Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 REZULTATI

 
 
 

OLIMPIJSKI TRIATLON

 
 




 
 
 
 
 
 

SPRINT TRIATLON

 
 




 
 
 
 
 
 

Ulična UTRKA 10 km

 
 




 
 
 
 
 
 

JOŠ REZULTATA:

 
 
 
 
 
 
 
 

SPLITSKI DUATLON-TRIATLON KUP - BODOVI

 
 
 

Olimpijski triatlon

    poredak Ime i prezime

Klub

Država

    kategorija Plivanje
1,5 km


bicikla
40 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
10 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 RUZSÁS Dávid HUN S 0:17:33 1:02:13 1:19:46 0:33:10 1:52:57 150
2 BAJAI Peter Mogyi SE Baja HUN S2 0:17:49 1:01:46 1:19:35 0:33:59 1:53:35 135
3 FLANDER Marton Mogyi SE Baja HUN S 0:17:37 1:02:09 1:19:46 0:34:01 1:53:48 125
4 KOCEIĆ Marin TK Swibir CRO S2 0:17:49 1:01:50 1:19:39 0:35:26 1:55:06 120
5 PATRČEVIĆ Dejan TK Zagreb CRO S2 0:18:17 1:04:00 1:22:17 0:33:01 1:55:19 115
6 ELEZOVIĆ Toni TK Split CRO U23 0:17:33 1:02:12 1:19:45 0:37:06 1:56:51 110
7 KRIVEC Matija TK Swibir CRO U23 0:18:18 1:04:39 1:22:57 0:34:25 1:57:24 105
8 MEDEN Matija TK Trisport Kamnik SLO U23 0:17:30 1:05:30 1:23:00 0:35:17 1:58:17 100
9 VEGVARY David Mogyi SE Baja HUN S 0:17:37 1:04:47 1:22:24 0:38:43 2:01:08 98
10 LUKINA Matija TK Rudolf Perešin CRO S 0:17:51 1:08:54 1:26:45 0:34:59 2:01:45 96
11 MEDEN Sašo TK Trisport Kamnik SLO V2 0:21:34 1:05:20 1:26:54 0:37:11 2:04:05 94
12 VREBAC Vinko TK Swibir CRO S 0:22:19 1:07:29 1:29:48 0:36:13 2:06:01 92
13 PAPIŠTA Martin TK Zagreb CRO U23 0:19:09 1:07:39 1:26:48 0:41:02 2:07:51 90
14 JAKOVAC Ivan TK Swibir CRO U23 0:20:52 1:09:00 1:29:52 0:38:55 2:08:48 88
15 PLETIKAPA Daria TK Petar Zrinski CRO S 0:18:20 1:11:29 1:29:49 0:39:49 2:09:39 150
16 MILOŠ Tea TK Pula CRO U23 0:18:22 1:11:35 1:29:57 0:39:54 2:09:52 135
17 MILEUSNIĆ Đuro TK Petar Zrinski CRO S2 0:21:50 1:07:58 1:29:48 0:42:06 2:11:55 86
18 LATINOVIĆ Srđan TK Split CRO S 0:18:24 1:11:39 1:30:03 0:41:52 2:11:56 84
19 TUTA Ivan TK Zadar CRO S2 0:22:49 1:11:11 1:34:00 0:40:28 2:14:28 82
20 VUJEVIĆ Dalibor Individual CRO S2 0:24:51 1:11:29 1:36:20 0:38:15 2:14:36 80
21 ŠKEVIN Darko TK Swibir CRO V2 0:20:55 1:13:27 1:34:22 0:41:48 2:16:10 78
22 ČUPIĆ Luka TK Herceg Novi MNE S 0:23:36 1:11:59 1:35:35 0:40:39 2:16:14 76
23 KEYSE Mat Carneddau Triath Club - Wal GBR S2 0:21:30 1:12:36 1:34:06 0:44:23 2:18:30 74
24 MILIVOJEVIĆ Dejan TK Bor - Bor SRB V2 0:24:22 1:12:13 1:36:35 0:44:38 2:21:14 72
25 MANDUŠIĆ Igor TK Podstrana CRO V1 0:25:42 1:11:02 1:36:44 0:45:03 2:21:48 70
26 ŠABAN MILIČIĆ Željka TK Swibir CRO S 0:20:57 1:16:06 1:37:03 0:44:44 2:21:48 125
27 VUKO Ante TK Podstrana CRO V1 0:24:43 1:12:12 1:36:55 0:44:52 2:21:48 68
28 VRUS Goran TK Swibir CRO S2 0:25:23 1:13:01 1:38:24 0:45:17 2:23:41 66
29 ILIJANIĆ Martina TK Swibir CRO S 0:24:38 1:15:49 1:40:27 0:43:18 2:23:46 120
30 ŠKEVIN Sonja TK Swibir CRO U23 0:20:50 1:18:02 1:38:52 0:45:09 2:24:02 115
31 MART Gavin Carneddau Triath Club - Wal GBR S2 0:25:25 1:12:51 1:38:16 0:46:34 2:24:51 64
32 BONAČIĆ Maja TK Swibir CRO S 0:22:55 1:17:28 1:40:23 0:44:31 2:24:55 110
33 KRGOVIĆ Filip TK Podgorica MNE S 0:28:43 1:15:33 1:44:16 0:42:50 2:27:07 62
34 DINELLI Michele TK Swibir CRO S2 0:25:39 1:16:26 1:42:05 0:45:08 2:27:14 60
35 MILOŠEVIĆ Dušan TK Podgorica MNE S2 0:27:21 1:19:00 1:46:21 0:45:26 2:31:49 58
36 PEZELJ Siniša TK Zadar CRO V1 0:24:42 1:17:42 1:42:24 0:49:46 2:32:11 56
37 ANDRIŠEK Ivan TK Swibir CRO S2 0:22:50 1:21:16 1:44:06 0:49:31 2:33:38 55
38 ALJINOVIĆ Ana TK Podstrana CRO S 0:30:36 1:17:26 1:48:02 0:46:14 2:34:17 105
39 KRILE Đivo Individual CRO S2 0:24:19 1:23:09 1:47:28 0:47:55 2:35:23 54
40 TUTA Niko Individual SUI S 0:25:10 1:22:36 1:47:46 0:49:23 2:37:09 53
41 KOCIJAN Dean TK Swibir CRO V1 0:25:00 1:17:51 1:42:51 0:54:40 2:37:32 52
42 VUČIĆ Milan TK Bor - Bor SRB S 0:32:30 1:18:47 1:51:17 0:47:12 2:38:30 51
43 JELIC MRČELIĆ Gorana TK Split CRO V 0:28:27 1:19:38 1:48:05 0:51:38 2:39:44 100
44 VERTESY Szuszanna Mogyi SE Baja HUN S 0:24:38 1:23:28 1:48:06 0:53:27 2:41:33 98
45 ARIFI Aneta TK Olimpija Bor SRB S 0:24:23 1:28:11 1:52:34 0:53:20 2:45:54 96
46 KISS Gergely Mogyi SE Baja HUN S2 0:28:26 1:28:04 1:56:30 0:50:12 2:46:43 50
47 BURCAR Ivan TK Swibir CRO V1 0:27:57 1:20:25 1:48:22 0:59:50 2:48:13 49
48 HART Jordan Individual CAN S2 0:31:59 1:26:07 1:58:06 0:50:32 2:48:39 48
49 MATIĆ Ivor TK Swibir CRO S2 0:31:58 1:29:24 2:01:22 0:49:19 2:50:42 47
50 TOMIĆ Robertina TK Split CRO V 0:31:52 1:28:42 2:00:34 0:58:36 2:59:12 94
51 GOBIN Ivan TK Zadar CRO S2 0
52 GORUP Dunja TK Zagreb CRO S 0
53 AMIŽIĆ Silvio TK Split CRO V1 0
 
 
 

Sprint triatlon

    poredak Ime i prezime

Klub

Država

    kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 PALISKA Luka TK Pula CRO MJ 0:09:56 0:34:39 0:44:35 0:16:07 1:00:43 75
2 JOSIPOVIĆ Jan TK Pula CRO MJ 0:09:48 0:34:16 0:44:04 0:18:28 1:02:34 68
3 ŽIVKOVIĆ Josip TK Petar Zrinski CRO MJ 0:09:41 0:34:25 0:44:06 0:19:09 1:03:16 63
4 MARIĆ Duje TK Pula CRO MJ 0:09:57 0:37:04 0:47:01 0:17:14 1:04:16 60
5 JUKIĆ Marino TK Split CRO J 0:12:37 0:34:25 0:47:02 0:18:14 1:05:17 58
6 KOMIĆ Luka TK Split CRO J 0:11:50 0:35:52 0:47:42 0:18:51 1:06:34 55
7 DIF BIKE 1 DIF BIKE MNE Štafete 0:12:00 0:37:46 0:49:46 0:17:14 1:07:02
8 PLEŠE Denis TK Petar Zrinski CRO MJ 0:12:05 0:36:09 0:48:14 0:19:10 1:07:24 53
9 BOBAN Ivan Individual CRO S2 0:10:12 0:39:59 0:50:11 0:20:53 1:11:05 50
10 TIJARDOVIĆ Krešimir TK Split CRO S 0:12:58 0:38:39 0:51:37 0:20:21 1:11:58 49
11 CWIRKO Slawomir STOPA Slupsk POL V1 0:16:10 0:39:57 0:56:07 0:18:46 1:14:54 48
12 BEGIĆ Nika TK Triton CRO MJ 0:12:02 0:41:43 0:53:45 0:22:36 1:16:22 75
13 VITASOVIĆ Elisabetta TK Pula CRO MJ 0:12:00 0:41:55 0:53:55 0:23:53 1:17:48 68
14 DŽINOVIĆ Reuf Spartanac BIH S2 0:13:09 0:41:55 0:55:04 0:25:30 1:20:35 47
15 VUČEMILOVIĆ Ela TK Petar Zrinski CRO MJ 0:10:16 0:42:31 0:52:47 0:27:53 1:20:42 63
16 RADOJKOVIĆ Danilo TK Olimpija Bor SRB MJ 0:13:02 0:48:24 1:01:26 0:22:05 1:23:32 46
17 RUDALIJA Haris Spartanac BIH MJ 0:14:55 0:45:29 1:00:24 0:23:22 1:23:47 45
18 ČUBRA Zoran TK Tamiš SRB V3 0:16:21 0:43:19 0:59:40 0:25:13 1:24:54 44
19 SUPUR Vedran TK Rudolf Perešin BIH S 0:16:40 0:44:48 1:01:28 0:25:38 1:27:06 43
20 CECIC VIDOŠ Josipa TK Split CRO MJ 0:12:57 0:47:23 1:00:20 0:27:31 1:27:52 60
21 BERISLAV Individual CRO Štafete 0:14:08 0:54:11 1:08:19 0:23:00 1:31:20
22 KUČIĆ Zdenka TK Split CRO MJ 0:16:08 0:45:18 1:01:26 0:30:26 1:31:54 55
23 MARMARO Morgan Individual FRA S 0:14:12 0:55:28 1:09:40 0:25:56 1:35:37 53
24 ČUMBELIĆ Lea Individual CRO V 0:16:25 0:55:33 1:11:58 0:28:15 1:40:13 50
25 NIKOLIĆ Ljiljana TK Bor - Bor SRB S 0:26:04 0:47:20 1:13:24 0:27:07 1:40:31 49
26 PAPIGA Individual CRO Štafete 0:11:24 1:06:11 1:17:35 0:24:43 1:42:19
27 KRŠINIĆ Frano TK Zagreb CRO V5 0:19:37 0:53:41 1:13:18 0:30:06 1:43:25 42
28 ZDINJAK Nina TK Bor - Bor SRB S 0:22:01 0:53:46 1:15:47 0:29:54 1:45:42 48
29 DRAGOJEVIĆ Janet Individual CRO V 0:14:20 0:59:52 1:14:12 0:40:43 1:54:55 47
30 NEDODIRLJIVI TK X TK Podstrana CRO Štafete DNF
31 SHARP Gregory Individual FRA S DNF 0
 
 
 
 
sponzori