Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
hrvatski    engleski
 
 
 
 
 
 
 
 
  Foto albumi
 
Aquatlon i supersprint
 
Infozona
 
 
 
  Iz medija - članci
 
Adventure sport portal
 
3 Sporta
 
Spliteam
 
 
 
 
 
 
 
  Putovanje i smještaj
 
putne informacija
 
 
 
  Ostala događanja
 
satnica događanja
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF CRAOTIA AND TOWN SPLIT
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
KUP HRVATSKE
SPLIT, 31. VIII 2013.
english
ITU HTS TKS HFHS   
   

 

Split, 31.08.2013.

15. MARJANSKI ĐIR


David
 
pobjednik
Daria
 
pobjednica
 
 
 
 
  olimpijski triatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Plivanje
1,5 km


bicikla
37,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
10 km


konačni
rezultat


1 BAJAI Peter Mogyi triatlon S2
0:19:23
1:03:17 1:22:40 0:34:23 1:57:06
2 RUZSAS David Individual S1
0:19:20
1:03:16 1:22:36 0:35:33 1:58:13
3 MEDEN Matija Individual S1
0:19:39
1:03:58 1:23:37 0:35:34 1:59:14
4 PETKOVIĆ Gordan TK Zrinski Novatec S1
0:22:44
1:02:16 1:25:00 0:34:50 1:59:49
5 PATRČEVIĆ Dejan TK Zagreb S2
0:21:30
1:03:38 1:25:08 0:35:40 2:00:47
6 JAZAVCI Št
0:19:30
1:05:45 1:25:15 0:36:01 2:01:18
7 JAGUŠT Eugen TK Zrinski Novatec J
0:20:33
1:04:34 1:25:07 0:37:23 2:02:32
8 MEDEN Sašo Individual V2
0:22:34
1:02:34 1:25:08 0:37:43 2:02:53
9 PAPIŠTA Martin TK Zagreb S1
0:19:42
1:05:28 1:25:10 0:39:51 2:05:04
10 < PLETIKAPA Daria TK Zrinski Novatec S 1
0:19:43
1:08:31 1:28:14 0:39:00 2:07:16
11 LATINOVIĆ Srđan TK Split S1
0:21:12
1:04:03 1:25:15 0:44:58 2:10:15
12 SKETAKO Denis Individual S1
0:26:25
1:05:29 1:31:54 0:38:37 2:10:33
13 KOVAČEV Ivan TK Split S2
0:25:12
1:04:14 1:29:26 0:41:28 2:10:54
14 DIF BIKE 1 Št
0:24:38
1:08:39 1:33:17 0:38:39 2:11:59
15 KUHAR Riccardo TK Split S2
0:25:09
1:04:20 1:29:29 0:42:36 2:12:07
16 DUDAS Eszter Individual S 1
0:21:28
1:11:27 1:32:55 0:40:31 2:13:28
17 GRAH Aleksandar TK Albona Extreme S2
0:24:46
1:08:01 1:32:47 0:42:36 2:15:24
18 TUTA Ivan TK Zadar S2
0:27:41
1:06:28 1:34:09 0:41:28 2:15:40
19 SMOLJENOVIĆ Nikola TK Zvončac S1
0:26:06
1:07:41 1:33:47 0:42:38 2:16:27
20 BIJELI BIZONI Št
0:28:16
1:05:54 1:34:10 0:42:33 2:16:46
21 VUKO Ante TK Split S2
0:26:24
1:07:56 1:34:20 0:43:37 2:17:59
22 PEZELJ Robert TK Split V2
0:26:22
1:08:00 1:34:22 0:43:43 2:18:07
23 FORRO Zsofia Individual S 1
0:23:00
1:12:51 1:35:51 0:42:55 2:18:49
24 TRI D Št
0:31:38
1:10:22 1:42:00 0:37:09 2:19:11
25 KOŠNJAK Toni TK Split S2
0:26:45
1:07:44 1:34:29 0:44:54 2:19:24
26 KLANAC Ante TK Zadar J
0:27:41
1:06:32 1:34:13 0:45:48 2:20:03
27 MALEŠ Josip TK Split J
0:23:08
1:11:14 1:34:22 0:46:47 2:21:11
28 SIRUČEK Jaromir Individual V3
0:27:13
1:07:19 1:34:32 0:47:31 2:22:05
29 MANDUŠIĆ Igor TK Split S2
0:26:23
1:08:12 1:34:35 0:48:34 2:23:11
30 VRDOLJAK Diana TK Split S 1
0:23:57
1:13:32 1:37:29 0:46:03 2:23:34
31 DIF BIKE 2 Št
0:31:01
1:15:27 1:46:28 0:37:22 2:23:52
32 ŠKIBOLA Roko TK Zadar J
0:27:25
1:14:33 1:41:58 0:42:32 2:24:32
33 ČUPIĆ Luka Individual S1
0:27:41
1:12:00 1:39:41 0:45:49 2:25:31
34 ILIJANIĆ Martina TK Swibir S 2
0:27:47
1:15:15 1:43:02 0:44:14 2:27:17
35 ŠOŠIĆ Ivica TK Zvončac V4
0:29:27
1:09:37 1:39:04 0:49:24 2:28:30
36 KUČIĆ Dario TK Split V2
0:27:39
1:15:40 1:43:19 0:45:12 2:28:33
37 ŠIKIĆ Mario Stjepan TK Petrinja V1
0:24:31
1:10:00 1:34:31 0:54:26 2:28:59
38 ŽUPANOVIĆ Zoran Individual S1
0:28:07
1:12:09 1:40:16 0:48:42 2:29:01
39 FERNANDEZ Damian Individual S2
0:28:14
1:17:28 1:45:42 0:44:51 2:30:35
40 BUČEVIĆ Jure Individual S2
0:30:55
1:15:06 1:46:01 0:46:04 2:32:07
41 ŠKARE Davor TK Split V4
0:27:35
1:14:19 1:41:54 0:50:25 2:32:21
42 PERICA Goran Individual S2
0:23:07
1:26:17 1:49:24 0:46:00 2:35:27
43 BERAČ Milivoj Individual S2
0:27:31
1:18:48 1:46:19 0:50:00 2:36:20
44 NIMAC Edgar TK Zadar S1
0:24:43
1:20:29 1:45:12 0:51:42 2:36:56
45 BELAK Niko Individual S2
0:34:14
1:16:25 1:50:39 0:46:29 2:37:09
46 GRGAT Mario Individual S2
0:28:06
1:24:47 1:52:53 0:44:55 2:37:50
47 AMIŽIĆ Silvio Individual V1
0:31:49
1:22:57 1:54:46 0:45:09 2:39:58
48 RAMIĆ Refik TK Split J
0:33:40
1:09:37 1:43:17 0:57:48 2:41:06
49 ALJINOVIĆ Ana TK Split S 2
0:32:04
1:20:08 1:52:12 0:48:52 2:41:06
50 FENTOS Adrienn Individual S 2
0:31:08
1:18:45 1:49:53 0:51:16 2:41:10
51 MADDEN Dennis Du3 S2
0:31:22
1:19:10 1:50:32 0:52:12 2:42:46
52 PETROVIĆ Predrag Individual S2
0:27:40
1:20:54 1:48:34 0:55:19 2:43:55
53 MAKAJ Romeo TK Split V4
0:31:57
1:18:15 1:50:12 0:54:01 2:44:15
54 BELAKUSIĆ Dino Individual S2
0:29:07
1:20:11 1:49:18 0:56:24 2:45:44
55 GREPO Josip Individual S2
0:31:16
1:17:27 1:48:43 0:57:03 2:45:47
56 KRGOVIĆ Filip Individual S1
0:34:16
1:10:24 1:44:40 1:01:44 2:46:26
57 LUKOVIĆ Mladen TK Split V2
0:31:06
1:22:59 1:54:05 0:53:06 2:47:13
58 ĐURIŠEVIĆ Hrvoje Individual S2
0:33:53
1:16:39 1:50:32 0:56:46 2:47:20
59 LOVRIĆ Ivo TK Zvončac V4
0:35:44
1:19:17 1:55:01 0:52:22 2:47:25
60 MIHALJ Ivan Individual S2
0:30:54
1:20:08 1:51:02 0:56:59 2:48:02
61 SINDIK Kristijan TK Split S2
0:39:35
1:22:19 2:01:54 0:48:32 2:50:28
62 ŠIKIĆ Mihael Individual S2
0:29:35
1:30:55 2:00:30 0:50:39 2:51:10
63 VUJOVIĆ Draško TK Split V3
0:30:26
1:25:39 1:56:05 0:56:30 2:52:37
64 KRSTIĆ Emilijo TK Zadar V2
0:31:42
1:19:21 1:51:03 1:01:34 2:52:40
65 BEBIĆ Ante Individual S1
0:24:20
1:14:30 1:38:50 1:14:40 2:53:33
66 VRANKOVIĆ Ivica Individual S2
0:27:34
1:25:04 1:52:38 1:02:38 2:55:18
67 DANIČIĆ Goran Individual S1
0:35:08
1:25:12 2:00:20 0:56:43 2:57:06
68 RADELJIĆ Hrvoje TK Zvončac S1
0:31:48
1:35:36 2:07:24 0:54:05 3:01:30
69 PEZELJ Siniša TK Zadar V1
0:27:39
1:26:55 1:54:34 1:07:15 3:01:50
70 PAVIĆ Damir Individual S2
0:30:30
1:31:55 2:02:25 1:01:26 3:03:53
71 DUBIČANAC Marija Individual S 1
0:42:30
1:29:19 2:11:49 0:58:34 3:10:25
72 DVORNIK Miljenko Individual S2
0:35:56
1:36:32 2:12:28 1:01:14 3:13:43
73 RADELJIĆ Marijan TK Zvončac V4
0:43:16
1:34:34 2:17:50 0:59:44 3:17:36
74 MEDAK Matko Individual V1
0:41:29
1:35:48 2:17:17 1:08:50 3:26:09
75 ČULJAK Goran Individual V1
DNF
76 CURKE Št
DNF
77 ŠUŠTIĆ Nataša TK Split S 1
DNS





    super-sprint triatlon:
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Plivanje
375 m


bicikla
7,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


1 ŽIVKOVIĆ Josip TK Zrinski Novatec K 0:04:37 0:14:51 0:19:28 0:09:43 0:29:12
2 JUKIĆ Marino Individual J 0:05:52 0:14:34 0:20:26 0:08:56 0:29:23
3 PLEŠE Denis TK 042 K 0:06:23 0:14:59 0:21:22 0:10:13 0:31:37
4 PANDŽA Leon TK Rival K 0:05:54 0:15:46 0:21:40 0:10:50 0:32:31
5 PERUŠKO Chiara TK Pula K 0:05:55 0:16:00 0:21:55 0:10:41 0:32:36
6 JUKIĆ Luka Individual K 0:04:38 0:17:10 0:21:48 0:11:14 0:33:02
7 ŠILJEG Perina TK Zrinski Novatec MJ 0:04:57 0:16:48 0:21:45 0:11:28 0:33:14
8 ŠTEFAN Martin Individual MJ 0:06:33 0:16:23 0:22:56 0:10:26 0:33:23
9 MIHOCI Borna TK Zrinski Novatec K 0:06:27 0:16:07 0:22:34 0:10:51 0:33:26
10 TUCAK Branko TK Split V 0:06:17 0:16:34 0:22:51 0:10:40 0:33:32
11 ŠIKIĆ Mario Stjepan TK Petrinja V 0:05:54 0:15:55 0:21:49 0:12:16 0:34:06
12 LAZIĆ Sven TK Zrinski Novatec K 0:06:25 0:15:08 0:21:33 0:12:55 0:34:29
13 PETROVIĆ Lucija TK Rival K 0:06:08 0:17:39 0:23:47 0:10:51 0:34:39
14 BAKOVIĆ Zara TK Zrinski Novatec MK 0:05:53 0:17:48 0:23:41 0:11:21 0:35:03
15 NUA Pjeter TK Rival MK 0:06:11 0:17:36 0:23:47 0:11:23 0:35:12
16 ŠEŠELJA Karla TK Rival K 0:06:21 0:17:22 0:23:43 0:11:49 0:35:33
17 RICKMAN Robert Individual V 0:07:46 0:16:28 0:24:14 0:11:40 0:35:55
18 ČARGONJA Dorotea TK Rival MK 0:06:21 0:17:23 0:23:44 0:12:31 0:36:16
19 ŠEŠELJA Lea TK Rival MK 0:06:09 0:17:39 0:23:48 0:12:41 0:36:30
20 VUČEMILOVIĆ Ante Individual V 0:08:11 0:16:55 0:25:06 0:11:37 0:36:43
21 KOMIĆ Dora TK Split MK 0:05:40 0:19:27 0:25:07 0:11:42 0:36:50
22 STRENJA Leonarda TK Rival MK 0:06:17 0:17:34 0:23:51 0:13:38 0:37:30
23 VULETIĆ Ivan TK Rival MK 0:08:17 0:19:06 0:27:23 0:10:44 0:38:08
24 PETKOVIĆ Siniša Individual V 0:08:27 0:18:40 0:27:07 0:12:04 0:39:13
25 BILANDŽIĆ Damir Individual V 0:07:36 0:19:45 0:27:21 0:11:52 0:39:15
26 PILIPOVIĆ Renato TK Zadar V 0:08:05 0:20:53 0:28:58 0:12:09 0:41:08
27 CECIĆ VIDOŠ Josipa TK Split MJ 0:06:14 0:19:49 0:26:03 0:15:05 0:41:10
28 ŠPANJIĆ Ivan Individual S 0:09:24 0:20:40 0:30:04 0:11:30 0:41:35
29 DUBIČANAC Marija Individual S 0:09:18 0:19:42 0:29:00 0:13:15 0:42:17
30 ŠTEFANIĆ Manuela TK Rival MJ 0:08:14 0:20:59 0:29:13 0:14:43 0:43:57
31 ALJINOVIĆ Marin Individual S 0:09:34 0:20:09 0:29:43 0:14:19 0:44:03
32 McCARTHY Aishling Individual S 0:11:36 0:21:25 0:33:01 0:11:17 0:44:19
33 DOLIĆ Bojan Individual S 0:11:34 0:21:27 0:33:01 0:11:17 0:44:19
34 VULETIĆ Josipa TK Rival MK 0:10:34 0:23:00 0:33:34 0:13:54 0:47:29







    aquatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Plivanje
150 m


trčanje
600 m


konačni
rezultat


1 Karlo IVANUŠIĆ TK Zrinski Novatec M 13 - 14 godina 0:04:33
2 Anica PERIĆ Individual W 14+ godina 0:04:42
3 Roko ŠANGO TK 042 M 9 - 10 godina 0:05:12
4 Petra KOCEIĆ TK Rival W 11 - 12 godina 0:05:13
5 Duje KLEPO TK Pula M 9 - 10 godina 0:06:28
6 Patrik PILIPOVIĆ Individual M 11 - 12 godina 0:06:31
7 Ana KRALJEVIĆ TK Zrinski Novatec W do 8 godina 0:06:53
8 Marino ĆOSIĆ Individual M 11 - 12 godina 0:07:22
9 Laura PEOVIĆ TK Zrinski Novatec W 9 - 10 godina 0:08:25
10 Luka ČABALJ TK Split M do 8 godina 0:09:13
11 Isabela Marina MIŠETIĆ TK Petrinja W 11 - 12 godina 0:09:21
12 Mihael ZELIĆ TK Zrinski Novatec M 13 - 14 godina 0:09:26
13 Ante ĆURKOVIĆ TK Rival M 9 - 10 godina 0:09:30
14 Ivan BEKAVAC TK Zrinski Novatec M 9 - 10 godina 0:09:40
15 Antonio ČABALJ TK Rival M 9 - 10 godina 0:09:41
16 Slaven JURIĆ TK Rival M 9 - 10 godina 0:10:20
17 Josipa JURIĆ Individual W do 8 godina 0:10:24








REZULTATI GRABAR SPORT


 






 
sponzori