Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
hrvatski    engleski
 
 
 
 
 
 
 
 
  Foto albumi
 
Aquatlon i supersprint
 
Infozona
 
 
 
  Iz medija - članci
 
Adventure sport portal
 
3 Sporta
 
Spliteam
 
 
 
 
 
 
 
  Putovanje i smještaj
 
putne informacija
 
 
 
  Ostala događanja
 
satnica događanja
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO SPLITA I KUP HRVATSKE U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF TOWN SPLIT AND CROATIAN CUP
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
KUP HRVATSKE
SPLIT, 31. VIII 2013.
english
ITU HTS TKS HFHS   
        Do početka utrke ima još          Time until Start of the Race.

 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 30.08.



Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Silvio Amižić TK Split CRO M 1970 OL
2 Srđan Latinović TK Split CRO M 1988 OL
3 Ivan Kovačev TK Split CRO M 1977 OL
4 Josipa Cecić Vidos TK Split CRO Ž 1997 SST
5 Mario Grgat TK Split CRO M 1974 OL
6 Mislav Sutalo ind CRO M 1970 OL
7 Branko Tucak TK Split CRO x x OL-štafeta
8 Marijan Radeljic TK Zvončac CRO M 1956 OL
9 Daniela Loskotová LABE TRI CLUB CZE Ž 1976 OL
10 Jaromír Sirůček LABE TRI CLUB CZE M 1962 OL
11 Jurica Cvjetko TK Zageb CRO M 1984 OL
12 Ana Aljinović TK Split CRO Ž 1980 OL
13 Davor Škare TK Split CRO M 1958 OL
14 Krešimir Tijardović TK Split CRO x x OL-štafeta
15 Mladen Luković TK Split CRO M 1964 OL
16 Mijo Bebić TK Split CRO M 1978 OL
17 Damir Proso TK Split CRO M 1973 OL
18 Deni Dumanić TK Split CRO M 1967 OL
19 Dario Kučić TK Split CRO M 1965 OL
20 Robert Rickman Oxford Tri GBR M 1957 SST
21 Milan Popivoda DIF BIKE MNE M x OL-štafeta
22 Renato Pilipović TK Zadar CRO M 1973 SST
23 Edgar Nimac TK Zadar CRO M 1985 OL
24 Martina Ilijanić TK Swibir CRO Ž 1983 OL
25 Ante Klanac TK Zadar CRO M 1994 OL
26 Goran Daničić TK Herceg Novi MNE M 1984 OL
27 Dora Komić TK Split CRO Ž 2002 SST
28 Luka Komić TK Split CRO M 1996 SST
29 Milivoj Berač ind CRO M 1977 OL
30 Luka Čupić TK Herceg Novi MNE M 1988 OL
31 Dragan Jovanović PK Vjeverica Kotor MNE M 1977 OL
32 Mario Stjepan Sikić TK Petrinja CRO M 1971 OL
33 Hrvoje Radeljić TK Zvončac CRO M 1986 OL
34 Karlo Ivanušić PK Pošk CRO M 2000 AQ
35 Josip Zivković TK Zrinski Novatec CRO M 1998 SST
36 Goran Perica ind CRO M 1978 OL
37 Predrag Petrović TK Herceg Novi MNE M 1981 OL
38 Dragiša Mladenović TK Zajecar SRB M 1966 OL
39 Diana Vrdoljak TK Split CRO Ž 1984 OL
40 Petra Koceić TK Split CRO Ž 2002 AQ
41 Filip Krgović ind MNE M 1989 OL
42 David Ruzsas Uniqa HUN M 1987 OL
43 Eszter Dudas Uniqa HUN Ž 1992 OL
44 Damian Fernandez TK Split ESP M 1979 OL
45 Ivo Lovrić TK Zvončac CRO M 1956 OL
46 Goran Čuljak ind CRO M 1969 OL
47 Zoran Zupanović TK Bijeli Bizoni CRO M 1984 OL
48 Marko Goljak ind CRO M 1972 OL
49 Josip Grepo ind CRO M 1981 OL
50 Dušan Milošević ind MNE M 1984 OL
51 Luka Čupić TK Herceg Novi MNE M 1988 OL
52 Pedja Petrović TK Herceg Novi MNE M 1982 OL
53 Niko Belak ind CRO M 1981 OL
54 Dino Belakusić ind CRO M 1980 OL
55 Jazavci TK Split CRO x x OL-štafeta
56 Ante Vuko TK Split CRO M 1974 OL
57 Aishling Mc Carthy ind IRL Ž 1980 SST
58 Bojan Dolić ind CRO M 1984 SST
59 Robert Pezelj TK Split CRO M 1967 OL
60 Toni Kosnjak TK Split CRO M 1976 OL
61 Martin Papista TK Zagreb CRO M 1991 OL
62 Nikola Smoljenović TK Zvončac CRO M 1992 OL
63 Ivica Sosić TK Zvončac CRO M 1956 OL
64 Ivan Mihalj TK Bijeli Bizoni CRO M 1982 OL
65 Manuela Stefančić TK Rival CRO Ž 1987 OL
66 Refik Ramić TK Split BIH M 1994 OL
67 Ivica Vranković ind CRO M 1980 OL
68 Ivan Spanjić ind CRO M 1980 SST
69 Miljenko Dvornik ind CRO M 1983 OL
70 Hrvoje Đurisević ind CRO M 1978 OL
71 Hrvoje Đurisević BK Đurđevac CRO M 1978 OL
72 Martin Stefan BK Đurđevac CRO M 1996 SST
73 Antonio Persinović BK Đurđevac CRO M 1997 SST
74 Matija Meden Trisport Kamnik SLO M 1993 OL
75 Saso Meden Trisport Kamnik SLO M 1968 OL
76 roko šango TK Zadar CRO M 2004 AQ
77 Patrik Pilipović TK Zadar CRO M 2001 AQ
78 Dino Elezović Individual CRO x x OL-štafeta
79 milivoj berac individual CRO M 1977 OL
80 Ivan Tuta TK Zadar CRO M 1980 OL
81 Daria Pletikapa Zrinski Novatec CRO Ž 1988 OL
82 Gordan Petković Zrinski Novatec CRO M 1985 OL
83 Eugen Jagušt Zrinski Novatec CRO M 1994 OL
84 Siniša Pezelj Triatlon klub Zadar CRO M 1970 OL
85 Luka Končurat TK Triton CRO M 1982. OL
86 Toni Kosnjak Tk Split CRO M 1976 OL
87 Perina Šiljeg Zrinski Novatec CRO Ž 1996. SST
88 Zara Baković Zrinski Novatec CRO Ž 2001. SST
89 Sven Lazić Zrinski Novatec CRO M 1998. SST
90 Leon Pandža TK RIVAL CRO M 1999 SST
91 Lea Šešelja TK RIVAL CRO Ž 2001 SST
92 Karla Šešelja TK RIVAL CRO Ž 1999 SST
93 Lucija Petrović TK RIVAL CRO Ž 1999 SST
94 Chiara Peruško TK PULA CRO Ž 1999 SST
95 Dorotea Čargonja TK RIVAL CRO Ž 2000 SST
96 Pjeter Nua TK RIVAL CRO M 2000 SST
97 Leonarda Strenja TK Rival CRO Ž 2000. SST
98 Ivan Vuletić Rival CRO M 2002 SST
99 Sara Elezović TK Split CRO Ž 1989 SST
100 Josipa Vuletić Rival CRO Ž 2002 SST
101 Damir Pavić TK Split CRO M 1980 OL
102 Ante Bebić individual CRO M 1984 OL
103 Marija Dubičanec TK Petrinja CRO Ž 1991 SST
104 Josip Maleš TK Split CRO M 1994 OL
105 Dr. Adrienn Fentős MG Produkt Kaposvari AC HUN M 1977 OL
106 Zsofia Forro MG Produkt Kaposvari AC HUN Ž 1984 OL
107 Matija Lukina TK Rudolf Perešin CRO M 1987 OL
108 Iva Sindik TK Tivat MNE Ž 2009 AQ
109 Kristijan Sindik TK Tivat MNE M 1975 OL
110 Damir Bilandžić TK Split CRO M 1967 SST
111 Ante Vučemilović Individual CRO M 1969 SST
112 Dino Špadina TK Split CRO M 2000 SST
113 Aishling Mc Carthy Individual IRL M 1980 SST
114 Bojan Dodić Individual CRO M 1984 SST
115 Martin Stefan Individual CRO M 1996 SST
116 Draško Vujović TK Split CRO M 1959 OL
117 Marino Čosić Individual CRO M 2001 AQ
118 Tina Vrdoljak TK Split CRO Ž 1983 OL
119 Aleksandar Grah TK Albona Extreme CRO M 1981 OL
120 Denis Sketako SD Posavje SLO M 1988 OL
121 Marin Aljinović TK Split CRO M 1975 SST
122 Igor Mandušić TK Split CRO M 1974 OL
123 Luka Jukić TK Split CRO M 1998 SST
124 Nataša Šustić TK Split CRO Ž 1987 OL
125 Ivan Bekavac Individual CRO M 2004 AQ
126 Ante Ćurković Individual CRO M 2003 AQ
127 Mihael Zelić Individual CRO M 2000 AQ
128 Slaven Jurić Individual CRO M 2004 AQ
129 Josipa Jurić Individual CRO Ž 2007 AQ
130 Isabela Marina Mišetić Individual CRO Ž 2002 AQ
131 Lara Paović Individual CRO Ž 2004 AQ
132 Laura Paović Individual CRO Ž 2003 AQ
133 Antonio Čabalj Individual CRO M 2003 AQ
134 Luka Čabalj Individual CRO M 2005 AQ
135 Bijeli Bizoni Individual CRO x x OL-štafeta
136 Novak Djinovic DIF BIKE MNE M 1985 OL-štafeta
137 Milan Popivoda DIF BIKE MNE M 1985 OL-štafeta
138 Roko Jukić HVK Gusar CRO M 2002 AQ
139 Anica Perić POŠK CRO Ž 1999 AQ
140 Manuela Stefanić TK Rival CRO Ž 1997 SST
141 Dejan Patrčević TK Zagreb CRO M 1975 OL
142 Roko Škibola Tk Zadar CRO M 1994. OL
143 Romeo Makaj TK Split CRO M 1958 OL
144 Borna Mihoci Zrinski Novatec CRO M 1998. SST
145 Denis Pleše TK 042 Varaždin CRO M 1998. SST
146 Matko Medak individual CRO M 1973 SST
147 Jure Bučević TK Split CRO M 1980 OL
148 Mihael Sikić OPG Sikić CRO M 1974 OL
149 Doris Kurelić Tk Rab CRO Ž 2006 AQ
150 Ema Jureša Tk Rab CRO Ž 2003 AQ
151 Angelina Mia Peran Tk Rab CRO Ž 2004 AQ
152 Josip Perkić Tk Rab CRO M 2000 AQ
153 Luka Šimičić TK Rab CRO M 2003 AQ
154 Duje Štokić TK Rab CRO M 2004 AQ
155 Karlo Matušan TK Rab CRO M 2001 AQ
156 Dennis Madden DuTri USA M 1982 OL
157 Benjamin Balser TK Frankfurt GER M 1984 OL
158 Riccardo Kuhar TK Split CRO M 1976 OL
159 Filip Sinovcic individual CRO x x OL-štafeta
 
















 
sponzori