Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

SPLITSKI duatlon-triatlon KUP 2015.

 
 

Split, 29.08.2015.

11. kolo
sprint triatlon


 
 


slika	3	  slika	4	  slika	5	  slika	6	  slika	7	  slika	8	 
slika	9	  slika	10	  slika	11	  slika	12	  slika	14	 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
poredak Ime i prezime

Klub

kategorija Plivanje
750 m


bicikla
20 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
5 km


konačni
rezultat


Bodovi

1 Mijo Bebić TK SPLIT S 0:10:17 0:32:04 0:42:21 0:18:43 1:01:04 150
2 Srđan Latinović TK SPLIT S 0:09:29 0:34:37 0:44:06 0:20:24 1:04:30 135
3 Liam O'Driscol TK SPLIT S 0:09:57 0:37:26 0:47:23 0:19:09 1:06:32 125
4 Jure Bučević TK X Podstrana S 0:11:28 0:35:13 0:46:41 0:20:33 1:07:14 120
5 Toni Košnjak TK X Podstrana S 0:11:36 0:35:32 0:47:08 0:21:11 1:08:19 115
6 Igor Mandušić TK X Podstrana V 0:12:14 0:34:23 0:46:37 0:22:35 1:09:12 110
7 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 0:12:45 0:36:05 0:48:50 0:21:07 1:09:57 105
8 Frane Benzon TK X Podstrana S 0:12:44 0:36:31 0:49:15 0:21:45 1:11:00 100
9 Luka Komić TK SPLIT J 0:10:32 0:38:19 0:48:51 0:22:09 1:11:00 98
10 Silvio Amižić TK SPLIT V 0:14:00 0:39:48 0:53:48 0:21:12 1:15:00 96
11 Žan Smoje TK SPLIT V 0:12:43 0:40:13 0:52:56 0:22:11 1:15:07 94
12 Zdravko Jadrijev MK Marjan S 0:14:45 0:40:53 0:55:38 0:20:56 1:16:34 92
13 Marko Božiković TK SPLIT S 0:11:59 0:39:56 0:51:55 0:25:16 1:17:11 90
14 Mladen Frankić ind S 0:14:31 0:40:21 0:54:52 0:22:45 1:17:37 88
15 Nenad Vudrić TK 3MAX S 0:11:42 0:43:50 0:55:32 0:22:43 1:18:15 86
16 Ivan Španjić TK X Podstrana S 0:15:55 0:41:55 0:57:50 0:20:42 1:18:32 84
17 Mijo Špar Bijeli bizoni S 0:12:16 0:40:01 0:52:17 0:27:01 1:19:18 82
18 Romeo Makaj TK SPLIT V 0:14:37 0:40:35 0:55:12 0:26:26 1:21:38 80
19 Emanuel Bilić Bijeli bizoni S 0:13:59 0:42:56 0:56:55 0:25:22 1:22:17 78
20 Draško Vujević TK SPLIT V 0:13:44 0:44:23 0:58:07 0:25:54 1:24:01 76
21 Marijan Radeljić TK ZVONČAC V 0:17:50 0:45:29 1:03:19 0:25:06 1:28:25 74



 
 
 
 

staza
 
 
najava