Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 24.04.2014.



Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1 Srđan Latinović TK Split CRO M 1988 OT L
2 Frano Kršinić TK Zagreb CRO M 1952 ST L
3 Morgan Marmaro ind FRA Ž 1991 ST
4 Igor Mandušić TK Split CRO M 1974 OT L
5 Ewa Žukovska Kuźnia Triathlonu POL Ž 1967 OT
6 Marcin Barszcz Trisfera Warszawa POL M 1982 OT
7 Deyan Vassilev ind BGR M 1972 OT
8 Jordan Hart ind CAN M 1981 OT
9 Gregory Sharp ind FRA M 1990 ST
10 Goran Vrus TK Swibir CRO M 1980 OT L
11 Gavin Mart Carneddau Triathlon Club - Wales GBR M 1979 OT L
12 Mat Keyse Carneddau Triathlon Club - Wales GBR M 1983 OT L
13 Slawomir Cwirko STOPA Slupsk POL M 1972 ST
14 Dejan Patričević TK Zagreb CRO M 1975 OT L
15 Dunja Gorup TK Zagreb CRO Ž 1984 OT L
16 Marino Jukić TK Split CRO M 1995 ST L
17 Milina Lahova TRIAXX Bratislava SVK Ž 1987 OT
18 Matija Krivec TK Swibir CRO M 1991 OT L
19 Toni Elezović TK Split CRO M 1993 OT L
20 Matija Lukina TK Rudolf Perešin CRO M 1987 OT L
21 Dávid Ruzsás HUN M 1987 OT
22 Reuf Džinović Spartanac BIH M 1981 ST
23 Siniša Pezelj TK Zadar CRO M 1970 OT L
24 Ivan Gobin TK Zadar CRO M 1979 OT L
25 Janet Dragojević ind CRO Ž 1972 ST
26 Luka Čupić TK Herceg Novi MNE M 1988 OT
27 Josipa Cecić Vidoš TK Split CRO Ž 1997 ST L
28 Vedran Supur TK Rudolf Perešin BIH M 1991 ST L
29 Aneta Arifi TK Olimpija Bor SRB Ž 1985 OT
30 Michele Dinelli TK Swibir CRO M 1975 OT L
31 Luka Komić TK Split CRO M 1996 ST L
32 Đivo Krile ind CRO M 1981 OT
33 Diana Vrdoljak TK Split CRO Ž 1984 OT L
34 Maja Bonačić TK Swibir CRO Ž 1985 OT L
35 Marijan Radeljić TK Zvončac CRO M 1956 ST L
36 Zoran Čubra TK Tamiš SRB M 1964 ST
37 Danilo Radojković TK Olimpija Bor SRB M 1997 ST
38 Matija Meden TK Trisport Kamnik SLO M 1993 OT L
39 Jan Josipović TK Pula CRO M 1997 ST L
40 Duje Marić TK Pula CRO M 1997 ST L
41 Luka Paliska TK Pula CRO M 1997 ST L
42 Tea Miloš TK Pula CRO Ž 1994 OT L
43 Niko Tuta ind SUI M 1986 OT
44 Sašo Meden TK Trisport Kamnik SLO M 1968 OT L
45 Josip Živković Petar Zrinski CRO M 1998 ST L
46 Marin Koceić TK Swibir CRO M 1975 OT L
47 Ivan Jakovac TK Swibir CRO M 1994 OT L
48 Vinko Vrebac TK Swibir CRO M 1985 OT L
49 Ivor Matić TK Swibir CRO M 1977 OT L
50 Lea Čumbelić ind CRO Ž 1973 ST
51 Mislav Pelko TK Swibir CRO M 1979 OT L
52 Dean Kocijan TK Swibir CRO M 1974 OT L
53 Ivan Tuta TK Zadar CRO M 1980 OT L
54 Zdenka Kučić TK Split CRO Ž 1997 ST L
55 Dušan Milošević TK Podgorica MNE M 1984 OT
56 Peter Bajai Mogyi SE Baja HUN M 1982 OT
57 Gorana Jelić Mrčelić TK Split CRO Ž 1973 OT L
58 Robertina Tomić TK Split CRO Ž 1972 OT L
59 Željka Šaban Miličić TK Swibir CRO Ž 1983 OT L
60 Filip Lazić TK Split CRO M 1995 OT L
61 Dejan Milivojević TK Bor - Bor SRB M 1969 OT L
62 Ljiljana Nikolić TK Bor - Bor SRB Ž 1978 ST L
63 Milan Vučić TK Bor - Bor SRB M 1988 OT L
64 Nina Zdinjak TK Bor - Bor SRB Ž 1988 ST L
65 Riccardo Kuhar TK Podstrana CRO M 1976 OT L
66 DIF BIKE 2
   Milan Popivoda
   --
   --

 DIF BIKE
 --
 --  

 MNE
 --
 --

 M
 --
 --

 1985
 --
 --

 ST
   štafeta
67 DIF BIKE 1
   Novak Djinović
   --
   --

 DIF BIKE
 --
 --  

 MNE
 --
 --

 M
 --
 --

 1985
 --
 --

 ST
   štafeta
68 Filip Krgović TK Podgorica MNE M 1989 OT
69 Ante Vuko TK Podstrana CRO M 1974 OT L
70 UNTOUCHABLES
   Josip Barić
   Ante Radoš
   Luka Jukić

  --
  --
  --  

 CRO
 CRO
 CRO

 M
 M
 M

 1987
 --
 --

 ST
   štafeta
71 Dalibor Vujević ind CRO M 1982 OT
72 Ana Aljinović TK Podstrana CRO Ž 1980 OT L
73 Elisabetta Vitasović TK Pula CRO Ž 1997 ST L
74 Đuro Mileusnić TK Zrinski Novatec CRO M 1982 OT L
75 Krešimir Tijardović TK Split CRO M 1986 ST L
76 Silvio Amižić TK Split CRO M 1970 OT
77 Martin Papišta TK Zagreb CRO M 1991 OT L
78 Darko Škevin TK Swibir CRO M 1965 OT L
79 Sonja Škevin TK swibir CRO Ž 1995 OT L
80 Novak Djinović DIF BIKE MNE M 1985 10 km
81 Svetozar Stamatović DIF BIKE MNE M 1992 10 km
82 Nika Begić TK Triton CRO M 1997 ST L
83 Szuszanna Vertesy Mogyi SE Baja HUN Ž 1981 OT
84 David Vegvary Mogyi SE Baja HUN M 1990 OT
85 Kiss Gergely Mogyi SE Baja HUN M 1977 OT
86 Flander Marton Mogyi SE Baja HUN M 1985 OT
87 Bo Donners UWC Mostar NED Ž 1996 10 km
88 Marketa Harastova UWC Mostar CZE Ž 1995 10 km
89 Ivan Andrišek TK Swibir CRO M 1981 OT L
90 Daria Pletikapa TK Zrinski CRO Ž 1988 OT L
91 Dragoljub Koprivica ind MNE M 1973 10 km
92 Rita Biliš ind CRO Ž 1983 10 km
93 Emir Zagora ind MNE M 1989 10 km
94 Ivan Burcar TK Swibir CRO M 1973 OT L
95 Damian Fernandez TK Split ESP M 1979 ST
96 Tomislav Prižmić DSN CRO M 1989 10 km
97 KONAVLE
   Ivan Banović
   --
   --

  B.K. Konavle
  --
  --  

 CRO
 --
 --

 M
 --
 --

 1988
 --
 --

 ST
   štafeta
98 Damir Kukoč TK Split CRO M 1960 ST L
99 Martina Ilijanić TK Swibir CRO Ž 1983 OT L
100 ZRINSKI
   Ela Vučemilović
   Daria Pletikapa
   Denis Pleše

  TK Petar Zrinski
  TK Petar Zrinski
  TK Petar Zrinski  

 CRO
 CRO
 CRO

 Ž
 Ž
 M

 1997
 1988
 1998

 ST
   štafeta
101 Ivan Boban ind CRO M 1979 ST
102 Ivana Jukić ind CRO Ž 1981 10 km
103 Marija Kojan ind CRO Ž 1982 10 km
104 Ante Bojić ind CRO M 1981 10 km
105 Nedjeljko Tamburović ind CRO M 1983 10 km
 

 OT - olimpijski triatlon
 ST - sprint triatlon
 10 km - 10 km ulična utrka - trčanje




 
sponzori