Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2018.

 
 

Split, 12.05.2018.

3. kolo
sprint duatlon


 
 
 
 
 
 
 
slika	1	   slika	2	   slika	3	   slika	4	   slika	5	   slika	6	   slika	7	  
 
 
 
 
Fotografije: Mladen Luković
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint duatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija Trčanje
5 km
bicikla
20 km
ukupno:
trčanje1
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 00:19:44 00:34:38 00:54:22 00:10:20 01:04:42 150
2 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:18:49 00:37:53 00:56:42 00:09:36 01:06:18 135
3 Krešimir Dobrović TK SPLIT S 00:22:08 00:39:25 01:01:33 00:11:13 01:12:46 125
4 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:22:46 00:39:30 01:02:16 00:10:59 01:13:15 120
5 Ivica Parčina TK SPLIT S 00:22:52 00:39:59 01:02:51 00:11:02 01:13:53 115
6 Žan Smoje TK SPLIT V 00:22:54 00:40:06 01:03:00 00:11:54 01:14:54 110
7 Katarina Kokan TK Split S 00:22:08 00:43:17 01:05:25 00:11:50 01:17:15 150
8 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 00:25:51 00:38:54 01:04:45 00:12:32 01:17:17 105
9 Ana Dodig Running Team Split S 00:23:05 00:43:22 01:06:27 00:12:16 01:18:43 135
10 Mladen Luković TK SPLIT V 00:23:57 00:43:12 01:07:09 00:12:17 01:19:26 100
11 Josip Bepo Labetić MK Marjan S 00:24:31 00:44:52 01:09:23 00:11:48 01:21:11 98
12 Siniša Jeličić ind S 00:24:02 00:43:06 01:07:08 00:14:40 01:21:48 96
14 Nikola Dumanić ind J 00:24:00 00:48:25 01:12:25 00:12:49 01:25:14 94
15 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:26:36 00:44:26 01:11:02 00:14:13 01:25:15 125
16 Romeo Makaj TK SPLIT V DNF 0
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava