Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
1.
kolo
2.
kolo
3.
kolo
4.
kolo
5.
kolo
6.
kolo
7.
kolo
8.
kolo
9.
kolo
10.
kolo
11.
kolo
12.
kolo
13.
kolo
Pravilnik natjecanja

SPLITSKI duatlon-triatlon KUP 2014.
Ukupni poredak.


Supetar, 31.08.2014.

10. kolo
sprint triatlon


na



 


zona
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Ivan Gobin TK Zadar S2 0:10:21 0:35:00 0:45:21 0:16:47 1:02:10 150
2 Karlo Vukić TK Maksimir S1 1:04:50 135
3 Srđan Latinović TK Split S1 0:08:56 0:39:31 0:48:27 0:19:38 1:08:06 125
4 Ivan Tuta TK Zadar S2 0:11:29 0:39:56 0:51:25 0:18:22 1:09:48 120
5 Ante Bebić Split S2 0:10:11 0:41:27 0:51:38 0:18:12 1:09:50 115
6 Filip Lazić TK Split J 0:10:06 0:42:46 0:52:52 0:19:04 1:11:57 110
7 Tomislav Mijatović TK Split S2 0:11:26 0:39:15 0:50:41 0:22:05 1:12:47 105
8 Jaromir Sirucek Labe Tri Club - CZE V3 0:11:36 0:41:56 0:53:32 0:21:29 1:15:03 100
9 Daniela Sirucek Labe Tri Club - CZE S 0:12:17 0:43:25 0:55:42 0:20:01 1:15:43 150
10 Branko Tucak TK Split V3 0:11:44 0:44:38 0:56:22 0:19:37 1:16:00 98
11 Dragiša Mladenović TK Zaječar - SRB V2 0:11:28 0:42:47 0:54:15 0:22:00 1:16:16 96
12 Nal Kuzmanić TK Podstrana S1 0:12:12 0:45:24 0:57:36 0:21:42 1:19:19 94
13 Siniša Pezelj TK Zadar V1 0:11:25 0:46:03 0:57:28 0:22:42 1:20:10 92
14 Žan Smoje TK Split V1 0:12:44 0:46:26 0:59:10 0:21:13 1:20:23 90
15 Mario Grgat TK Split V1 0:12:27 0:47:39 1:00:06 0:20:17 1:20:24 88
16 Daniel Marušić AK Dubrovnik V1 0:11:40 0:48:06 0:59:46 0:21:14 1:21:01 86
17 Josip Grepo TK X S2 0:13:39 0:45:40 0:59:19 0:22:37 1:21:57 84
18 Kristijan Sindik TK Split S2 0:14:34 0:46:14 1:00:48 0:22:13 1:23:02 82
19 Mladen Luković TK Split V3 0:12:49 0:49:01 1:01:50 0:22:33 1:24:23 80
20 Romeo Makaj TK Split V4 0:14:18 0:46:33 1:00:51 0:24:32 1:25:23 78
21 Igor Boraska TK Split V1 0:14:08 0:48:49 1:02:57 0:22:40 1:25:38 76
22 Damir Pavić TK Split S2 0:13:06 0:50:29 1:03:35 0:23:37 1:27:13 74
23 Ivica Vrgoč Livno - BIH S2 0:16:34 0:48:53 1:05:27 0:21:56 1:27:23 72
24 Draško Vujović TK Split V4 0:13:29 0:52:06 1:05:35 0:23:04 1:28:41 70
25 Gorana Jelić Mrčelić TK Split V 0:14:04 0:49:44 1:03:48 0:26:02 1:29:51 135
26 Mladen Levačić TK Split V1 0:12:38 0:54:33 1:07:11 0:23:51 1:31:03 68
27 Zoran Čubra TK Tamiš - SRB V3 0:15:30 0:55:00 1:10:30 0:27:38 1:38:09 66
28 Mladen Kuzmanić Split V2 DNF 0




Rezultati:     super-sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
375 m


bicikla
10 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Zara Baković TK Petar Zrinski MK 0:05:05 0:23:35 0:28:40 0:10:34 0:39:14 150
2 Maksim Marinov ind MJ 0:05:18 0:23:20 0:28:38 0:10:36 0:39:14 0
3 Alen Bišćan ind S 0:06:45 0:22:20 0:29:05 0:11:42 0:40:48 0
4 Josipa Cecić Vidoš TK Split MJ 0:05:59 0:24:31 0:30:30 0:12:52 0:43:23 0
5 Josip Perkić TK Rab K 0:06:12 0:24:57 0:31:09 0:13:40 0:44:50 150
6 Vanesa Vuljan TK Split MJ 0:06:45 0:24:24 0:31:09 0:16:37 0:47:47 0




Rezultati:     aquatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
100 m


trčanje
500 m


konačni
rezultat


1 Andrija Radica Jadran 13 - 14 M 0:03:25
2 Duje Kleković ind 9 - 10 M 0:03:31
3 Ema Jureša TK Rab 11 - 12 Ž 0:03:34
4 Luka Šimičić TK Rab 11 - 12 M 0:03:42
5 Erika Marušić ind 13 - 14 Ž 0:03:44
6 Lovre Bravarić TK Rab 11 - 12 M 0:03:44
7 Matea Vukorepa MK Marjan 9 - 10 Ž 0:03:51
8 Mark Marušić ind 11 - 12 M 0:04:00
9 Angelina Peran TK Rab 9 - 10 Ž 0:04:01
10 Kristian Pucoski ind 11 - 12 M 0:04:09
11 Duje Štokić TK Rab 9 - 10 M 0:04:16
12 Dora Debelić TK Rab DO 8 Ž 0:04:31
13 Maja Perčinić TK Rab DO 8 Ž 0:04:36
14 Petra Dragičević Arbun 9 - 10 Ž 0:05:00
15 Roko Šurlina TK Rab 9 - 10 M 0:05:10
16 Ivan Grebenar ind 9 - 10 M 0:06:03




Rezultati: Grabar sport






RASPIS



 
 
 
 
 
 

Lista prijavljenih do 28. kolovoza 2014.

Broj

Ime i prezime

Klub

Država

Spol

Godište

Natjecanje

1    Silvio Amižić   TK Split   CRO   M   1970   ST
2    Karlo Vukić   TK Maksimir   CRO   M   1989   ST
3    Žan Smoje   TK Split   CRO   M   1972   ST
4    Dalibor Vujević   ind   CRO   M   1982   ST
5    Siniša Pezelj   Triatlon klub Zadar   CRO   M   1970   ST
6    Jaromir Sirucek   Labe Tri Club   CZE   M   1962   ST
7    Daniela Loskotova   Labe Tri Club   CZE   Ž   1976   ST
8    Mario Grgat   TK Split   CRO   M   1974   ST
9    Janessa Griffith   Victoria   CAN   Ž   1986   AQ
10    Daniel Marušić   AK Dubrovnik   CRO   M   1972   ST
11    Branko Tucak   TK Split   CRO   M   1963   ST
12    Enka Marušić   ind   CRO   Ž   2000   AQ
13    Mark Marušić   ind   CRO   M   2002   AQ
14    Matko Medak   Komin   CRO   M   1973   ST
15    Matea Vukorepa   MK Marjan   CRO   Ž   2004   AQ
16    Roko Šango   TK Zadar   CRO   M   2004   AQ
17    Ante Bebić   Split   CRO   M   1984   ST
18    Tomislav Mijatović   TK Split   CRO   M   1980   ST
19    Srđan Latinović   TK Split   CRO   M   1988   ST
20    Ivan Tuta   TK Zadar   CRO   M   1980   ST
21    Draško Vujović   TK Split   CRO   M   1959   ST
22    Romeo Makaj   TK Split   CRO   M   1958   ST
23    Zoran Čubra   TK Tamiš   SRB   M   1964   ST
24    Damir Pavić   TK Split   CRO   M   1980   ST
25    Toni Elezović   TK Split   CRO   M   1993   ST
26    Sara Elezović   TK Split   CRO   Ž   1989   SST
27    Ivan Gobin   TK Zadar   CRO   M   1979   ST
28    Ivica Šošić   TK Zvončac   CRO   M   1956   ST
29    Dragiša Mladenović   TK Zaječar   SRB   M   1969   ST
30    Dora Komić   TK Split   CRO   Ž   2002   SST
31    Josipa Cecić Vidoš   TK Split   CRO   Ž   1997   SST
32    Filip Lazić   TK Split   CRO   M   1995   ST
33    Zara Baković   TK Zrinski Novatec   CRO   Ž   2001   SST
34    Ivica Vrgoč   Livno   BIH   M   1977   ST
35    Josip Grepo   TK X   CRO   M   1981   ST
36    Gorana Jelić Mrčelić   TK Split   CRO   Ž   1973   ST
37    Duje Štokić   TK Rab   CRO   M   2004   ST
38    Dora Debelić   TK Rab   CRO   Ž   2007   AQ
39    Ema Jureša   TK Rab   CRO   Ž   2003   AQ
40    Roko Šurlina   TK Rab   CRO   M   2005   AQ
41    Zaria Purić   TK Rab   CRO   Ž   2005   AQ
42    Maja Perčinić   TK Rab   CRO   Ž   2006   AQ
43    Duje Štokić   TK Rab   CRO   M   2004   AQ
44    Mladen Kuzmanić   Split   CRO   M   1966   ST
45    Nal Kuzmanić   TK Podstrana   CRO   M   1991   ST
46    Kristijan Sindik   TK Split   CRO   M   1975   ST
47    Anđelina Mia Peran   TK Rab   CRO   Ž   2004   AQ
48    Luka Šimičić   TK Rab   CRO   M   2003   AQ
49    Mladen Luković   TK Split   CRO   M   1964   ST
50    Antonia Buličić   PK Grdelin   CRO   Ž   2001   AQ
51    Josip Perkić   TK Rab   CRO   M   2000   AQ
52    Lovre Bravarić   TK Rab   CRO   M   2003   AQ

   ST   - sprint triatlon
   SST - supersprint triatlon
   AQ   - aquatlon
   ŠTF - štafeta






staze