Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 REZULTATI
english  

 
 
 
 
 
 

Sprint triatlon - rezultati:

 
    poredak Ime i prezime

Klub

Država

    kategorija Plivanje
750m


Zona 1

bicikla
20 km


Zona 2

Prolaz
nakon
Z2


trčanje
5 km


Konačni
rezultat


Bodovi

1 Marin KOCEIĆ TK Swibir CRO S2 0:10:16 0:01:33 0:30:42 0:00:19 0:42:50 0:17:49 1:00:39 150
2 Toni ELEZOVIĆ TK Split CRO S1 0:10:04 0:01:28 0:30:59 0:00:22 0:42:53 0:20:11 1:03:04 135
3 Mijo BEBIĆ TK Split CRO S2 0:11:38 0:01:51 0:30:49 0:00:25 0:44:43 0:18:57 1:03:40 125
4 Dalibor VUJEVIĆ TK Split CRO S2 0:13:20 0:01:43 0:31:14 0:00:26 0:46:43 0:18:04 1:04:47 120
5 Ivan GOBIN TK Zadar CRO S2 0:12:27 0:01:46 0:32:14 0:00:25 0:46:52 0:17:56 1:04:48 115
6 Ivan KOVAČEV TK Podstrana CRO S2 0:12:43 0:01:51 0:31:45 0:00:30 0:46:49 0:18:31 1:05:20 110
7 Filip LAZIĆ TK Split CRO J 0:11:30 0:01:43 0:33:15 0:00:29 0:46:57 0:20:16 1:07:13 105
8 Srđan LATINOVIĆ TK Split CRO S1 0:10:35 0:01:38 0:33:30 0:00:24 0:46:07 0:21:06 1:07:13 100
9 Ivan TUTA TK Zadar CRO S2 0:12:40 0:01:32 0:32:10 0:00:24 0:46:46 0:21:10 1:07:56 98
10 Luka KOMIĆ TK Split CRO J 0:12:28 0:01:25 0:33:17 0:00:25 0:47:35 0:23:13 1:10:48 96
11 Hrvoje HUZANIĆ TK Swibir CRO S2 0:15:01 0:01:57 0:34:43 0:00:28 0:52:09 0:19:51 1:12:00 94
12 Aleksij MUŽINA ŠD 3 ŠPORT SLO V1 0:14:48 0:01:50 0:34:59 0:00:25 0:52:02 0:20:09 1:12:11 92
13 Djuro MILEUSNIĆ TK Zrinski Novatec CRO S2 0:11:33 0:01:33 0:33:23 0:00:24 0:46:53 0:25:26 1:12:19 90
14 Nenad ŠIMIČIĆ TK Rab CRO V3 0:13:19 0:02:00 0:36:21 0:00:23 0:52:03 0:20:19 1:12:22 88
15 Krešimir TIJARDOVIĆ TK Split CRO S1 0:13:43 0:01:25 0:35:40 0:00:25 0:51:13 0:21:15 1:12:28 86
16 Maja BONAČIĆ TK Swibir CRO S 0:12:56 0:01:41 0:36:30 0:00:24 0:51:31 0:21:18 1:12:49 150
17 Roko ŠKIBOLA TK Zadar CRO S1 0:16:19 0:01:51 0:38:24 0:00:34 0:57:08 0:20:04 1:17:12 84
18 Ivan COLIĆ Zadar CRO S2 0:16:20 0:02:01 0:38:14 0:00:35 0:57:10 0:22:23 1:19:33 82
19 Ivica VRGOČ Livno BIH S2 0:20:54 0:02:18 0:35:52 0:00:33 0:59:37 0:21:55 1:21:32 80
20 Žan SMOJE TK Split CRO V1 0:17:09 0:02:26 0:39:21 0:00:25 0:59:21 0:23:19 1:22:40 78
21 Mario TISSAUER TK Split CRO V1 0:21:56 0:03:14 0:37:29 0:00:27 1:03:06 0:19:40 1:22:46 76
22 Mladen KUZMANIĆ Split CRO V2 0:15:25 0:02:45 0:38:44 0:01:56 0:58:50 0:24:34 1:23:24 74
23 Daniel FILIĆ TK Zadar CRO S1 0:20:09 0:02:00 0:36:56 0:00:39 0:59:44 0:23:54 1:23:38 72
24 Mladen LUKOVIĆ TK Split CRO V3 0:17:02 0:01:50 0:39:35 0:00:39 0:59:06 0:24:40 1:23:46 70
25 Mario VALENTIĆ Zagreb CRO S2 0:16:50 0:03:01 0:42:50 0:00:34 1:03:15 0:24:32 1:27:47 68
26 Iva KURELIĆ TK Rab CRO S 0:18:12 0:01:39 0:43:22 0:00:21 1:03:34 0:24:36 1:28:10 135
27 Josipa CECIĆ VIDOŠ TK Split CRO MJ 0:13:51 0:01:42 0:44:34 0:00:27 1:00:34 0:28:19 1:28:53 125
28 Draško VUJOVIĆ TK Split CRO V4 0:17:49 0:02:44 0:42:33 0:00:43 1:03:49 0:25:22 1:29:11 66
29 Bruno PALIKUĆA Slavonski Brod CRO S1 0:19:24 0:02:30 0:41:24 0:00:58 1:04:16 0:24:56 1:29:12 64
30 Jugo JAKOVČIĆ Poreč CRO S2 0:17:14 0:05:11 0:43:20 0:00:46 1:06:31 0:24:12 1:30:43 62
31 Damir KUKOČ TK Split CRO V3 0:15:25 0:02:59 0:42:24 0:01:09 1:01:57 0:30:25 1:32:22 60
32 Mateo SALAMUN Poreč CRO S1 0:20:58 0:03:24 0:43:26 0:00:27 1:08:15 0:26:46 1:35:01 58
33 Matko MEDAK Komin CRO V1 0:19:49 0:03:13 0:44:15 0:00:33 1:07:50 0:29:18 1:37:08 56
34 Dora VALOVIČIĆ TK Rab CRO J 0:18:11 0:01:46 0:50:04 0:00:27 1:10:28 0:28:06 1:38:34 120
35 Marin ALJINOVIĆ TK Podstrana CRO S2 0:22:04 0:03:05 0:44:07 0:00:56 1:10:12 0:28:22 1:38:34 55
36 Valentina KNEŽEVIĆ TK Split CRO S 0:15:18 0:03:49 0:47:31 0:00:45 1:07:23 0:34:12 1:41:35 115
37 Vanesa VULJAN TK Split CRO MJ 0:17:55 0:01:49 0:47:58 0:00:28 1:08:10 0:36:12 1:44:22 110
38 Branko TUCAK TK Split CRO V3 DSQ 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Supersprint triatlon - rezultati:

 
    poredak Ime i prezime

Klub

Država

    kategorija Plivanje
375m


Zona 1

bicikla
10 km


Zona 2

Prolaz
nakon
Z2


trčanje
2,5 km


Konačni
rezultat


Bodovi

1 Uroš SEME SCR.T SLO S2 0:05:44 0:01:24 0:18:31 0:00:34 0:26:13 0:08:44 0:34:57 0
2 Žiga HUTTER SCR.T SLO K 0:05:38 0:01:31 0:18:31 0:00:32 0:26:12 0:08:58 0:35:10 150
3 Luka KACJAN SCR.T SLO MJ 0:06:48 0:01:37 0:21:50 0:00:17 0:30:32 0:09:25 0:39:57 0
4 FALKENSTEINER 1 ŠTF 0:06:37 0:01:34 0:21:22 0:00:28 0:30:01 0:13:32 0:43:33
5 MUNJA CRO ŠTF 0:08:27 0:01:39 0:22:03 0:00:21 0:32:30 0:11:54 0:44:24
6 FALKENSTEINER 2 ŠTF 0:07:28 0:01:32 0:22:36 0:00:35 0:32:11 0:13:30 0:45:41
7 Bruno KOS TK Maksimir CRO S2 0:11:08 0:01:58 0:21:46 0:00:25 0:35:17 0:11:40 0:46:57 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aquatlon duži - rezultati:

 
    poredak Ime i prezime

Klub

Država

    kategorija Plivanje
375m


trčanje
1,5 km


Konačni
rezultat


1 Nika FAIN SCR.T SLO 11 - 12 0:01:29 0:02:39 0:04:08
2 Eva KOSEC SCR.T SLO 9 - 10 0:01:39 0:02:37 0:04:16
3 Emma JUREŠA TK Rab CRO 11 - 12 0:02:08 0:03:12 0:05:20
4 Duje ŠTOKIĆ TK Rab CRO 9 - 10 0:02:20 0:03:28 0:05:48
5 Nera ŠTOKIĆ TK Rab CRO 9 - 10 0:03:04 0:03:18 0:06:22
6 Marko BRAVARIĆ TK Rab CRO 9 - 10 0:03:00 0:03:24 0:06:24
7 Dora DEBELIĆ TK Rab CRO do 8 0:02:57 0:03:50 0:06:47
8 Josip BRAVARIĆ TK Rab CRO "do 8 0:04:14 0:03:17 0:07:31
9 Roko ŠURLINA TK Rab CRO 9 - 10 0:04:18 0:03:17 0:07:35
10 Nikola KOS TK Maksimir CRO do 8 0:04:01 0:03:38 0:07:39
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aquatlon kraći - rezultati:

 
    poredak Ime i prezime

Klub

Država

    kategorija Plivanje
100m


trčanje
500m


Konačni
rezultat


1 Dora KOMIĆ TK Split CRO 11-12 0:06:36 0:07:51 0:14:27
2 Katja FAIN SCR.T SLO 13-14 0:06:22 0:08:35 0:14:57
3 Vid HERODEŽ SCR.T SLO 11-12 0:06:56 0:08:49 0:15:45
4 Mihajlo VRAGOLOV Cavtat sea kayaking CRO Stariji 0:07:37 0:09:25 0:17:02
5 Petra KOCEIĆ TK Split CRO 11-12 0:08:14 0:08:56 0:17:10
6 Ivana LUKINA TK Hidraulika Kurelja CRO Stariji 0:09:48 0:09:04 0:18:52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
letak-hrv