Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
peloton  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

PELOTON duatlon-triatlon KUP 2017.

 
 

Split, 15.07.2017.

8. kolo
sprint triatlon


 
 
 
najava
 
 
Fotografije: Dinko Mijušković
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Toni Elezović TK SPLIT S 0:08:59 0:33:13 0:42:12 0:18:43 1:00:55 150
2 Mijo Bebić TK SPLIT S 0:10:04 0:32:14 0:42:18 0:19:40 1:01:58 135
3 Dean Patrčević TK Zrinski S 0:10:05 0:37:10 0:47:15 0:21:45 1:09:00 125
4 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 0:11:58 0:34:47 0:46:45 0:22:33 1:09:18 120
5 Marko Božiković TK SPLIT S 0:11:28 0:37:02 0:48:30 0:23:29 1:11:59 115
6 Nermin Palić TK SPLIT S 0:12:19 0:38:55 0:51:14 0:22:31 1:13:45 110
7 Ivan Mihalj Bijeli Bizoni S 0:13:11 0:37:28 0:50:39 0:24:26 1:15:05 105
8 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 0:13:16 0:37:49 0:51:05 0:25:04 1:16:09 100
9 Žan Smoje TK SPLIT V 0:13:15 0:39:55 0:53:10 0:23:14 1:16:24 98
10 Boris Vučemilović TK SPLIT V 0:12:13 0:40:58 0:53:11 0:26:01 1:19:12 96
11 Romeo Makaj TK SPLIT V 0:14:28 0:41:16 0:55:44 0:27:00 1:22:44 94
12 Mario Knezović ind S 0:14:12 0:44:13 0:58:25 0:24:33 1:22:58 92
13 Mirela Čučak ind S 0:19:39 0:38:46 0:58:25 0:24:34 1:22:59 150
14 Igor Mandušić TK SPLIT V 0:11:47 0:46:38 0:58:25 0:24:35 1:23:00 90
15 Draško Vujović TK SPLIT V 0:13:45 0:43:18 0:57:03 0:26:51 1:23:54 88
16 Vinko Škunca TK SPLIT V 0:13:10 0:45:31 0:58:41 0:28:07 1:26:48 86
17 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 0:13:40 0:45:18 0:58:58 0:27:54 1:26:52 135
18 Krešimir Dobrović Šahovski klub Šibenik S 0:13:28 0:51:10 1:04:38 0:24:52 1:29:30 84
19 Dario Vranješ TK SPLIT J 0:17:55 0:45:43 1:03:38 0:26:07 1:29:45 82
20 Dinko Mijušković ind V 0:15:46 0:52:55 1:08:41 0:27:24 1:36:05 80
21 Ivana Mihalj Bijeli Bizoni S 0:18:21 0:56:45 1:15:06 0:26:58 1:42:04 125
22 Damir Španić ind V 0:15:11 1:00:28 1:15:39 0:28:17 1:43:56 78
23 Zdravko Kojundžić ind V 0:18:11 0:50:17 1:08:28 DNF 0
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija Plivanje
375 m km
bicikla
10 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Anja Krstulović TK SPLIT J 0:07:36 0:27:00 0:34:36 0:12:36 0:47:12 0
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava