Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 15. Vrlička utrka
 
 
  O natjecanju
 
  Raspis
 
  Staza duatlon
 
  Staza ulična utrka
 
  Satnica
 
 
 
 
 
 
 Fotografije
 
  Fotoalbum 1
 
 
 
 Prijave
 
  Online prijava
 
  Prijavljeni - duatlon
 
  Prijavljeni - ulična
 
 
 

 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
1.
kolo
2.
kolo
3.
kolo
4.
kolo
5.
kolo
6.
kolo
7.
kolo
8.
kolo
9.
kolo
10.
kolo
11.
kolo
12.
kolo
13.
kolo
Pravilnik natjecanja

SPLITSKI duatlon-triatlon KUP 2014.
Ukupni poredak.


Vrlika, 4.10.2014.

12. kolo
sprint duatlon
 

15. Vrlička utrka
Prvenstvo Hrvatske na 10 km i
pojedinačno i ekipno Prvenstvo Hrvatske
u sprint duatlonu
„Memorijal Stipe Erceg“

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lista prijavljenih do 3.listopada 2014. -- duatlon

Broj

Ime i prezime

Klub

Država

Spol

Godište

Natjecanje

1    Ante Bebić   TK Podstrana   CRO   M   1984   SD
2    Gordan Petković   TK Zrinski Novatec   CRO   M   1985   SD
3    Žan Smoje   TK Split   CRO   M   1972   SD
4    Dalibor Vujević   ind   CRO   M   1982   SD
5    Silvio Amižić   TK Split   CRO   M   1970   SD
6    Deni Dumanić   TK Split   CRO   M   1967   SD
7    Srđan Latinović   TK Split   CRO   M   1988   SD
8    Tin Kaurić   TK Zagreb   CRO   M   1997   SD
9    Ivica Vrgoč   ind   BIH   M   1977   SD
10    Eugen Jagušt   TK Zrinski Novatec   CRO   M   1994   SD
11    Denis Pleše   TK Zrinski Novatec   CRO   M   1998   SD
12    Sven Lazić   TK Zrinski Novatec   CRO   M   1998   SD
13    Ela Vučemilović   TK Zrinski Novatec   CRO   Ž   1997   SD
14    Zara Baković   TK Zrinski Novatec   CRO   Ž   2001   SSD
15    Toni Elezović   TK Split   CRO   M   1993   SD
16    Filip Lazić   TK Split   CRO   M   1995   SD
17    Marino Jukić   TK Split   CRO   M   1995   SD
18    Josipa Cecić-Vidoš   TK Split   CRO   Ž   1997   SD
19    Vanesa Vuljan   TK Split   CRO   Ž   1998   SD
20    Romeo Makaj   TK Split   CRO   M   1958   SD
21    Draško Vujović   TK Split   CRO   M   1959   SD
22    Antonija Zaharija   TK Triton   CRO   Ž   1996   SD
23    Nika Begić   TK Triton   CRO   Ž   1997   SD
24    Zorana Težak   TK Triton   CRO   Ž   1985   SD
25    Alen Francetić   TK Triton   CRO   M   1989   SD
26    Agata Begić   TK Triton   CRO   Ž   1991   SD
27    Ivica Šošić   TK Zvončac   CRO   M   1956   SD
28    Ivan Kovačev   TK Podstrana   CRO   M   1977   SD
29    Katarzyna Rogacz   KS AZS-AWF Katowice   POL   Ž   1996   SD
30    Paulina Klimas   KS AZS-AWF Katowice   POL   Ž   1995   SD
31    Magdalena Wiśniewska   KS AZS-AWF Katowice   POL   Ž   1993   SD
32    Wojciech Bernaciak    GTT Diament   POL   M   1998   SD
33    Robert Niestrój   KS AZS-AWF Katowice   POL   M   1996   SD
34    Jan Pacan   KS AZS-AWF Katowice   POL   M   1996   SD
35    Łukasz Michalak    KS AZS-AWF Katowice   POL   M   1993   SD
36    Sebastian Karwowski    KS Orka Szczecin   POL   M   1997   SD
37    Pero Novaković   TK Zagreb   CRO   M   1977   SD
38    Kristijan Bahčić   TK Zagreb   CRO   M   1996   SD
39    Samuel Bosh   TK Zagreb   CRO   M   1995   SD
40    Danijel Dragojević   TK Zagreb   CRO   M   1998   SD
41    Mislav Kerner   TK Zagreb   CRO   M   1993   SD
42    Nino Ivaninić   TK  Albona Extreme   CRO   M   2000   SSD
43    Zdenka Kučić   TK Split   CRO   Ž   1997   SSD
44    Damir Bilandžić   TK Split   CRO   M   1967   SD
45    Igor Mandušić   TK Podstrana   CRO   M   1974   SD
46    Lučano Sošić   TK Albona Extrema   CRO   M   1952   SD
47    Matko Medak   ind   CRO   M   1973   SD
48    Matija Lukina   TK Rudolf Perešin   CRO   M   1987   SD
49    Mladen Čižić   TK Jarun   CRO   M   1961   SD
50    Teodor Pichler   TK Varaždin   CRO   M   1951   SD
51    Milan Pernar   TK Zagreb   CRO   M   1959   SD
52    Luka Komić   TK Split   CRO   M   1996   SD
53    Dora Komić   TK Split   CRO   Ž   2002   SSD
54    Luka Fatić   TK Zagreb   CRO   M   1995   SD
55    Ante Šesnić   ind   CRO   M   1979   SD
56    Ante Radoš   TK Podstrana   CRO   M   1996   SD
57    Mario Grgat   TK Split   CRO   M   1974   SD
58    Duje Marić   TK Pula   CRO   M   1997   SD
59    Marko Faraguna   TK Pula   CRO   M   1987   SD
60             

   SD   - sprint duatlon
   SSD - supersprint duatlon





 

Lista prijavljenih do 3.listopada 2014. -- ulična utrka

Broj

Ime i prezime

Klub

Država

Spol

Godište

Natjecanje

1    Ante Budimir   AK Maksimir   CRO   M   1984   10 km
2    Miro Barišić   MK Marjan   CRO   M   1961   10 km
3    Katarina Kokan   MK Marjan   CRO   Ž   1971   10 km
4    Ana Piplica   MK Marjan   CRO   Ž   1958   10 km
5    Mario Jerković   MK Marjan   CRO   M   1969   10 km
6    Branko Tucak   TK Split   CRO   M   1963   10 km
7    Ivica Braica   MK Marjan   CRO   M   1954   10 km
8    Krunoslav Krivanj   AK Šibenik   CRO   M   1974   10 km
9    Franjo Kresojević   AK Maksimir Zagreb   CRO   M   1953   10 km
10    Ana Kresojević   AK Maksimir Zagreb   CRO   Ž   1955   10 km
11    Mile Škalic   ind   CRO   M   1952   10 km
12    Krste Latin   AK Šibenik   CRO   M   1970   10 km
13    Tena Filipović   MK Marjan   CRO   Ž   1984   10 km
14    Deni Dumanić   MK Marjan   CRO   M   1967   10 km
15    Radmila Maksimović   AK Šibenik   CRO   Ž   1974   10 km
16    Sunčica Rak   AK Šibenik   CRO   Ž   1996   10 km
17    Manda Kaštelanac   AK Šibenik   CRO   Ž   1957   10 km
18    Marijana Cukrov   AK Šibenik   CRO   Ž   1972   10 km
19    Dijana Antić   AK Šibenik   CRO   Ž   1986   10 km
20    Mirjana Peran   AK Šibenik   CRO   Ž   1973   10 km
21    Ranka Šimić   AK Šibenik   CRO   Ž   1968   10 km
22    Vesna Škarica   AK Šibenik   CRO   Ž   1970   10 km
23    Jadran Peran   AK Šibenik   CRO   M   1966   10 km
24    Damir Maksimović   AK Šibenik   CRO   M   1966   10 km
25    Mario Perić   MK Marjan   CRO   M   1981   10 km
26    Goran Jadrić   AK  Žumberak   CRO   M   1972   10 km
27    Maja Negovanović   MK Marjan   CRO   Ž   1982   10 km
28    Goran Grginić   ind   CRO   M   1976   10 km
29    Branka Lozić   AK Žumberak   CRO   Ž   1961   10 km
30    Ivona Jonjić   AK Imotski   CRO   Ž   1987   10 km
31    Srđan Oršulić   MK Marjan   CRO   M   1991   10 km
32    Renato Jerončić   MK Marjan   CRO   M   1968   10 km
33    Marko Lončar   AK Imotski   CRO   M   1993   10 km
34    Tomislav Kopač   AK Imotski   CRO   M   1985   10 km
35    Karlo Vuk   AK Stubica   CRO   M   1998   5 km
36    Mihaela Bubanko   AK Stubica   CRO   Ž   1997   5 km
37    Mihaela Žukina   AK Stubica   CRO   Ž   1997   5 km
38    Mladen Bubanko   AK Stubica   CRO   M   1961   10 km
39    Anamarija Poštek   AK Stubica   CRO   Ž   1973   10 km
40    Marijan Coha   AK MAKSIMIR ZAGREB   CRO   M   1957   10 km
41    Krešimir Tijardović   TK Split   CRO   M   1986   10 km
42    Jakov Baričić   AŠK ROGOVO   CRO   M   1948   10 km
43    Mile Šikman   AK MAKSIMIR   CRO   M   1949   10 km
44    Eugen Jagušt   TK Petar Zrinski   CRO   M   1994   10 km
45    Draško Vujović   TK Split   CRO   M   1959   10 km
46    Jakov Teklić   MK Marjan   CRO   M   1951   10 km
47    Barbara Belušić   AK ISTRA, Pula   CRO   Z   1981   10 km
48    Petar Bratulić   AK ISTRA, Pula   CRO   M   1996   10 km
49    Ana Vareško   AK ISTRA, Pula   CRO   Z   1998   5 km
50    Franciska Marić   AK ISTRA, Pula   CRO   Z   2000   3 km
51    Tin Šošić   AK ISTRA, Pula   CRO   M   2000   3 km
52    Toni Božac   AK ISTRA, Pula   CRO   M   2001   3 km
53    Ivan  Stanić   TK Albona Extreme   CRO   M   1965   10 km
54    Mišel Marković   MK Marjan   CRO   M   1967   10 km
55    Žan Smoje   TK Split   CRO   M   1972   10 km
56    Zdenka Kučić   TK Split   CRO   Ž   1997   5 km
57    Ivan Blažević   MK Marjan   CRO   M   2002   3 km
58    Elena Pazman   AK Moslavina Kutina   CRO   Ž   2000   3 km
59    Marija Mehmedović   AK Moslavina Kutina   CRO   Ž   2001   3 km
60    Karlo Ciban   AK Moslavina Kutina   CRO   M   2000   3 km
61    Petra Ljutić   AK Krk   CRO   Ž   1998   5 km
62    Luka Paliska   AK Albona - Labin   CRO   M   1997   5 km
63    Nataša Šustić   MK Marjan   CRO   Ž   1987   10 km
64    Tomislav Kukec   AK Dinamo   CRO   M   1992   10 km
65    Matea Parlov   AK Dinamo   CRO   Ž   1992   10 km
66    Lucija Bedalov   AK Dinamo   CRO   Ž   1997   5 km
67    Maja-Marija Pravdić   AK Dinamo   CRO   Ž   1997   5 km
68    Tomislav Novosel   AK Dinamo   CRO   M   1999   3 km
69    Paola Horvat   AK Dinamo   CRO   Ž   2000   3 km
70    Joso Hećimović   AK Šibenik   CRO   M   1960   10 km
71    Tomislav Ivančević   AK Šibenik   CRO   M   1978   10 km
72    Oliver Bosnić   AK Šibenik   CRO   M   1962   10 km
73    Krešimir Mrčela   AK Šibenik   CRO   M   1992   10 km
74    Sandra Bosnić   AK Šibenik   CRO   Ž   1966   10 km
75    Ivana Adžić   AK Šibenik   CRO   Ž   1981   10 km
76    Snježana Rak   AK Šibenik   CRO   Ž   1964   10 km
77    Josip Barić   AK Maksimir   CRO   M   1987   10 km
78    Petar Krešimir Vuković   ind   BIH   M   1997   5 km
79    Zoran Žilić   AK Koprivnica   CRO   M   1982   10 km
80    Nenad Šimičić   TK Rab   CRO   M   1962   10 km
81    Anton Rudolf Pavelić   AK Agram   CRO   M   1990   10 km
82    Matea Matošević   AK Agram   CRO   Ž   1989   10 km
83    Vedran Muhar   AK Agram   CRO   M   1997   10 km
84    Julijan Kralj   AK Agram   CRO   M   1998   5 km
85    Filip Svalina   AK Agram   CRO   M   1998   5 km
86    Katarina Vukančić   AK Agram   CRO   Ž   1999   3 km
87    Zlatko Kožuhar   AK Agram   CRO   M   1999   3 km
88    Nikola Klarić   AK Agram   CRO   M   2000   3 km
89    Frano Hadaš   AK Svetice   CRO   M   2000   3 km
90    Dominik Kolić   AK Svetice   CRO   M   1999   3 km
91    Ana Antunović   AK Svetice   CRO   Ž   2000   3 km
92    Dorijan Miškulin   AK Svetice   CRO   M   1997   5 km
93    Karlo Sušilović   AK Svetice   CRO   M   1996   5 km
94    Kristina Božić   AK Svetice   CRO   Ž   1996   10 km
95    Nikola Mikulić   AK Svetice   CRO   M   1990   10 km
96    Ivan Pikunić   AK Svetice   CRO   M   1987   10 km
97    Lisa Christina Nemec   AK Svetice   CRO   Ž   1984   10 km
98    Nikolina Stepan   AK Svetice   CRO   Ž   1989   10 km
99    Mario Grgat   TK Split   CRO   M   1974   10 km
100    Ana Marija Peran   AK Šibenik   CRO   Ž   2001   3 km
101    Mićo Tojčić   Kijevo   CRO   M   1951   10 km
102    Tanja Samardžić   AK Sinj   CRO   Ž   1993   10 km
103    Ana Domazet Lošo   AK Sinj   CRO   Ž   1973   10 km
104    Petar Delaš   AK Sinj   CRO   M   1992   10 km
105    Šimun Žanko   AK Sinj   CRO   M   1963   10 km
106    Milan Buljan   AK Sinj   CRO   M   1961   10 km
107    Nikola Saratlija   AK Sinj   CRO   M   1955   10 km
108    Nikolina Šustić   AK Sljeme   CRO   Ž   1987   10 km
109    Mateo Peran   ind   CRO   M   1969   10 km
110    Nikola Smoljenović   AK Solin   CRO   M   1992   10 km
111    Maroje Šošić   AK Solin   CRO   M   1989   10 km
112    Marinko Duka   AK Solin   CRO   M   1978   10 km
113    Nikola Polić   AK Solin   CRO   M   1996   10 km
114    Elena Pazman   AK Moslavina Kutina   CRO   Ž   2000   3 km
115    Marija Mehmedović   AK Moslavina Kutina   CRO   Ž   2001   3 km
116    Karlo Ciban   AK Moslavina Kutina   CRO   M   2000   3 km
117             
118             
119             
120             








 
  Prvenstvo Hrvatske
 
  PH, MUŠKARCI, 10KM
  PH, ŽENE 10KM
  PH MUŠKARCI 5KM
  PH ŽENE 5KM
  PH, MUŠKARCI 3KM
  PH, ŽENE 3KM






 


Trkačka staza - ulična utrka

vrlika

 


Trkačka staza - duatlon

vrlika



Biciklistička staza

vrlika


  15. Vrlička ulična utrka Prvenstvo Hrvatske na 10km
i pojedinačno i ekipno Prvenstvo Hrvatske u sprint duatlonu

„Memorijal Stipe Erceg“

 
Mjesto:  Vrlika

Termin:  04. listopada 2014. start u 12:00 i 14:00 sati

Staza:
   ulična utrka – 10 km (5 x 2 km)
   utrka juniora (16-17g.) Duljina staze: 5 km (2.5 kruga)
   utrka kadeta (do 15g.) Duljina staze: 3km (1.5 krug)

   sprint duatlon – trčanje 5610 m (5 x 1122 m) – bicikla 20 km – trčanje 2244 m ( 2 x 1122 m)
   kadeti duatlon – trčanje 2244 m (2 x 1122 m) – bicikla 10 km – trčanje 1122 m ( 1 x 1122 m)
   dječaci i djevojčice 500m
 
 
Kategorije:
 
    Duatlon:
   prema HTS pravilniku o ustroju takmičenja.
 
 
    Ulična utrka 10 km:
 
Stariji juniori: od 18-19 god Starije juniorke: od 18-19 god
Seniori: od 20-29 god Seniorke: od 20-29 god
Seniori 2: od 30-39 god Seniorke 2: od 30-39 god
Veterani 1: od 40-44 god Veteranke: od 40 god i starije
Veterani 2: od 45-49 god
Veterani 3: od 50-54 god
Veterani 4: od 55-59 god
Veterani 5: od 60 god i stariji


    Dječaci i djevojčice:

 
od 6 – 8 godina I – II razred
od 9 – 10 godina III – IV razred
od 11 – 12 godina V – VI razred
od 13 – 15 godina VII – VIII razred

 

Startnina za uličnu utrku je 80Kn za prijave do 1. listopada, za kasnije prijave 120Kn.


Startnina za sprint duatlon je 100,00 kuna, juniori 80,00 kuna, kadeti 50,00 Kn za licencirane natjecatelje.
Natjecatelji bez licence 150,00 kuna, juniori i kadeti 100,00 kuna.

Za prijave do 1.listopada 2014., nakon toga startnina se uvećava za 50%.   


Sudionici ulične utrke i sprint duatlona dobivaju ručnik, okrijepu i ručak.

 
 

FOND NOVČANIH NAGRADA 14 000,00 kuna:

 

za natjecatelje samo ulične utrke biti će nagrade po kategoriji prvi 150,00 kn, drugi 100,00 kn i treći 50,00 kn

Dobitnici novčanih nagrada u ukupnom poretku ne mogu dobiti nagrade i u kategoriji

 

Ulična trka:

 
MUŠKARCI
ŽENE
1. 1200 Kn 1. 1200 Kn
2. 800 Kn 2. 800 Kn
3. 600 Kn 3. 600 Kn
 

Sprint duatlon:

 
MUŠKARCI
ŽENE
1. 1200 Kn 1. 1200 Kn
2. 800 Kn 2. 800 Kn
3. 600 Kn 3. 600 Kn
 
 

Pehari i medalje

 

-ukupni pobjednici muški – žene pehari i medalje, drugi i treći medalje.

-prva tri - prve tri po kategorijama medalje.

-dječaci i djevojčice prva tri – prve tri medalje i majice.


-Duatlon: medalje i plakete za prvenstvo države prema HTS pravilniku o ustroju takmičenja.

 
 

Prijave i informacije

 
   Za uličnu utrku:
   prijave treba slati na e-mail: triatlon@tksplit.hr i kopiju HAS-u na has@has.hr najkasnije do srijede 1. listopada 2014 (za PH), kasnije prijave zaključno na dan utrke do 11:00h.
   Prijava osim imena i prezimena, treba sadržavati i datum rođenja i ime kluba.

   Prijave za duatlon:
   za svakog natjecatelja potrebno je prijaviti: ime i prezime natjecatelja, godine rođenja, spol, klub za koji se natječe i kategorija.

   Sve informacije možete dobiti od tajnika Kluba Ivana Pavića na tel: 021/569-911, mob: 091/518-26-36, e-mail: triatlon@tksplit.hr
 
 

Pravila natjecanja

 
       -određena su pravilnikom HUCIPT-a i HTS-a:
              svi natjecatelji nastupaju na vlastitu odgovornost
              za sprint i supersprint duatlon obavezna je kaciga.

 

 

 




SATNICA  NATJECANJA:

-10:00           

- kulturni program povodam dana grada

-11:00           

- službeno otvaranje natjecanja

-10:00 – 13:30

- prijave i podizanje startnih brojeva

-11:00   

- start dječaka i djevojčica po kategorijama

-11:10        

- start ulične utrke na 3 km

-11:30        

- start ulične utrke na 5 km

-12:00              

- start ulične utrke na 10 km

-13:00     

- otvaranje zone i provjera bicikli

-13:15    

- proglašenje pobjednika u kategoriji dječaka i djevojčica

-13:30          

- proglašenje pobjednika ulične utrke

-13:50            

- zatvaranje zone izmjene

-14:00              

- start supersprint duatlona

-14:10             

- start sprint duatlona B elite M

-14:11          

- start sprint duatlona B elite Ž

-14:25

- start sprint duatlona C kategorije i ostali

-16:15             

- proglašenje pobjednika (duatlon), podjela pehara, medalja i nagrada  

-17:00             

- za sve sudionike "pasta party" u restoranu "Oluja"









vrlika