Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 PRIJAVLJENI

 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 29.09.2017.

 
Red.br. Ime i prezime Klub Država Spol Godište Natjecanje
1   Ivica Vrgoč   TK Split CRO M 1977 SD
2   Antun Kojundžić   TK Split CRO M 1984 SD
3   Marinko Čubrilo   Kaštel Novi CRO M 1983 SD
4   Ante Živković   Metković CRO M 1990 UL
5   Filip Cvijetić   TK Rival CRO M 2001 SD
6   Mićo Tojčić   Ind. CRO M 1951 UL
7   Mate Tojčić   Brooks Akademija CRO M 1980 UL
8   Karlo Kirinčić   TK RIVAL CRO M 2002 SSD
9   Nermin Palić   TK Split BIH M 1986 SD
10   Ivo Matić   Trogir CRO M 1986 SSD
11   Gordan Petković   Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1985 SD
12   Luka Dumančić   Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1998 SD
13   Martin Štefan   Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1996 SD
14   Zara Baković   Triatlon klub Petar Zrinski CRO Ž 2001 SD
15   Fran Tisaj   Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 2001 SD
16   Jan Tisaj   Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 2005 SSD
17   Jorgen Huybrechts   Čiovo BEL M 1974 SD
18   Nataša šustić   Tk Split CRO Ž 1987 SD
19   Maja Bonačić   TK Swibir CRO Ž 1985 SD
20   Žan Smoje   TK Split CRO M 1972 SD
21   Tin Kaurić   TRIATLON KLUB VELIKA GORICA CRO M 1997 SD
22   Violeta Vrgoč   Livno CRO Ž 1987 UL
23   Rio Vrgoč   Livno CRO M 2010 UL
24   Siniša Parović   ind CRO M 1974 UL
25   Petra Koceić   TK Split CRO Ž 2002 SSD
26   Marin Koceić   TK Swibir CRO M 1975 SD
27   Mustafa Jamak   Sarajevo BIH M 2006 SSD
28   Nikolina Šustić   SPLIT CRO Ž 1987 UL
29   Lučano Sošić   TK Albona Extreme CRO M 1952 SD
30   Matija Avirović   Tk Swibir CRO M 1994 SD
31   Filip Filošević   Tk Swibir CRO M 2001 SD
32   Vinko Vrebac   Tk Swibir CRO M 1985 SD
33   Sonja Škevin   Tk Swibir CRO Ž 1995 SD
34   Paola Horvat   Tk Swibir CRO M 2001 SD
35   Marko Božiković   TK Split CRO M 1986 SD
36   Jaksa Diklic   Tk Dubrovnik CRO M 1990 SD
37   Branko Tucak   TK Split CRO M 1963 SD
38   Ivan Dračar   AK Kvarner - Rijeka CRO M 1996 UL
39   Dejan Patrčević   Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1975 SD
40   Denis Pleše   Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1998 SD
41   Tomislav Ivrlač   Triatlon klub Petar Zrinski CRO M 1979 SD
42   Tomislav Kopač   AK Imotski CRO M 1985 UL
43   Tomislav Brečić   AK Imotski CRO M 1984 UL
44   Marko Lončar   AK Imotski CRO M 1993 UL
45   Frano Kopač   AK Imotski CRO M 1994 UL
46   Dalibor Vlastelica   Rugby club Nada CRO M 1975 UL
47   Sanja Vlastelica   Rugby club Nada CRO Ž 1977 UL
48   Josip Grabovac   Sinj CRO M 1991 SD
49   Antonio Ban   TRIATLON KLUB MATULJI CRO M 2004 SSD
50   Romeo Makaj   TK Split CRO M 1958 SD
51   Marino Jukić   Triatlon klub TRITON CRO M 1995 SD
52   Nika Begić   Triatlon klub TRITON CRO Ž 1997 UL
53   Zoran Žilić   Ak Kvarner Rijeka CRO M 1982 UL
54   Nataša šustić   Tk split CRO Ž 1987 UL
55   Dario Vranješ   TK Split CRO M 1998 UL
56   Goran Đurić   Triatlon klub Maksimir CRO M 1982 SD
57   Silvije Tomac   Triatlon klub Maksimir CRO M 1994 SD
58   Dunja Gorup   Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1984 SD
59   Eugen Popović   Triatlon klub Maksimir CRO M 1996 SD
60   Emil Novosad   Triatlon klub Maksimir CRO M 2000 SD
61   Bruno Škrinjarić   Triatlon klub Maksimir CRO M 1987 SD
62   Vedran Jović   Zagreb,TK 3MAX CRO M 1983 SD
63   Luka Grgorinić   Triatlon klub Pula CRO M 1999 SD
64   Luka Penić   Triatlon klub Pula CRO M 2001 SD
65   Stefan Gagić   Triatlon klub Pula CRO M 2001 SD
66   Leonarda Pavlin   Triatlon klub Pula CRO Ž 2003 SSD
67   Emma Fornažar   TK Pula CRO Ž 2002 SSD
68   Dalibor Vujević   Tk Swibir CRO M 1983 SD
69   Darko Krmek   MK Marjan Split CRO M 1962 UL
70   Mladen Jukić   IND CRO M 1962 UL
71   Suzana Juric   IND CRO Ž 1968 UL
72   Pavao Ligutić   TK Split CRO M 1967 UL
73   Maja Negovanović   MK Marjan CRO Ž 1982 UL
74   Ante Vrca   Mk Marjan CRO M 1980 UL
75   Alen Popović   Triatlon klub Maksimir CRO M 1973 SD
76   Valentina Belović   Triatlon klub Maksimir CRO M 1990 SD
77   Jana Filipović   Triatlon klub Maksimir CRO M 2002 SSD
78   Mario Knežević   Triatlon klub Maksimir CRO M 1981 SD
79   Valentina Belović   Triatlon klub Maksimir CRO M 1990 UL
80   Anja Krstulović   Tk Split CRO Ž 1999 UL
81   Luka Stipanov   Tk Split CRO M 1998 UL
82   Ivica Šošić   AK Solin CRO M 1956 UL
83   Ivica Šošić   TK Zvončac CRO M 1956 SD
84   Marija Vrajić   Zagreb CRO Ž 1976 UL
85   Dora Grgorinic   Triatlon klub Pula CRO Ž 1999 SD
86   Ana Cvitanic   Triatlon klub Maksimir CRO Ž 1986 SD
87    
88    
89    
90    
 

 SD
 SSD
 UL

- sprint duatlon
- supersprint duatlon
- ulična utrka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori