Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2018.

 
 

Split, 7.04.2018.

2. kolo
sprint duatlon


 
 
 
 
 
 
 
slika	1	   slika	2	   slika	3	   slika	4	   slika	5	   slika	6	  
 
slika	7	   slika	8	   slika	9	   slika	10	   slika	11	   slika	12	   slika	13	  
 
 
 
 
Fotografije: Krešimir Tijardović, Žan Smoje i Mladen Luković
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint duatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija Trčanje
5 km
bicikla
20 km
ukupno:
trčanje1
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Dalibor Vujević TK SWIBIR S 0:16:56 0:32:24 0:49:20 0:08:23 0:57:43 150
2 Marin Koceić TK SWIBIR V 0:17:03 0:32:13 0:49:16 0:08:32 0:57:48 135
3 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 0:19:34 0:34:51 0:54:25 0:10:20 1:04:45 125
4 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 0:19:23 0:38:13 0:57:36 0:09:47 1:07:23 120
5 Petar Vitek Haradecky S 0:19:49 0:37:46 0:57:35 0:10:11 1:07:46 115
6 Krešimir Dobrović TK SPLIT S 0:21:13 0:40:06 1:01:19 0:10:57 1:12:16 110
7 Marko Božiković TK SPLIT S 0:21:15 0:40:16 1:01:31 0:10:58 1:12:29 105
8 Antun Kojundžić TK SPLIT S 0:21:15 0:40:05 1:01:20 0:11:35 1:12:55 100
9 Branko Carević TK SPLIT V 0:20:43 0:41:59 1:02:42 0:10:41 1:13:23 98
10 Ivan Španjić TK X S 0:21:01 0:43:15 1:04:16 0:10:49 1:15:05 96
11 Žan Smoje TK SPLIT V 0:22:52 0:42:36 1:05:28 0:12:02 1:17:30 94
12 Želimir Štaba MK Marjan S 0:19:33 0:49:04 1:08:37 0:09:50 1:18:27 92
13 Ivica Sedlar MK Marjan S 0:22:15 0:45:37 1:07:52 0:11:28 1:19:20 90
14 Petar Fisar Haradecky S 0:27:20 0:39:23 1:06:43 0:12:44 1:19:27 88
15 Goran Martinović JK Labud S 0:26:20 0:41:13 1:07:33 0:13:12 1:20:45 86
16 Ales Komberec Haradecky S 0:24:25 0:44:12 1:08:37 0:12:13 1:20:50 84
17 Mladen Luković TK SPLIT V 0:24:08 0:44:24 1:08:32 0:12:30 1:21:02 82
18 Ivica Parčina TK SPLIT S 0:23:42 0:47:26 1:11:08 0:10:54 1:22:02 80
19 Zdravko Kojundžić ind S 0:25:28 0:44:59 1:10:27 0:12:56 1:23:23 78
20 Romeo Makaj TK SPLIT V 0:25:55 0:44:15 1:10:10 0:14:04 1:24:14 76
21 Siniša Jeličić ind S 0:25:10 0:46:27 1:11:37 0:13:12 1:24:49 74
22 Draško Vujović TK SPLIT V 0:26:20 0:45:17 1:11:37 0:13:53 1:25:30 72
23 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 0:24:12 0:45:18 1:09:30 0:16:00 1:25:30 70
24 Ana Dodig Running Team Split S 0:24:18 0:51:25 1:15:43 0:12:33 1:28:16 150
25 Ivona Pivac Krivošija ind V 0:28:48 0:49:20 1:18:08 0:14:42 1:32:50 135
26 Matko Divić TK SPLIT S 0:25:00 0:55:40 1:20:40 0:14:05 1:34:45 68
27 Suzana Kohoutkova ind S 0:26:43 0:54:40 1:21:23 0:14:18 1:35:41 125
28 Marijan Radeljić TK ZVONČAC V 0:31:10 0:51:20 1:22:30 0:16:05 1:38:35 66
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava