆ TK Split S CRO 00:32:58 01:13:47 01:46:45 00:43:29 02:30:15
28 Deni DUMANIĆ TK Split V2 CRO 00:36:53 01:09:33 01:46:26 00:44:59 02:31:26
29 Nikola VUČEMILOVIĆ TK Split S2 CRO 00:30:44 01:14:10 01:44:54 00:46:42 02:31:37
30 Frane ŠIŽGORIĆ TK Zrinski Novatec S1 CRO 00:30:04 01:17:18 01:47:22 00:45:04 02:32:27
31 Davor DAMJANOVIĆ TK Petrinja S2 CRO 00:32:37 01:12:28 01:45:05 00:47:44 02:32:50
32 Igor MANDUŠIĆ TK Split S2 CRO 00:30:12 01:14:08 01:44:20 00:49:03 02:33:24
33 Hrvoje TURČIĆ TK Rudolf Perešin S1 CRO 00:28:33 01:15:04 01:43:37 00:50:39 02:34:16
34 Ivan TUTA TK Zadar S2 CRO 00:33:51 01:12:41 01:46:32 00:48:09 02:34:43
35 Kristina ŠKEVIN TK Swibir S CRO 00:30:27 01:18:24 01:48:51 00:47:22 02:36:13
36 Boris VUČEMILOVIĆ TK Split V1 CRO 00:30:19 01:17:46 01:48:05 00:48:43 02:36:49
37 Giancarlo LANCIAPRIM Abruzzo inuit triatlon V4 ITA 00:30:47 01:18:54 01:49:41 00:47:27 02:37:09
38 Davor PAVIČIĆ TK Petrinja V1 CRO 00:35:29 01:17:34 01:53:03 00:49:25 02:42:29
39 Mićo DUSPARA TK 042 V2 CRO 00:40:06 01:17:34 01:57:40 00:46:33 02:44:14
40 Adreinn FENTOS Kaposvari AC S HUN 00:34:39 01:20:47 01:55:26 00:49:22 02:44:49
41 Jurica CVJETKO TK Zagreb S1 CRO 00:32:19 01:20:46 01:53:05 00:52:46 02:45:52
42 Vjeran FRIŠČIĆ TK 042 V2 CRO 00:33:59 01:20:41 01:54:40 00:51:24 02:46:05
43 Zvonimir CHYTIL TK Međimurje V4 CRO 00:40:23 01:19:50 02:00:13 00:46:29 02:46:42
44 Miljenko POLIĆ individual S1 CRO 00:37:21 01:22:11 01:59:32 00:49:08 02:48:40
45 Mladen LUKOVIĆ TK Split V2 CRO 00:33:11 01:23:40 01:56:51 00:51:53 02:48:46
46 Refik RAMIĆ TK Split J BiH 00:37:18 01:22:20 01:59:38 00:51:04 02:50:44
47 Mirsad MEMIĆ TK Zagreb S2 CRO 00:44:22 01:17:22 02:01:44 00:49:49 02:51:33
48 Ivana SVETIĆ TK Swibir S CRO 00:40:04 01:27:04 02:07:08 00:44:57 02:52:06
49 Boris KORAČAK individual S2 CRO 00:37:45 01:26:22 02:04:07 00:48:20 02:52:28
50 Davor ŠKARE TK Split V3 CRO 00:30:19 01:24:29 01:54:48 00:58:11 02:52:59
51 Mijo ŠPAR individual S1 CRO 00:37:59 01:23:15 02:01:14 00:51:49 02:53:04
52 Filip JOSIPOVIĆ TK Pula V2 CRO 00:36:23 01:24:16 02:00:39 00:54:06 02:54:46
53 Hrvoje ĐURIŠEVIĆ individual S2 CRO 00:37:55 01:19:42 01:57:37 00:57:25 02:55:04
54 Romeo MAKAJ TK Split V3 CRO 00:37:41 01:21:56 01:59:37 00:55:26 02:55:04
55 Zoran ŽUPANOVIĆ individual S1 CRO 00:38:12 01:23:03 02:01:15 00:54:11 02:55:27
56 Edgar NIMAC TK Zadar S1 CRO 00:28:33 01:33:45 02:02:18 00:53:32 02:55:51
57 Marko BUŽANČIĆ individual S1 CRO 00:36:20 01:27:48 02:04:08 00:52:06 02:56:15
58 Ante VUKO TK Split S2 CRO 00:35:00 01:30:16 02:05:16 00:52:51 02:58:08
59 Zvonimir ĆEPIĆ TK Triton S2 CRO 00:30:02 01:29:33 01:59:35 00:59:31 02:59:07
60 Dean POPOVIĆ TK Zagreb S2 CRO 00:40:49 01:19:42 02:00:31 01:00:41 03:01:13
61 Milivoj BERAĆ individual S2 CRO 00:34:56 01:34:35 02:09:31 01:01:31 03:11:03
62 Željko ŽIC-SOLIS TK Rival V3 CRO 00:37:42 01:31:53 02:09:35 01:02:51 03:12:27
63 Silvio AMIŽIĆ individual V1 CRO 00:40:32 01:37:10 02:17:42 01:01:47 03:19:30
64 Teodor PICHLER TK Varaždin V5 CRO 00:44:08 01:35:04 02:19:12 01:14:03 03:33:16
65 Mario KASOVIĆ TK Zrinski Novatec V1 CRO DNF
66 Robert PEZELJ TK Split V2 CRO DNF
67 Tea MILOŠ TK Pula J CRO DNF
68 Martin PAPIŠTA TK Zagreb S1 CRO DNF
69 Luka KONČURAT TK Triton S2 CRO DNF





    super-sprint triatlon:   kadeti
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
375 m


bicikla
7,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


1 Jan JOSIPOVIĆ TK Pula K CRO 00:05:38 00:14:58 0:20:36 00:09:00 00:29:37
2 Luka PALISKA TK Pula K CRO 00:05:39 00:14:54 0:20:33 00:09:57 00:30:31
3 Josip ŽIVKOVIĆ TK Zrinski Novatec K CRO 00:05:21 00:15:16 0:20:37 00:10:03 00:30:41
4 Maksim MARINOV TK Zagreb K CRO 00:05:53 00:16:18 0:22:11 00:09:51 00:32:04
5 Duje MARIĆ TK Pula K CRO 00:05:52 00:16:30 0:22:22 00:11:33 00:33:56
6 Leon PANDŽA TK Rival K CRO 00:06:32 00:16:47 0:23:19 00:10:45 00:34:06
7 Ela VUČEMILOVIĆ TK Split K CRO 00:05:28 00:17:02 0:22:30 00:12:13 00:34:44
8 Chiara PERUŠKO TK Pula K CRO 00:06:54 00:16:51 0:23:45 00:11:10 00:34:55
9 Karla ŠEŠELJA TK Rival K CRO 00:07:03 00:16:58 0:24:01 00:11:28 00:35:31
10 Zara BAKOVIĆ TK Zrinski Novatec MK CRO 00:06:59 00:17:18 0:24:17 00:11:22 00:35:40
11 Dorotea ČARGONJA TK Rival MK CRO 00:07:06 00:16:19 0:23:25 00:12:19 00:35:45
12 Leonarda STRENJA TK Rival MK CRO 00:07:00 00:17:02 0:24:02 00:12:10 00:36:13
13 Lucija PETROVIĆ TK Rival K CRO 00:07:09 00:17:47 0:24:56 00:11:37 00:36:34
14 Dora GRGORINIĆ TK Pula K CRO 00:06:52 00:17:57 0:24:49 00:13:09 00:37:59
15 Chiara GRUBER TK Rival MK CRO 00:06:49 00:17:15 0:24:04 00:13:59 00:38:04
16 Sven LAZIĆ TK Zrinski Novatec K CRO 00:07:33 00:16:52 0:24:25 00:13:44 00:38:10
17 Dora KOMIĆ TK Split MK CRO 00:06:28 00:19:07 0:25:35 00:12:37 00:38:13
18 Zdenka KUČIĆ TK Split K CRO 00:07:45 00:17:37 0:25:22 00:12:53 00:38:16
19 Rene ZBAŠNIK TK Rival MK CRO 00:07:40 00:18:52 0:26:32 00:11:56 00:38:29
20 Pjeter NUA TK Rival MK CRO 00:07:35 00:19:31 0:27:06 00:12:03 00:39:10
21 Matteo MOČNIK TK Pula K CRO 00:06:52 00:20:15 0:27:07 00:12:05 00:39:13
22 Ira VUKOVIĆ TK Rival MK CRO 00:07:26 00:21:02 0:28:28 00:10:48 00:39:17
23 Marina MANDUŠIĆ TK Split K CRO 00:08:39 00:17:29 0:26:08 00:13:41 00:39:50
24 Josipa CECIĆ VIDOŠ TK Split K CRO 00:07:02 00:19:08 0:26:10 00:13:54 00:40:05
25 Filip CVIJETIĆ TK Rival MK CRO 00:07:49 00:19:17 0:27:06 00:13:02 00:40:09
26 Nika BEGIĆ TK Rival K CRO 00:06:40 00:20:01 0:26:41 00:13:37 00:40:18
27 Lea ŠEŠELJA TK Rival MK CRO 00:07:52 00:20:37 0:28:29 00:12:19 00:40:49
28 Ida VUKOVIĆ TK Rival MK CRO 00:07:30 00:21:02 0:28:32 00:12:22 00:40:55
29 Irina PUVAČA TK Rival MK CRO 00:07:39 00:20:58 0:28:37 00:14:29 00:43:07
30 Marko PALISKA TK Pula MK CRO 00:08:07 00:22:43 0:30:50 00:15:12 00:46:02
31 Karlo POLIĆ TK Pula MK CRO 00:07:47 00:22:32 0:30:19 00:16:03 00:46:24
32 Marin TOKIĆ TK Zagreb K CRO DNF





    super-sprint triatlon:    juniori, seniori, veterani
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
375 m


bicikla
7,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


1 Toni ELEZOVIĆ TK Split J CRO 00:05:29 00:14:35 0:20:04 00:09:25 00:29:29
2 Tin BULIĆ TK Split MJ CRO 00:05:49 00:15:00 0:20:49 00:08:53 00:29:43
3 Luka KOMIĆ TK Split MJ CRO 00:05:51 00:14:55 0:20:46 00:10:17 00:31:04
4 Matija DRLJANOVČAN TK Zrinski Novatec MJ CRO 00:06:40 00:14:55 0:21:35 00:09:47 00:31:23
5 Filip LAZIĆ TK Split MJ CRO 00:06:18 00:15:31 0:21:49 00:09:33 00:31:24
6 Roko ŠKIBOLA TK Zadar J CRO 00:06:35 00:16:27 0:23:02 00:08:24 00:31:27
7 Josip MALEŠ TK Split J CRO 00:05:46 00:16:31 0:22:17 00:09:31 00:31:49
8 Lovro BOROVEC TK Rudolf Perešin J CRO 00:06:44 00:15:29 0:22:13 00:10:26 00:32:40
9 Vedran SUPUR TK Rudolf Perešin S CRO 00:06:38 00:15:38 0:22:16 00:10:27 00:32:45
10 Karlo SUŠILOVIĆ TK Split MJ CRO 00:07:46 00:16:11 0:23:57 00:09:44 00:33:43
11 Branko TUCAK TK Split V CRO 00:06:55 00:17:03 0:23:58 00:10:02 00:34:01
12 Karlo VUKIĆ TK Zadar S CRO 00:06:02 00:17:14 0:23:16 00:10:57 00:34:14
13 Goran JAKOVAC TK Swibir V CRO 00:06:59 00:16:38 0:23:37 00:10:56 00:34:34
14 Perina ŠILJEG TK Zrinski Novatec MJ CRO 00:05:34 00:17:16 0:22:50 00:11:48 00:34:39
15 Ante KLANAC TK Zadar J CRO 00:07:30 00:16:15 0:23:45 00:11:10 00:34:56
16 Antonio PERŠINOVIĆ BK Đurđevac S CRO 00:06:59 00:17:40 0:24:39 00:10:51 00:35:31
17 Marino JUKIĆ individual MJ CRO 00:09:09 00:16:21 0:25:30 00:10:11 00:35:43
18 Toni KOŠNJAK TK Split S CRO 00:07:44 00:17:13 0:24:57 00:10:48 00:35:46
19 Hrvoje RADELJIĆ AK Solin S CRO 00:08:10 00:18:41 0:26:51 00:09:52 00:36:44
20 Ante BEBIĆ individual S CRO 00:06:50 00:19:20 0:26:10 00:10:35 00:36:45
21 Martin ŠTEFAN BK Đurđevac MJ CRO 00:07:48 00:17:40 0:25:28 00:11:38 00:37:06
22 Ivana ALJINOVIĆ PK POŠK MJ CRO 00:05:29 00:21:00 0:26:29 00:11:08 00:37:38
23 Damir BILANDŽIĆ TK Split V CRO 00:08:06 00:19:56 0:28:02 00:11:44 00:39:47
24 Stipe BRNIČEVIĆ TK Split V CRO 00:07:09 00:20:52 0:28:01 00:12:03 00:40:05
25 Vinko ŠEŠELJA TK Rival V CRO 00:08:23 00:20:07 0:28:30 00:13:28 00:41:59
26 Joško BAŠIĆ TK Split S CRO 00:07:41 00:20:46 0:28:27 00:13:49 00:42:17
27 Slobodan GIZDIĆ Individual V CRO 00:08:54 00:22:38 0:31:32 00:13:52 00:45:26
28 Kolja KORAČAK individual S CRO 00:09:25 00:22:39 0:32:04 00:13:41 00:45:45
29 Maja MIKELIĆ MK Marjan S CRO 00:10:08 00:26:40 0:36:48 00:11:39 00:48:27
30 Marijan RADELJIĆ AK Solin V CRO 00:11:34 00:22:29 0:34:03 00:14:49 00:48:53
31 Katarzyna VUČEMILOV individual S POL 00:10:07 00:23:46 0:33:53 00:15:17 00:49:10
32 Ivana PAVLOVIĆ individual S CRO 00:10:31 00:27:50 0:38:21 00:17:25 00:55:47
33 Bruno GIZDIĆ Individual S CRO 00:07:22 00:30:51 0:38:13 00:18:12 00:56:26





    aquatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
150 m


trčanje
600 m


konačni
rezultat


1 Ivan VUČEMILOVIĆ TK Split AQ 11-12 god CRO 00:05:52
2 Karlo IVANUŠIĆ PK POŠK AQ 11-12 god CRO 00:06:05
3 Anica PERIĆ AQ 13-14 god CRO 00:06:07
4 Lovre BEGOVIĆ Individual AQ 13-14 god CRO 00:06:14
5 Marin MOGIĆ AQ 13-14 god CRO 00:06:22
6 Toni LJUBIĆ PK POŠK AQ 11-12 god CRO 00:06:30
7 Ivan IVANUŠIĆ AQ 13-14 god CRO 00:06:40
8 Melani JOVANOV TK Pula AQ 11-12 god CRO 00:06:41
9 Ana LJUBIĆ PK POŠK AQ 13-14 god CRO 00:06:47
10 Petra KOCEIĆ Grdelin AQ 9-10 god CRO 00:06:49
11 Marco VELIČKOVIĆ TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:06:59
12 Ivana PRIZMIĆ Individual AQ 9-10 god CRO 00:07:05
13 Antonija BULIČIĆ Individual AQ 11-12 god CRO 00:07:11
14 Emma FORNAŽAR TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:07:15
15 Adrijan LUNKO TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:07:15
16 Juraj TOPIĆ TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:07:21
17 Alja ERJAVEC TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:07:22
18 Duje TOPIĆ Individual AQ 11-12 god CRO 00:07:58
19 Matija JAKOVAC TK Swibir AQ 9-10 god CRO 00:08:10
20 Gioia GRUBER TK Rival AQ 9-10 god CRO 00:08:10
21 Manuel MOČNIK TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:08:24
22 Roko TOMAS VK Mornar - Brodospas AQ 11-12 god CRO 00:08:36
23 Leonarda PAVLIN TK Pula AQ 9-10 god CRO 00:08:36
24 Luka KUČIĆ TK Split AQ 11-12 god CRO 00:10:00
25 Dora BAŠIĆ individual AQ 13-14 god CRO 00:10:22
26 Luka RADANOVIĆ Individual AQ do 8 god CRO 00:11:30
27 Tedi VELIČKOVIĆ Individual AQ do 8 god CRO 00:12:50
28 Marija IVANČEVIĆ Individual AQ 9-10 god CRO 00:13:56
29 Lovre IVANČEVIĆ individual AQ do 8 god CRO 00:13:57
30 Iva SINDIK TK Tivat AQ do 8 god MNE 00:14:20
31 Kristijan SINDIK TK Tivat AQ Ostali MNE 00:14:20








JOŠ REZULTATA


 






 
sponzori