Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
1.
kolo
2.
kolo
3.
kolo
4.
kolo
5.
kolo
6.
kolo
7.
kolo
8.
kolo
9.
kolo
10.
kolo
11.
kolo
12.
kolo
13.
kolo
Pravilnik natjecanja

SPLITSKI duatlon-triatlon KUP 2014.
Ukupni poredak.


Split, 5.07.2014.

7. kolo
sprint triatlon




slika	1	  slika	2	  slika	3	  slika	4	  slika	5	  slika	6	 
slika	7	  slika	8	  slika	9	  slika	10	  slika	11	  slika	12	  slika	13	 
slika	14	  slika	15	  slika	16	  slika	17	  slika	18	  slika	19	  slika	20	 
slika	21	  slika	22	  slika	23	  slika	24	  slika	25	  slika	26	  slika	27	 

 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Toni Elezović TK SPLIT S 0:09:11 0:35:48 0:44:59 0:20:21 1:05:20 150
2 Srđan Latinović TK SPLIT S 0:09:12 0:35:52 0:45:04 0:20:29 1:05:33 135
3 Luka Komić TK SPLIT J 0:10:03 0:38:31 0:48:34 0:19:09 1:07:43 125
4 Dalibor Vujević ind S 0:12:39 0:37:20 0:49:59 0:17:45 1:07:44 120
5 Deni Dumanić TK SPLIT V 0:14:28 0:36:28 0:50:56 0:21:26 1:12:22 115
6 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 0:13:40 0:37:34 0:51:14 0:21:46 1:13:00 110
7 Damir Proso TK PODSTRANA V 0:12:23 0:39:50 0:52:13 0:21:38 1:13:51 105
8 Branko Tucak TK SPLIT V 0:12:23 0:41:14 0:53:37 0:20:57 1:14:34 100
9 Silvio Amižić TK SPLIT V 0:13:38 0:39:45 0:53:23 0:21:15 1:14:38 98
10 Žan Smoje TK SPLIT V 0:13:29 0:41:29 0:54:58 0:22:32 1:17:30 96
11 Ivan Španjić TK PODSTRANA S 0:16:35 0:40:51 0:57:26 0:21:07 1:18:33 94
12 Mario Grgat TK SPLIT V 0:13:19 0:44:38 0:57:57 0:22:00 1:19:57 92
13 Mladen Luković TK SPLIT V 0:13:10 0:44:05 0:57:15 0:24:37 1:21:52 90
14 Romeo Makaj TK SPLIT V 0:14:49 0:41:16 0:56:05 0:26:33 1:22:38 88
15 Ivo Lovrić TK ZVONČAC V 0:16:05 0:41:31 0:57:36 0:29:51 1:27:27 86
16 Damir Kukoč TK SPLIT V 0:13:40 0:45:26 0:59:06 0:28:18 1:27:36 84
17 Draško Vujović TK SPLIT V 0:14:00 0:47:50 1:01:50 0:31:33 1:33:23 82
18 Josipa Cecić-Vidoš TK SPLIT J 0:12:38 0:51:42 1:04:20 0:30:13 1:34:33 150
19 Matko Medak ind V 0:16:20 0:53:36 1:09:56 0:27:00 1:36:56 80






Rezultati:     super-sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Doria Amižić TK SPLIT K 0:08:46 0:34:23 0:43:09 0:16:39 0:59:48 150




Rezultati:     aquatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Kristijan Sindik TK SPLIT V 0:15:15 0:21:18 0:36:33 0






staza



najava