Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 PRIJAVLJENI

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 29.09.2016.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1   Luka Komić   TK Split CRO M 1996 SD
2   Antun Kojundžić   Maovice CRO M 1984 SD
3   Igor Mandusic   TK X CRO M 1974 SD
4   Ante Živković   AK Dubrovnik CRO M 1990 UL
5   Dora Komić   TK Split CRO Ž 2002 SSD
6   Ivica Vrgoc   TK Split BIH M 1977 SD
7   Mario Jerković   Individualac CRO M 1969 UL
8   Ivica Braica   MK Marjan CRO M 1954 UL
9   Nermin Palić   Jablanica BIH M 1986 SD
10   Željko Kliček   TK Rudolf Perešin,G.Stubica CRO M 1976 SD
11   Siniša Parović   Vrlika CRO M 1974 UL
12   Violeta Vrgoč   Livno BIH Ž 1987 UL
13   Rio Vrgoč   Livno BIH M 2009 UL
14   Gordan Petković   TK Petar Zrinski CRO M 1985 SD
15   Denis Pleše   TK Petar Zrinski CRO M 1998 SD
16   Žan Smoje   TK Split CRO M 1972 SD
17   Tomislav Kopac   AK Imotski CRO M 1985 UL
18   Matija Avirović   Tk Swibir CRO M 1994 SD
19   Matija Krivec   Tk Swibir CRO M 1991 SD
20   Maja Bonačić   Tk Swibir CRO Ž 1985 SD
21   Vinko Vrebac   Tk Swibir CRO M 1985 SD
22   Mate Tojčić   Ind./Zagreb CRO M 1980 UL
23   Inga Turčin   AK Forca/Zagreb CRO Ž 1973 UL
24   Mićo Tojčić   Ind./Zagreb CRO M 1951 UL
25   Marijan Radeljić   TK Zvončac CRO M 1956 SD
26   Tin Kaurić   TK Velika Gorica CRO M 1997 SD
27   Matija Lukina   TK Rudolf Perešin,G.Stubica CRO M 1987 SD
28   Blaž Čajko   TK Rudolf Perešin,G.Stubica CRO M 1998 SD
29   Tomislav Brecic   AK Imotski CRO M 1984 UL
30   Hrvoje Vukosav   AK Imotski CRO M 1984 UL
31   Mario Grgat   TK Split CRO M 1974 SD
32   Šimun Žanko   Ak sinj CRO M 1963 UL
33   Milan Buljan   Indvidualac CRO M 1960 UL
34   Ivan Španjić   TK X Podstrana CRO M 1980 SD
34   Ivan Španjić   TK X Podstrana CRO M 1980 SD
35   Matija Lukina   TK Rudolf Perešin,G.Stubica CRO M 1987 UL
36   Emil Škudar   TK Rudolf Perešin,G.Stubica CRO M 1990 SD
37   Marko Galić   TK Split CRO M 1998 SD
38   Ivica Šošić   TK Zvončac CRO M 1956 SD
39   Ana Piplica   MK Marjan CRO Ž 1958 SD
40   Katarina Kokan   MK Marjan CRO Ž 1971 UL
41   Branko Tucak   TK Split CRO M 1963 SD
42   Kristijan Ivan Jurić   TK X Podstrana CRO M 1978 SD
43   Elisabetta Vitasović   TK Pula CRO Ž 1997 SD
44   Luka Grgorinić   TK Pula CRO M 1999 SD
45   Duje Marić   TK Pula CRO M 1997 SD
46   Sonja Škevin   TK Swibir CRO Ž 1995 UL
47   Sonja Škevin   TK Swibir CRO Ž 1995 SD
48   Matija Avirović   TK Swibir CRO M 1994 UL
49   Ivo Šegota   TK Petar Zrinski CRO M 1998 SD
50   Luka Radotović   TK Petar Zrinski CRO M 2001 SSD
51   Fran Tisaj   TK Petar Zrinski CRO M 2001 SSD
52   Valentina Belović   TK Maksimir CRO Ž 1990 SD
53   Zara Baković   TK Petar Zrinski CRO Ž 2001 SSD
54   Jana Filipović   TK Maksimir CRO Ž 2002 SSD
55   Dubrovko Filipović   TK Maksimir CRO M 1966 SD
56   Ema Filipović   TK Maksimir CRO Ž 1999 SD
57   Josip Mešrić   TK Maksimir CRO M 1999 SD
58   Matija Mešrić   TK Maksimir CRO M 1997 SD
59   Mario Knežević   TK Maksimir BIH M 1981 SD
60   Lovro Lisjak   TK Maksimir CRO M 1993 SD
61   Filip Turk   TK Maksimir CRO M 1990 SD
62   Eugen Popović   TK Maksimir CRO M 1996 SD
63   Silvije Tomac   TK Maksimir CRO M 1994 SD
64   Emil Novosad   TK Maksimir CRO M 2000 SD
65   Bruno Škrinjarić   TK Maksimir CRO M 1988 SD
66   Nikola Saratlija   Sinj CRO M 1955 UL
67   Ivana Svetić Kasović   TK Maksimir CRO Ž 1982 SD
68   Radmila Maksimović   AK Šibenik CRO Ž 1974 UL
69   Damir Maksimović   AK Šibenik CRO M 1965 UL
70   Vedran Jović   TK 3MAX CRO M 1983 SD
71   Dejan Patrčević   TK Petar Zrinski CRO M 1975 SD
72   Ana Piplica   MK Marjan CRO Ž 1958 UL
73   Matej Žgalin   TK Maksimir CRO M 1998 SD
74   Jelena Mušćet   AK Šibenik CRO Ž 1974 UL
75   Tomislav Mušćet   AK Šibenik CRO M 1973 UL
76   Dalibor Vujević   TK Swibir CRO M 1982 SD
77   Deni Dumanić   TK Split CRO M 1967 UL
78   Antonia Dumanić   MK Marjan CRO Ž 1997 UL
79   Marin Koceić   TK Swibir CRO M 1975 SD
80   Petra Koceić   TK Split CRO Ž 2002 SSD
81   Drago Paripović   AK Žumberak CRO M 1959 UL
82   Tomislav Ivančević   AK Šibenik CRO M 1978 UL
83   Lea Šešelja   TK Rival CRO Ž 2001 SSD
84   Karla Šešelja   TK Rival CRO Ž 1999 SSD
85   Pjeter Nua   TK Triton CRO M 2000 UL
86   Matej Nelc   TK Triton CRO M 2003 SSD
87   Denis Nelc   TK Triton CRO M 2000 SD
88   Marino Jukić   TK Triton CRO M 1985 SD
89   Nika Begić   TK Triton CRO Ž 1997 SD
90   Draško Vujović   TK Split CRO M 1959 SD
91   Romeo Makaj   TK Split CRO M 1958 SD
92   Danijela Kuna   TK SPLIT CRO Ž 1985 UL
93   Ivan Dračar   AK Koprivnica CRO M 1996 UL
94   Ivan Dželalija   AK Šibenik CRO M 1982 UL
95   Damir Bilandžić   TK Split CRO M 1967 SD
96   Nataša Šustić   TK Split CRO Ž 1987 SD
97   Nataša Šustić   TK Split CRO Ž 1987 UL
98   Lucija Petrović   TK Rival CRO Ž 1999 SD
99   Zoran Marković   Split CRO M 1976 UL
100   Ljiljana Šero   Ak Šibenik CRO Ž 1971 UL
101   Lucija Šero   Ak Šibenik CRO Ž 1980 UL
102   Dragan Plenča   AK Šibenik CRO M 1960 UL
103   Ante Vrca   Maraton klub Marjan CRO M 1980 UL
104   Katarina Vrca   Sinj CRO Ž 1980 UL
105   Maja Negovanović   MK Marjan CRO Ž 1982 UL
106   Zoran Žilić   AK Koprivnica CRO M 1982 UL
107   Ana Tibljaš   AK Kvarner Rijeka CRO Ž 2001 UL
108   Paula Tepuš   AK Kvarner Rijeka CRO M 1998 UL
109   Sara Superina   AK Kvarner Rijeka CRO Ž 2001 UL
110   Dominik Tićak   AK Kvarner Rijeka CRO M 2000 UL
111   Ivo Crnković   AK Kvarner Rijeka CRO M 2000 UL
112   Luka Vukelić   AK Kvarner Rijeka CRO M 2001 UL
113   Petar Krišto   AK Žumberak CRO M 1968 UL
114   Nikolina Šustić   Ak Sljeme CRO Ž 1987 UL
115   Antonija Zaharija   Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1996 SD
116   Lucija Jerbić   Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1998 SD
117   Ante Marić   ind CRO M 1947 SD
118   Ivan Mihalj   TK Bijeli bizoni CRO M 1982 UL
119   Ivana Podrug   MK Marjan CRO Ž 1985 UL
120   Yazmin Vallejo   Ciudad de Mexico MEX Ž 1985 UL
121    
 

 SD
 SSD
 UL

- sprint duatlon
- supersprint duatlon
- ulična utrka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori