Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
1.
kolo
2.
kolo
3.
kolo
4.
kolo
5.
kolo
6.
kolo
7.
kolo
8.
kolo
9.
kolo
10.
kolo
11.
kolo
12.
kolo
13.
kolo
Pravilnik natjecanja

SPLITSKI duatlon-triatlon KUP 2014.
Ukupni poredak.


Split, 10.05.2014.

4. kolo
sprint duatlon


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint duatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Trčanje
5 km


bicikla
20 km


ukupno:
trčanje1
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Ivan Kovačev TK PODSTRANA S 0:18:26 0:34:19 0:52:45 0:09:04 1:01:49 150
2 Dalibor Vujević ind S 0:17:45 0:34:52 0:52:37 0:09:12 1:01:49 150
3 Luka Komić TK SPLIT J 0:19:57 0:35:36 0:55:33 0:09:54 1:05:27 125
4 Srđan Latinović TK SPLIT S 0:19:58 0:35:46 0:55:44 0:10:01 1:05:45 120
5 Krešimir Tijardović TK SPLIT S 0:20:20 0:35:16 0:55:36 0:10:37 1:06:13 115
6 Filip Lazić TK SPLIT J 0:18:27 0:38:07 0:56:34 0:10:46 1:07:20 110
7 Silvio Amižić TK SPLIT V 0:20:13 0:39:14 0:59:27 0:10:32 1:09:59 105
8 Ivan Španjić TK PODSTRANA S 0:19:57 0:39:46 0:59:43 0:10:24 1:10:07 100
9 Frane Benzon BK MARJAN S 0:21:53 0:38:11 1:00:04 0:12:33 1:12:37 98
10 Mario Grgat TK SPLIT V 0:20:43 0:44:50 1:05:33 0:10:25 1:15:58 96
11 Žan Smoje TK SPLIT V 0:22:08 0:43:26 1:05:34 0:11:18 1:16:52 94
12 Ivan Marović TK PODSTRANA S 0:23:02 0:43:11 1:06:13 0:12:16 1:18:29 92
13 Damir Pavić TK SPLIT S 0:23:57 0:43:58 1:07:55 0:12:25 1:20:20 90
14 Marijan Radeljić TK ZVONČAC V 0:24:09 0:43:59 1:08:08 0:12:23 1:20:31 88
15 Mladen Levačić TK SPLIT V 0:23:13 0:47:07 1:10:20 0:11:20 1:21:40 86
16 Romeo Makaj TK SPLIT V 0:25:27 0:43:43 1:09:10 0:13:31 1:22:41 84
17 Dino Elezović TK SPLIT V 0:26:27 0:43:26 1:09:53 0:13:13 1:23:06 82
18 Draško Vujević TK SPLIT V 0:25:20 0:49:36 1:14:56 0:12:27 1:27:23 80
19 Damir Kukoč TK SPLIT V 0:28:51 0:45:45 1:14:36 0:15:04 1:29:40 78
20 Kristijan Sindik TK SPLIT S 0:31:10 0:50:07 1:21:17 0:10:07 1:31:24 76
21 Deni Dumanić TK SPLIT V 0:21:35 DNF 0
22 Senar Mujčinović ind S 0:26:28 DNF 0








staza



najava