Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO SPLITA I DRŽAVNO PRVENSTVO HRVATSKE U OLIMPIJSKOM TRIATLONU

 
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
DRŽAVNO PRVENSTVO
SPLIT, 23. VIII 2014.
english
ITU HTS TKS HFHS   
 

INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF TOWN SPLIT AND CROATIAN CHAMPIONSHIP

 
 

Split, 23.08.2014.

16. MARJANSKI ĐIR

REZULTATI


Matija
 
pobjednik
Dijana
 
pobjednica
 
 
  olimpijski triatlon - državno prvenstvo
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Plivanje
1,5 km


bicikla
37,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
10 km


konačni
rezultat


1 LUKINA Matija TK Rudolf Perešin ELITE - Aps 0:19:06 1:01:25 1:20:31 0:36:40 1:57:12
2 KOCEIĆ Marin TK Swibir ELITE - Aps 0:20:19 1:00:14 1:20:33 0:37:41 1:58:15
3 KRIVEC Matija TK Swibir U 23 M 0:19:39 1:00:57 1:20:36 0:40:05 2:00:41
4 RADETICCHIO Edi TK Pula ELITE - Aps 0:22:55 1:03:22 1:26:17 0:38:54 2:05:12
5 AVIROVIĆ Matija TK Swibir U 23 M 0:21:20 1:04:54 1:26:14 0:41:25 2:07:41
6 ELEZOVIĆ Toni TK Split U 23 M 0:19:09 1:06:04 1:25:13 0:45:19 2:10:33
7 LATINOVIĆ Srđan TK Split ELITE - Aps 0:19:41 1:06:41 1:26:22 0:46:15 2:12:38
8 SZABO Ivan TK Swibir ELITE - Aps 0:19:19 1:06:21 1:25:40 0:49:53 2:15:34
9 JUKIĆ Marino TK Split U 23 M 0:24:35 1:08:23 1:32:58 0:43:38 2:16:37
10 DAMJANOVIĆ Davor TK Petrinja ELITE - Aps 0:27:37 1:08:17 1:35:54 0:42:45 2:18:39
11 FRANJIĆ Marko TK Petrinja ELITE - Aps 0:22:27 1:08:27 1:30:54 0:48:30 2:19:25
12 VRDOLJAK Diana TK Split ELITE - Aps Ž 0:28:23 1:06:42 1:35:05 0:46:17 2:21:22
13 ŠKEVIN Sonja TK Swibir U 23 Ž 0:26:26 1:12:21 1:38:47 0:52:36 2:31:24
14 LAZIĆ Filip TK Split U 23 M 0:22:53 1:18:11 1:41:04 0:56:07 2:37:12
15 TOKIĆ Mirta TK Swibir U 23 Ž 0:28:23 1:19:43 1:48:06 0:52:10 2:40:17
16 DUBIČANEC Marija TK Petrinja U 23 Ž 0:36:45 1:14:20 1:51:05 0:54:58 2:46:04
17 PAPIŠTA Martin TK Zagreb U 23 M DNF
18 PETKOVIĆ Gordan TK Petar Zrinski ELITE - Aps DNF





 
 
 
 
 
 
Ognjen
 
pobjednik
Renata
 
pobjednica
 
 
  olimpijski triatlon - 16. djir
Red.B

Ime i prezime

Klub

Država

Kat

Plivanje
1,5 km


bicikla
37,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
10 km


konačni
rezultat


1 STOJANOVIĆ Ognjen Individual SRB M 20   0:18:04 1:03:34 1:21:38 0:33:56 1:55:36
2 RUZSAS David Individual HUN M 25   0:18:11 1:03:31 1:21:42 0:35:02 1:56:44
3 ANHEUER Christoph Uniqa Triathlon HUN M 20   0:17:40 1:04:01 1:21:41 0:35:23 1:57:05
4 BAJAI Peter Individual HUN M 30   0:18:07 1:03:35 1:21:42 0:35:59 1:57:42
5 MEDEN Matija TK TRI SPORT SLO M 20   0:18:10 1:03:32 1:21:42 0:36:14 1:57:58
6 GABB David Individual HUN M 25   0:17:44 1:09:49 1:27:33 0:40:34 2:08:09
7 FUCHS Renata Individual HUN Ž 20   0:19:54 1:08:02 1:27:56 0:44:05 2:12:01
8 ČUPIĆ Luka TK Herceg Novi MNE M 25   0:24:33 1:06:56 1:31:29 0:42:29 2:13:59
9 ŽIC Vladimir TK Swibir CRO M 25   0:23:30 1:07:54 1:31:24 0:43:59 2:15:24
10 MIJATOVIĆ Tomislav TK Split CRO M 30   0:24:14 1:07:15 1:31:29 0:47:02 2:18:31
11 BEBIĆ Ante TK Podstrana CRO M 30   0:23:12 1:08:21 1:31:33 0:46:59 2:18:32
12 KOŽIĆ Miroslav TK Petar Zrinski CRO M 35   0:25:55 1:13:51 1:39:46 0:42:31 2:22:18
13 DUDAS Eszter Individual HUN Ž 20   0:22:15 1:15:14 1:37:29 0:46:17 2:23:47
14 PERICA Goran Individual CRO M 35   0:21:18 1:14:33 1:35:51 0:49:17 2:25:08
15 MANDUŠIĆ Igor TK Podstrana CRO M 40   0:24:55 1:10:44 1:35:39 0:49:57 2:25:37
16 MEDIĆ Vida Individual SRB Ž 20   0:23:36 1:17:47 1:41:23 0:44:30 2:25:54
17 SIRUCEK Jaromir Individual CZE M 50   0:25:24 1:10:34 1:35:58 0:51:18 2:27:17
18 RAZUM Branko TK Rudolf Perešin CRO M 45   0:31:04 1:10:09 1:41:13 0:46:11 2:27:25
19 KUČIĆ Dario TK Split CRO M 45   0:24:40 1:14:59 1:39:39 0:47:57 2:27:37
20 ŠKIBOLA Roko TK Zadar CRO M 20   0:26:27 1:18:37 1:45:04 0:43:07 2:28:12
21 TUTA Ivan TK Zadar CRO M 30   0:24:05 1:11:08 1:35:13 0:52:58 2:28:12
22 SIRUCKOVA Daniela Individual CZE Ž 35   0:26:01 1:15:28 1:41:29 0:47:52 2:29:21
23 VUČEMILOVIĆ Boris TK Split CRO M 40   0:26:30 1:15:48 1:42:18 0:47:34 2:29:53
24 JOVANOVIĆ Dragan TK Herceg Novi MNE M 35   0:24:10 1:16:59 1:41:09 0:48:50 2:30:00
25 DUMANIĆ Deni TK Split CRO M 45   0:31:12 1:10:03 1:41:15 0:48:48 2:30:04
26 GOLJAK Marko TK Zagreb CRO M 40   0:25:32 1:14:27 1:39:59 0:50:12 2:30:12
27 KOCIJAN Dean TK Swibir CRO M 40   0:25:50 1:13:29 1:39:19 0:53:18 2:32:38
28 MODIC Milivoj TK Podstrana CRO M 30   0:31:05 1:10:05 1:41:10 0:51:46 2:32:57
29 KUZMANIĆ Nal TK Podstrana CRO M 20   0:27:52 1:13:21 1:41:13 0:52:16 2:33:29
30 KONECNY Daniel Realiz Sport SVK M 40   0:24:09 1:14:42 1:38:51 0:57:25 2:36:17
31 ČULJAK Goran Individual CRO M 45   0:25:54 1:16:46 1:42:40 0:53:55 2:36:36
32 NIMAC Edgar TK Zadar CRO M 25   0:24:43 1:17:57 1:42:40 0:54:18 2:36:59
33 VUJEVIĆ Dalibor Individual CRO M 30   0:25:27 1:09:42 1:35:09 1:01:54 2:37:04
34 DANIČIĆ Goran TK Herceg Novi MNE M 30   0:30:00 1:15:34 1:45:34 0:51:32 2:37:07
35 AMIŽIĆ Silvio Individual CRO M 40   0:30:45 1:18:37 1:49:22 0:47:50 2:37:13
36 SMOJE Žan TK Split CRO M 40   0:27:51 1:19:52 1:47:43 0:49:50 2:37:33
37 ZELENIKA Gordan TK Zagreb CRO M 50   0:27:43 1:16:15 1:43:58 0:54:25 2:38:24
38 LUKINA Željko TK Rudolf Perešin CRO M 55   0:34:16 1:20:28 1:54:44 0:44:05 2:38:50
39 MIŠKULIN Ivan TK Rudolf Perešin CRO M 40   0:28:25 1:18:47 1:47:12 0:52:32 2:39:46
40 KLIČEK Željko TK Rudolf Perešin CRO M 35   0:32:23 1:18:22 1:50:45 0:50:03 2:40:49
41 VUDRIĆ Nenad Individual CRO M 30   0:25:22 1:25:11 1:50:33 0:50:53 2:41:26
42 KRIŠTOPOVIĆ Željka TK Petrinja CRO Ž 30   0:33:12 1:17:19 1:50:31 0:51:27 2:42:00
43 RAFAJ Marko TK Swibir CRO M 40   0:23:34 1:23:12 1:46:46 0:56:51 2:43:38
44 ŠPANJIĆ Ivan Individual CRO M 30   0:36:42 1:20:52 1:57:34 0:46:14 2:43:49
45 PEZELJ Siniša TK Zadar CRO M 40   0:25:01 1:15:45 1:40:46 1:03:40 2:44:26
46 LUKOVIĆ Mladen TK Split CRO M 50   0:28:45 1:20:38 1:49:23 0:56:18 2:45:42
47 PETROVIĆ Predrag TK Herceg Novi MNE M 30   0:26:23 1:20:06 1:46:29 0:59:52 2:46:22
48 LEVAČIĆ Mladen Individual CRO M 40   0:28:14 1:27:04 1:55:18 0:53:45 2:49:04
49 GRGAT Mario Individual CRO M 40   0:27:46 1:27:09 1:54:55 0:55:19 2:50:15
50 VUJOVIĆ Draško TK Split CRO M 55   0:28:10 1:26:14 1:54:24 0:58:27 2:52:52
51 VILLAMIL ABRIL Irwin Individual ESP M 35   0:26:34 1:37:05 2:03:39 0:50:13 2:53:53
52 PILIPOVIĆ Renato TK Zadar CRO M 40   0:38:32 1:23:52 2:02:24 0:51:35 2:54:01
53 GORUP Dunja TK Zagreb CRO Ž 30   0:28:01 1:31:42 1:59:43 0:56:15 2:55:59
54 MAKAJ Romeo TK Split CRO M 55   0:31:10 1:22:47 1:53:57 1:02:10 2:56:08
55 ŽIVKOVIĆ Mihailo TK Spartak SRB M 35   0:35:54 1:28:00 2:03:54 0:53:05 2:57:00
56 KLIŠKIĆ Toni Individual CRO M 25   0:28:44 1:28:05 1:56:49 1:00:34 2:57:24
57 PAVIĆ Damir Individual CRO M 30   0:28:20 1:26:54 1:55:14 1:04:28 2:59:44
58 MIHALJ Ivan Individual CRO M 30   0:28:18 1:26:57 1:55:15 1:09:26 3:04:43
59 BUTULJA Marko TK Herceg Novi MNE M 30   0:33:38 1:28:48 2:02:26 1:02:57 3:05:24
60 BUTLER Robert Individual GBR M 70   0:39:22 1:24:28 2:03:50 1:02:52 3:06:43
61 PICHLER Teodor TK Varaždin CRO M 60   0:35:23 1:27:51 2:03:14 1:07:59 3:11:14
62 RADELJIĆ Marijan TK Zvončac CRO M 55   0:40:37 1:28:52 2:09:29 1:02:14 3:11:44
63 BLAJIĆ Branimir Individual CRO M 35   0:33:26 1:36:06 2:09:32 1:11:17 3:20:50
64 GREPO Josip TK Podstrana CRO M 30   DNF
65 BELAKUŠIĆ Dino Individual CRO M 30   DNF


 
 
  olimpijski triatlon - 16. djir -- štafete
Red.B

Ime štafete

Klub

Država

Plivanje
1,5 km


bicikla
37,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
10 km


konačni
rezultat


1 VITEZOVI ORIJENTA
   Luka Jukić
   Luka Miolin
   Tomislav Brečić
CRO   0:18:11 1:06:03 1:24:14 0:37:22 2:01:37
2 HUNTER
   Ela Vučemilović
   Ivica Šošić
   Dračar
CRO   0:21:20 1:06:34 1:27:54 0:37:09 2:05:03
3 IDEALA
   Ivana Aljinović
   Marinko Duka
   Mario Perić
CRO   0:21:50 1:06:18 1:28:08 0:41:41 2:09:51
4 TK X
   Josip Maleš
   Mišel Šago
   Krešo Barić
CRO   0:22:21 1:09:56 1:32:17 0:38:34 2:10:53
5 TK BAR
   Milan Popivoda
   Miloš Mikić
   Emir Zagora
MNE   0:28:59 1:11:56 1:40:55 0:40:18 2:21:13
6 TRIPLE X
   Robert Pezelj
   Jure Bučević
   Zdravko Jadrijev
CRO   DNF



 
 
 
 
 
 
 
 
    super-sprint triatlon:
Red.B

Ime i prezime

Klub

Država

Kat

Plivanje
375 m


bicikla
7,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


1 ŽIVKOVIĆ Josip TK Petar Zrinski CRO MJ 0:08:49 0:14:52 0:23:41 0:10:13 0:33:55
2 ČALIĆ Lovro TK Swibir CRO K 0:10:12 0:16:59 0:27:11 0:09:38 0:36:50
3 TOKIĆ Marin TK Swibir CRO MJ 0:09:09 0:16:30 0:25:39 0:11:21 0:37:01
4 VUČEMILOVIĆ Ela TK Petar Zrinski CRO MJ 0:09:26 0:16:20 0:25:46 0:12:28 0:38:16
5 TURČIĆ Hrvoje Individual CRO S 0:10:23 0:17:00 0:27:23 0:11:00 0:38:24
6 BAKOVIĆ Zara TK Petar Zrinski CRO MJ 0:09:59 0:17:50 0:27:49 0:12:02 0:39:52
7 BERAČ Milivoj Individual CRO S 0:12:17 0:16:41 0:28:58 0:10:57 0:39:56
8 ČALIĆ Krešimir TK Swibir CRO V 0:12:40 0:17:28 0:30:08 0:10:27 0:40:36
9 PROSO Damir TK Podstrana CRO V 0:12:48 0:17:17 0:30:05 0:11:13 0:41:18
10 BELAK Niko Individual CRO S 0:14:25 0:17:16 0:31:41 0:10:20 0:42:02
11 DEBOISE Oscar Individual FRA S 0:17:26 0:16:32 0:33:58 0:08:54 0:42:53
12 TOKIĆ Branko TK Swibir CRO V 0:13:51 0:17:25 0:31:16 0:12:09 0:43:26
13 KATIĆ Vjeko Individual CRO S 0:14:38 0:18:06 0:32:44 0:11:02 0:43:48
14 VRGOČ Ivica Individual BIH S 0:15:20 0:17:39 0:32:59 0:10:54 0:43:53
15 VRANKOVIĆ Ivica Individual CRO S 0:12:17 0:19:52 0:32:09 0:13:41 0:45:51
16 VUČEMILOVIĆ Ante Individual CRO V 0:15:26 0:17:39 0:33:05 0:13:51 0:46:58
17 BRNIČEVIĆ Stipe Individual CRO V 0:13:08 0:20:49 0:33:57 0:13:48 0:47:46
18 KONECNY Krištof Realiz Sport team SVK MK 0:12:42 0:20:10 0:32:52 0:16:16 0:49:10
19 RADELJIĆ Hrvoje Individual CRO S 0:15:54 0:20:52 0:36:46 0:13:56 0:50:43
20 VULJAN Vanesa TK Split CRO MJ 0:13:18 0:20:09 0:33:27 0:17:17 0:50:44
21 MEDAK Matko Individual CRO V 0:15:06 0:20:53 0:35:59 0:14:53 0:50:53
22 ELEZOVIĆ Sara TK Split CRO S 0:15:13 0:21:25 0:36:38 0:17:18 0:53:56
23 ŠTEFANIĆ Manuela TK Rival CRO MJ 0:14:11 0:23:02 0:37:13 0:17:57 0:55:11
24 KONECNY Damian Realiz Sport team SVK MK 0:12:23 0:22:53 0:35:16 0:23:13 0:58:30



 
 
 
 
 
 
 
 
    aquatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Država

Kat

konačni
rezultat


1 Karlo IVANUŠIĆ Individual BIH 13 - 14 M 0:05:00
2 Anica PERIĆ Individual CRO ostali Ž 0:05:04
3 Petra KOCEIĆ Individual CRO 11 - 12 Ž 0:05:33
4 Patrik PILIPOVIĆ TK Zadar CRO 13 - 14 M 0:06:26
5 Lara BELAKUŠIĆ Individual CRO 11 - 12 Ž 0:06:36
6 Niko KOCIJAN TK Swibir CRO 9 - 10 M 0:06:51
7 Karlo BELAKUŠIĆ Individual CRO do 8 M 0:07:16
8 Matea VUKOREPA MK Marjan CRO 9 - 10 Ž 0:07:27
9 Ana KRALJEVIĆ Individual CRO 9 - 10 Ž 0:07:53








REZULTATI GRABAR SPORT


 






 
sponzori